Bioderma rozdává 5000 Hydrabio lahví zdarma!

Získejte pro sebe jednu i Vy a zjistěte, jak se dá vypracovat od aerobiku, k osobní trenérce až po soutěžící v Bikiny fitness!

Na zajímavé otázky odpoví Eva Havelková, osobní i online trenérka, závodnice v kategorii Bikiny fitness, vyznavačka zdravého životního stylu a v neposlední řadě i podnikatelka.

Co Vás vedlo k tomu začít profesionálně cvičit a soutěžit?

Rodiče mě jako malou dávali spíše na umělecké kroužky, když jsem ale v patnácti začala chodit na hodiny aerobiku, zjistila jsem, že sport mě baví daleko víc. Právě díky sportovnímu aerobiku jsem poprvé ochutnala i atmosféru fitness centra a posléze si i udělala kurz a začala trénovat. Nejdříve rodinu a známé, poté i běžné klienty. Nyní mám přes deset let praxe a chtěla jsem se posunout opět dál, proto závody v Bikiny fitness.

Jakých soutěží jste se zúčastnila a jak jste se v nich umístila?

Hned na první soutěži na jaře 2014 jsem se stala Vicemistryní Čech, v téže sezóně jsem skončila třetí na BFC Cupu a odcestovala i na Mistrovství Evropy, kde jsem ve velké konkurenci skončila v semifinále. O rok později jsem vyhrála Mistrovství Čech a poté získala titul Vicemistryně České republiky. Nyní se připravuji na podzimní sezónu, v září pojedu do Barcelony na velkou mezinárodní soutěž Arnold Clasic a na začátku října mě čeká pražské EVLS. K tomu se ještě rýsují jedny závody v Rusku, sezóna bude tedy náročná, jak fyzicky tak finančně.

Je těžké umístit se na předních místech, co přesně soutěž obnáší?

Každým rokem se kvalita závodnic zvyšuje a co stačilo před dvěma lety na medaili je letos průměr. Je proto potřeba neustále na sobě pracovat, mít čtyři až šest těžkých silových tréninků týdně, do toho zařazovat v závislosti na fázi přípravy také kardio a vše to podložit kvalitním jídlem, sportovními doplňky a odpočinkem.

Na soutěži se u závodnic hodnotí svalový rozvoj a symetrie, důraz je kladen na jemně vyrýsované kulaté svaly, stehna, zadeček, úzký pas a naopak široká ramena a záda do tvaru V. Hodně důležitá je také celková prezentace závodnice, pózování, chůze, plavky, barva pokožky, make up, účes… vše musí být perfektní! :-)

Co pro Vás znamená zdravý životní styl?

Zdravý životní styl je pro mě kombinací pohybu, vyvážené stravy a vnitřní vyrovnanosti. Musí zde být harmonie mezi tělem a duchem, protože vše vychází z vaší mysli. Když je člověk v pohodě psychicky, dokáže překonávat nejrůznější překážky a neúnavně si jít za svým cílem. K psychické pohodě mi kromě pohybu a stravy pomáhá i dostatečný pitný režim a odpočinek.

Staráte se o svoje tělo, jak pečujete o svou pleť?

I se zdravým životním stylem roky nezastavíte a proto snad jako každá žena používám krémy na hydrataci pokožky, konkrétně od značky Bioderma, které věřím a mám ji mnohonásobně odzkoušenou. V závěru přípravy na závody, kdy je dieta opravdu hodně striktní a tělo i pleť vyčerpané, sáhnu i do zelené řady, která mě nedokonalostí pleti zaručeně zbaví.

Mohou Vás maše čtenářky někde sledovat pro získání inspirace, případně motivace?

Všechny čtenářky i čtenáře bych ráda pozvala na můj Instagram @fitnessevisek a také fan page na Facebooku Fitnessmiláčci, kde pravidelně přidávám zajímavé rady a typy nejen ze cvičení, ale třeba i stravy a podobně.

Máte rádi pohyb a zdravý životní styl? Dodržujete pitný režim a chcete mít svou dávku hydratace stále u sebe? Bioderma rozdává 5000 lahví na vodu. Vyfoťte účtenku z kamenné lékárny od nákupu kteréhokoliv Hydrabio produktu, nahrajte ji na web a sportovní láhev na vodu, v hodnotě 250Kč, je zdarma Vaše. Posíláme každému! Chcete navíc získat Bioderma produkty? Stačí nahrát vaši fotku, jak dodržujete pitný režim. Více informací ZDE.

www.bioderma.com


Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Obezita není trendy. Je to nemoc!

Obezita není trendy. Je to nemoc!

Životní styl

Obezita není cool, trendy, normální a už vůbec není zdravá. Není ani estetický problém. Je to nemoc a může vám zničit život. Jak poznat, že jste obézní? A co s tím dělat?

DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?DOPORUČUJEME
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?