Infuzní terapie vitamínem C

Každý z nás se občas cítí unavený a bez nálady. S únavou a špatnou náladou se dá přitom vypořádat různými způsoby. Podle vědců a badatelů může být všelékem budoucnosti vitamín C, ovšem nikoliv ve formě tabletek.

Co způsobuje nedostatek vitamínu C?

Nedostatek vitamínu C v lidském těle zvyšuje koncentraci škodlivého cholesterolu a rozvíjí se i tzv. oxidativní stres, což je stav, který je spoluzodpovědný za vznik chronických zánětů. Tyto záněty jsou pak zodpovědné za vznik alergií, deprese, opakující se infekce, nádory, ale i syndrom vyhoření či syndrom chronické únavy. Jestliže máme v těle vitamínu C dostatek, je oxidativní stres potlačen a reakce v těle probíhají normálně, což znamená, že jsou detoxikovány cizorodé látky v játrech, tvoří se kolagen, je blokována tvorba karcinogenu a je podpořen imunitní systém.

Vitamín C v tabletkách neléčí

zoom Zvětšit

Nitrožilní infuze vitamínu C působí léčivě

Pokud si však myslíte, že zvýšíte obsah vitamínu C ve svém těle pouhým polykáním tabletek, pak jste na omylu. Příjmem vitamínu C v tabletkách dosáhnete pouze velmi nízké koncentrace vitaminu C v krvi, která sice zajistí fyziologické účinky, ale nikoliv už ty léčivé. Aby měl vitamín C i léčivé účinky, je nutné v krvi vytvořit 10–15krát vyšší koncentraci, čehož můžete docílit pomocí vysoko dávkové infuze vitaminu C. Nitrožilní infuze je schopna vytvořit v krvi takovou koncentraci vitaminu C, která působí léčivě, preventivně a má i velmi pozitivní vliv na psychiku.

Nitrožilní infuze vitamínu C

Pokud máte strach z jehel, budete se muset překonat, protože infuze probíhá klasicky, tedy pacientovi je do žíly na ruce zavedena jehla, přes kterou infuze teče do krevního řečiště. Nitrožilní infuze vitaminu C se aplikuje nejčastěji 2–3x týdně po dobu 2 až 12 týdnů. Optimální délku stanoví  lékař podle klinického stavu pacienta. Na infuzi strávíte v průměru jednu hodinu, která se vám však ve velkém zúročí. Při zvýšené pracovní nebo sportovní zátěži vám infuze vysoké  dávky vitamínu C vrátí sílu, zkrátka má skvělý energetizující efekt.Komentáře

Tchuminka
Vyzkoušel někdo? Jaký na to máte názor?
Nefer
Reaguji na Tchuminka: Ja som v apríli dostala 10 infúzií, no necítila som žiadny rozdiel pred a po
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Překonejte chuť na sladké

Překonejte chuť na sladké

Životní styl

Pokud vás stále honí chutě na sladké, může to mít různé důvody. Někdo mlsáním zahání nudu, stres nebo problémy, ale důvodem může být i nedostatek živin v těle, nepravidelná a nevyvážená strava, nedostatek pohybu či spánku.NOVÉ
Jak v zimě ochránit pleť?

Jak v zimě ochránit pleť?

Kosmetika

Během zimních měsíců vystavujeme naši pleť celé řadě nepříznivých faktorů. Proto je důležité věnovat pokožce během mrazivého počasí zvláštní pozornost. Přinášíme vám několik osvědčených rad, jak ochránit pleť před nepříznivým počasím.