Omlazení pleti – jak na to

Omladit pleť je snazší a levnější, než si možná myslíte. Stačí si jen vybrat to, co opravdu funguje a neplýtvat svým drahocenným časem ani penězi za nefungující produkty. Nevěřte reklamám a vsaďte na selský rozum. Tady jsou tipy na ošetření, která skutečně vaší pleti pomohou.

img

Napumpujte do pleti vodu

Dostatečná hydratace udělá s pletí zázraky, ať je vám 20 nebo 50. Bez vody vypadá pokožka zbytečně starší, působí unaveně a vrásky jsou hlubší a viditelnější. Pravidelná domácí péče hydratačními přípravky je základ, který by si měla dopřát každá žena. Pokud si chcete svou pleť hýčkat ještě o trochu víc, zajděte si na hloubkovou hydrataci kyselinou hyaluronovou. Ta vám napumpuje blahodárnou vodu i do hlubších vrstev kůže a vaše pleť vám za to bude neskonale vděčná.

Nastartujte v pokožce tvorbu kolagenu

Kolagen máme v pleti všichni, ale jak stárneme, začne nám postupně ubývat. Projevuje se to například tím, že naše pleť ztrácí svou přirozenou pružnost a pevnost, je povadlejší a kontury obličeje se povolují. Nejúčinnějšími prostředky, které dokáží v pleti stimulovat tvorbu nového kolagenu, jsou laser nebo radiofrekvence. Působením tepla v hlubších vrstvách kůže stáhnou kolagenová vlákna a zároveň aktivují tvorbu nového kolagenu. Kvalita pokožka se postupně zlepší s tím, jak se v pleti nastartují omlazující procesy. Výsledný efekt je velmi přirozený a trvá několik let.

img

Nechte si vyhladit vrásky, které vás dělají zbytečně starší

Vrásky jsou zcela přirozeným projevem stárnutí a mohou být i krásné. Bývají symbolem moudrosti a připomínají nám hezké životní okamžiky. Na druhou stranu jsou lidé, kteří mají větší sklon k jejich tvorbě nebo je vrásky dělají zbytečně starší. Jsou-li tyto rýhy na pokožce způsobeny mimikou, používají dermatologové k jejich odstranění botulotoxin. 

Tato přírodní látka zabrání přenosu nervosvalovému impulzu, tím zabrání svalu v jeho smršťování a vrásky nad ním se vyhladí. Pokud je látka aplikována v přiměřeném množství, je výsledný efekt velmi hezký a přirozený. Ostatní vrásky se vyhlazují pomocí dermálních výplní na bázi kyseliny hyaluronové.

TIP PRO VÁS: Domluvte si konzultaci s odborníkem, je to zdarma a poradí vám, co je pro vaši pleť vhodné

img

Odstraňte z pleti pigmentace a jiné nedokonalosti 

Pigmentové skvrny, popraskané žilky nebo jizvičky po akné. To vše jsou nedokonalost, které naši pleť zbytečně hyzdí a přidávají roky navíc. Moderní dermatologické přístroje jako jsou lasery, radiofrekvence nebo intenzivní pulsní světlo (IPL) si s těmito projevy poměrně snadno poradí. Jedná se většinou o časově nenáročná neinvazivní a díky anestetické mastičce i nebolestivá ošetření, která v pleti rozstřelí pigment, stáhnou popraskanou žilku nebo zbrousí jizvičky. Vždy je však nutné nechat si svůj problém nejprve zkonzultovat zkušeným dermatologem, který doporučí nejvhodnější ošetření právě pro vás.  Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.

NOVÉ
Vinylové podlahy - praktičnost a atraktivita v jednom

Vinylové podlahy - praktičnost a atraktivita v jednom

Životní styl komerční článek

Vinylové podlahy nejsou v dnešní době už žádnou novinkou. Díky svým skvělým vlastnostem se zabydlely už v mnoha interiérech. Využití nachází téměř ve všech místnostech. Jaké vlastnosti vám vinyl nabízí? A z čeho můžete dnes vybírat? To se dozvíte v dnešním článku.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!