I muži mohou nosit šperky. Jaké?

Mnoho žen si myslí, že šperky jsou jenom výsadou jich samotných. Určitě tomu tak není. Jsou to i muži, kterým zajímavě zvolený šperk rozhodně bude slušet. Zajímá vás, o jaký se může jednat? Společně se podíváme na několik osvědčených tipů a příkladů.

Náramek 

Jasná a klasická volba, o které lze říci, že zaručeně nikoho nezklame. Je to stále dlouhodobým trendem, kdy si i muži zdobí své ruce. To jasně ukazuje, že na ně nemusí patřit jenom hodinky, ale mohou to být i pánské náramky. Provedení může být díky šperkařským mistrům různorodé, a pokud je vybíráno obezřetně, jde o skutečný designový skvost. A to hlavně v souvislosti s tím, jak jsou jednotlivé části daného náramku tvarovány. Čím zajímavěji, tím unikátnější kousek. Když se zaměříme na materiál, dominuje spíše ten, který jasně připomíná kov. Žluté, nebo červení zlato se dostává do pozadí, jelikož hlavními trendy jsou tyto varianty:

• Bílé zlato
• Stříbro
• Chirurgická ocel 

Prsten 

Není to nijak zvláštní, jelikož i muži mohou nosit prsteny. Ti, co se nebojí experimentovat, si ho koupí jenom tak. Aby byli zajímaví. Pokud právě váš partner do dané skupiny nepatří, buďte si jista, že někdy v budoucnu prsten přece jenom nosit bude. A to ve chvíli, kdy se za něho provdáte. To jasně potvrzují snubní prsteny, které jsou jedny z hlavních, u kterých se muž nestydí mít je na ruce. Je to také jasný identifikátor toho, že je daný muž zadaný – což může mít plusy, ale i mínusy. Výběr prstenů je v tomto směru skutečně velmi bohatý. Jelikož jde o potvrzení lásky, jsou obvykle voleny spíše dražší varianty. A umístění prstenu? Pochopitelně na levé ruce, a to na prstu, který svým názvem k navlečení prstenu přímo vybízí. Je to prsteník. Jediným rizikem u volby prstenu tak bývá nutnost koupě správné velikosti. 

Náušnice 

Trend hlavně mladších generací. Starší generace dnes případné náušnice z mládí raději sundává. Pokud jde o generace mladších mužů, tak ti využívat náušnici rozhodně neváhají. Nejde ale o stejný trend, jako u vás žen. Pokud jde o muže, je jasné, že ti vyhledávají spíše jenom jednu, a často decentní náušnici. Nikoliv tedy ty, které si do ucha pověs. Hledají spíše jenom takzvané pecky. Výběr je v daném ohledu velký. Typickým příkladem je internetový obchod Trendhim.cz, který nabízí široký výběr náušnic jak pro vás ženy, tak pochopitelně také pro muže. Jenom málokterý by si zde nevybral. A není to jediné plus tohoto obchodu. Zaujme i tím, že nabídne na jakékoliv zboží poštovné zdarma. Nevadí ani to, když nebude v reálu sedět. Je zde samozřejmá lhůta na vrácení zboží, se kterou je spojeno i to, že samotné zaslání zpět bude také realizováno zcela bezplatně. To potvrzuje, že nákup pánských, ale i dámských šperků online může mít u správného obchodu celou řadu pozitiv. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Valentýnský test: jste za nebo proti?

Valentýnský test: jste za nebo proti?

Životní styl komerční článek

Valentýn je u nás stále kontroverzní téma. Je jen komerčním nesmyslem, nebo šancí najít si v hektickém životě čas na trochu romantiky? Slavit nebo neslavit?

NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.NOVÉ
HONOR 9 LITE - nový klenot mezi smartphony

HONOR 9 LITE - nový klenot mezi smartphony

Životní styl komerční článek

Na trhu se konečně objevila dlouho očekávaná novinka mezi chytrými telefony. Honor 9 Lite je skvělou volbou, pokud sháníte nádherný telefon se skvělým foťákem, silnou baterií a pořádným displejem.