Modní trendy podzim a zima 2017/2018

Rozpálené letní dny se chýlí ke svému konci a přichází chladnější sezóna plná nových a úžasných trendů. Pojďme si představit ty nejvýraznější z nich.

Lesk a třpyt

img

Záblesky letního slunce nás budou provázet i podzimními chladnějšími dny, alespoň v podobě zářivých, blýskavých materiálů. Metalické a kovové odlesky lehce připomínají futuristické outfity scifi filmů ze vzdálené budoucnosti, ovšem s výrazným vlivem retro disca ze sedmdesátých let. Ať už je váš názor na blyštivé kousky oblečení jakýkoli, připravte se na to, že vám v nadcházejí sezóně občas někdo hodí prasátko do očí.

Dáma v červeném

img

Oficiální barva podzimně-zimní sezóny? Jednoznačně červená ve všech svých odstínech. A nejlépe od hlavy až k patě. Barva, které vzbuzuje výrazné emoce a patří mezi hlavní atributy ženskosti, sluší prakticky každé ženě, stačí si jen zvolit ten správný odstín. Kombinovat můžete i několik tónů červené dohromady. Skvěle třeba vypadá ohnivě rudá s elegantní vínovou. Pokud si netroufnete na celočervený outfit, vsaďte alespoň na doplňky v barvě krve.

Rozverné „sedmdesátky“

img

Příliv barev letos na podzim zaručí i návrat retro stylu sedmdesátých let, který zaujme svou hravostí i smyslem pro nadčasovou eleganci. Návrat hlásí i takzvaný „double denim“, tedy džíny nošené zároveň s džínovou košilí nebo bundou. Nechybí ani příznačné detaily, jako jsou výrazné špičaté límečky u košil, barevná kožešina, kostkovaný motiv, kalhoty vysoko do pasu a sukně v délce pod kolena doplněné vysokými kozačkami.

Podzimní květiny

img

Máte květinové potisky spojené převážně s jarní sezónou? Nejste samy. O to překvapující, a nutno říci, že mile, je záplava květinových motivů v kolekcích pro podzim a zimu. Jako by se návrháři vzácně shodli v tom, že žena by měla rozkvétat po celý rok a pochmurnou náladu podzimní sezóny rozptýlit vzpomínkou na rozkvetlé jarní louky a letní zahrady. Květinové potisky zkuste v zimě kombinovat s černou krajkou a hrubšími hřejivými materiály.

Matrix

img

Vzpomínáte na postavu sexy počítačové programátorky a hackerky Trinity z kultovní série filmů Matrix? Její vytříbený a čistý styl vyznačující se skvěle padnoucími černými kousky oblečení si možná vybavili i někteří módní návrháři, když navrhovali kolekci pro letošní podzim a zimu. Černá lesklá kůže a svůdná ženská silueta působí velmi neohroženě, sebevědomě až dominantně a zdaleka ne každá žena si na takto nepřehlédnutelný styl troufne. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Kolik kosmetiky naše pleť vlastně potřebuje?

Kolik kosmetiky naše pleť vlastně potřebuje?

Kosmetika komerční článek

Každá z nás má nějakou tu pleťovou rutinu. Jenže znáte to. Otevřete magazín a tam se dozvíte, že pro dokonalý vzhled musíte používat nejen pleťové krémy, ale také tonika, peelingy, séra, pleťové masky a zábaly. Opravdu ale znamená že čím více, tím lépe?

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.