Hodinky pro dítě, které sluší a chrání zároveň

Kdo z rodičů ještě nezažil okamžik, kdy se o své dítě obával? Kde je, nestalo se mu něco? Je v pořádku? Proč ještě není doma? Ty tam jsou doby, kdy jsme jako malé děti běhaly po venku a rodiče věděli, že se nám nic nestane a doma budeme do setmění. 

Mobily neexistovaly, počítače jakbysmet. Celé dny strávené na louce sběrem pampelišek, sedmikrásek, šneků, kamínků, … Krásné vzpomínky. Dnešní děti už takovou zábavu skoro neznají. Zaměstnávají je mobily, počítače, herní konzole. A když je konečně vyženeme ven, tak si říkáme, zda jsme nebyli klidnější, když byly doma, pod dozorem. 

Už není třeba se bát

Abyste dítě měli pod dozorem i ve chvíli, kdy nejste s ním, jsou tu hodinky Gator. Vypadají stejně jako obyčejné digitální hodinky, dětem sluší a zároveň je také chrání. Nevěříte? 

Přesná lokace

GSM hodinky pro děti Gator využívají pro lokaci kromě GPS signálu kombinaci dalších lokalizačních technologií. Lokace tak je oproti jiným podobným přístrojům velmi přesná a to i v budovách a dalších místech, kde není GPS signál.

Růžová, modrá, černá

Hodinky Gator jsou k dispozici ve třech módních barvách. Pastelově růžová pro princezny, světle modrá pro prince a černá pro udatné rytíře.

Aplikace v češtině

K používání je hodinek je třeba si do svého mobilního telefonu nainstalovat aplikaci Gator, která je v češtině a zcela zdarma. Lze ji stáhnout do zařízení využívající systém iOS a Android.

Tuto aplikaci si můžete nainstalovat na více zařízení. Dítě tak může sledovat maminka, tatínek, babička, dědeček, teta, sourozenec… 

A pokud máte víc dětí, které jsou vybaveny hodinkami Gator, nahrajete si do ní všechny hodinky a z jednoho místa sledujete pohyb všech potomků.

Analog i digitál

Stiskem jednoho jediného tlačítka budou z analogových hodinek digitální. Je jen na výběru dítěte, které mu víc vyhovují.

Navíc jsou skvělou pomůckou pro první seznámení s hodinami. 

Jednoduché ovládání

Ovládání je velmi jednoduché a intuitivní. Hravě se je naučí ovládat i malé děti.

Funkce budík

Ano, disponují i touto funkcí. Už nikdy tak potomek nezaspí.

Bezpečnostní funkce

Hodinky v sobě mají implementovaný chip pro GPS lokaci a taktéž pro WiFi lokaci. Pomocí těchto technologií hodinky vždy přesně ví, kde se nacházíte. 

Disponují také implementovanou GSM/GPRS technologií, s jejíž pomocí dokážou posílat přes mobilní síť informace o své poloze na mobilní telefon maminky nebo tatínka.

Z hodinek Gator je možné volat na přednastavená telefonní čísla a zároveň lze v aplikaci povolit čísla, která mohou volat na hodinky.Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Chcete omládnout? Investujte do wellness!

Chcete omládnout? Investujte do wellness!

Plastická chirurgie komerční článek

Neustále zaneprázdněná, ruce vytahané od nákupních tašek a děti věčně na krku. Pokud se v tom vidíte i vy, je na čase trochu zpomalit. Jak? Zkuste vypnout a užijte si některý z pestré nabídky wellness pobytů.

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.