Hodinky pro dítě, které sluší a chrání zároveň

Kdo z rodičů ještě nezažil okamžik, kdy se o své dítě obával? Kde je, nestalo se mu něco? Je v pořádku? Proč ještě není doma? Ty tam jsou doby, kdy jsme jako malé děti běhaly po venku a rodiče věděli, že se nám nic nestane a doma budeme do setmění. 

Mobily neexistovaly, počítače jakbysmet. Celé dny strávené na louce sběrem pampelišek, sedmikrásek, šneků, kamínků, … Krásné vzpomínky. Dnešní děti už takovou zábavu skoro neznají. Zaměstnávají je mobily, počítače, herní konzole. A když je konečně vyženeme ven, tak si říkáme, zda jsme nebyli klidnější, když byly doma, pod dozorem. 

Už není třeba se bát

Abyste dítě měli pod dozorem i ve chvíli, kdy nejste s ním, jsou tu hodinky Gator. Vypadají stejně jako obyčejné digitální hodinky, dětem sluší a zároveň je také chrání. Nevěříte? 

Přesná lokace

GSM hodinky pro děti Gator využívají pro lokaci kromě GPS signálu kombinaci dalších lokalizačních technologií. Lokace tak je oproti jiným podobným přístrojům velmi přesná a to i v budovách a dalších místech, kde není GPS signál.

Růžová, modrá, černá

Hodinky Gator jsou k dispozici ve třech módních barvách. Pastelově růžová pro princezny, světle modrá pro prince a černá pro udatné rytíře.

Aplikace v češtině

K používání je hodinek je třeba si do svého mobilního telefonu nainstalovat aplikaci Gator, která je v češtině a zcela zdarma. Lze ji stáhnout do zařízení využívající systém iOS a Android.

Tuto aplikaci si můžete nainstalovat na více zařízení. Dítě tak může sledovat maminka, tatínek, babička, dědeček, teta, sourozenec… 

A pokud máte víc dětí, které jsou vybaveny hodinkami Gator, nahrajete si do ní všechny hodinky a z jednoho místa sledujete pohyb všech potomků.

Analog i digitál

Stiskem jednoho jediného tlačítka budou z analogových hodinek digitální. Je jen na výběru dítěte, které mu víc vyhovují.

Navíc jsou skvělou pomůckou pro první seznámení s hodinami. 

Jednoduché ovládání

Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Hravě se je naučí ovládat i malé děti.

Funkce budík

Ano, disponují i touto funkcí. Už nikdy tak potomek nezaspí.

Bezpečnostní funkce

Hodinky v sobě mají implementovaný chip pro GPS lokaci a taktéž pro WiFi lokaci. Pomocí těchto technologií hodinky vždy přesně ví, kde se nacházíte. 

Disponují také implementovanou GSM/GPRS technologií, s jejíž pomocí dokážou posílat přes mobilní síť informace o své poloze na mobilní telefon maminky nebo tatínka.

Z hodinek Gator je možné volat na přednastavená telefonní čísla a zároveň lze v aplikaci povolit čísla, která mohou volat na hodinky.Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Navštívit či nenavštívit Ubud?

Navštívit či nenavštívit Ubud?

Životní styl komerční článek

Kdybych se měla charakterizovat v době, kdy jsem začínala cestovat po světě, nazvala bych se „plážovou povalečkou“. Byla jsem vyznavačkou teorie: „Kdo přijede zpět do ČR více opálen, vyhrává :-)“. Mnoho času jsem při cestování trávila právě na všech různých možných plážích světa. Znala jsem častěji více barvu lehátek než danou zemi.

NOVÉ
Ako vybrať najlepšie granule pre psa?

Ako vybrať najlepšie granule pre psa?

Plastická chirurgie komerční článek

V dnešnej dobe sme presýtení množstvom reklám, ktoré sa na nás valia z každej strany. Všetky sľubujú krmivá len najlepšej akosti, po ktorých sa zlepší zdravie a kondícia nášho štvornohého miláčika. Realita je však veľakrát iná.NOVÉ
Věříte v magické účinky proteinu? A co o něm vlastně doopravdy víte?

Věříte v magické účinky proteinu? A co o něm vlastně doopravdy víte?

Životní styl

Proteinový koktejl patří mezi nejoblíbenější doplněk stravy ve fitness komunitě. Někteří si bez něj nedokážou představit den a věří tomu, že právě díky proteinu v podobě koktejlu po tréninku jim narostou svaly a dosáhnou vrcholné formy.