Infuzní terapie vitamínem C

Každý z nás se občas cítí unavený a bez nálady. S únavou a špatnou náladou se dá přitom vypořádat různými způsoby. Podle vědců a badatelů může být všelékem budoucnosti vitamín C, ovšem nikoliv ve formě tabletek.

Co způsobuje nedostatek vitamínu C?

Nedostatek vitamínu C v lidském těle zvyšuje koncentraci škodlivého cholesterolu a rozvíjí se i tzv. oxidativní stres, což je stav, který je spoluzodpovědný za vznik chronických zánětů. Tyto záněty jsou pak zodpovědné za vznik alergií, deprese, opakující se infekce, nádory, ale i syndrom vyhoření či syndrom chronické únavy. Jestliže máme v těle vitamínu C dostatek, je oxidativní stres potlačen a reakce v těle probíhají normálně, což znamená, že jsou detoxikovány cizorodé látky v játrech, tvoří se kolagen, je blokována tvorba karcinogenu a je podpořen imunitní systém.

Vitamín C v tabletkách neléčí

zoom Zvětšit

Nitrožilní infuze vitamínu C působí léčivě

Pokud si však myslíte, že zvýšíte obsah vitamínu C ve svém těle pouhým polykáním tabletek, pak jste na omylu. Příjmem vitamínu C v tabletkách dosáhnete pouze velmi nízké koncentrace vitaminu C v krvi, která sice zajistí fyziologické účinky, ale nikoliv už ty léčivé. Aby měl vitamín C i léčivé účinky, je nutné v krvi vytvořit 10–15krát vyšší koncentraci, čehož můžete docílit pomocí vysoko dávkové infuze vitaminu C. Nitrožilní infuze je schopna vytvořit v krvi takovou koncentraci vitaminu C, která působí léčivě, preventivně a má i velmi pozitivní vliv na psychiku.

Nitrožilní infuze vitamínu C

Pokud máte strach z jehel, budete se muset překonat, protože infuze probíhá klasicky, tedy pacientovi je do žíly na ruce zavedena jehla, přes kterou infuze teče do krevního řečiště. Nitrožilní infuze vitaminu C se aplikuje nejčastěji 2–3x týdně po dobu 2 až 12 týdnů. Optimální délku stanoví  lékař podle klinického stavu pacienta. Na infuzi strávíte v průměru jednu hodinu, která se vám však ve velkém zúročí. Při zvýšené pracovní nebo sportovní zátěži vám infuze vysoké  dávky vitamínu C vrátí sílu, zkrátka má skvělý energetizující efekt.Komentáře

Tchuminka
Vyzkoušel někdo? Jaký na to máte názor?
Nefer
Reaguji na Tchuminka: Ja som v apríli dostala 10 infúzií, no necítila som žiadny rozdiel pred a po
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.

NOVÉ
Jak vzniká alkoholové okno a dá se mu vyhnout?

Jak vzniká alkoholové okno a dá se mu vyhnout?

Životní styl

Vzpomínáte si na to, jak jste se včera skvěle bavila? Tedy až na ten trapas, kdy jste zpívala karaoke v plném baru a pozvala na rande svého šéfa. Cože? Tohle že se stalo? Pokud vám je to alespoň trochu povědomé, pak jste pravděpodobně taky někdy zažila opileckou amnézii. A týká se to i mužů.NOVÉ
Je vám lehce přes třicet? Jak stará je ale vaše vagína?

Je vám lehce přes třicet? Jak stará je ale vaše vagína?

Životní styl

I když se říká, že věk je jen číslo, neplatí to za každých okolností. Například současný trend, kdy ženy rodí ve stále pozdějším věku, má i svá rizika. Podle gynekologů mají ženy po třicítce menší šanci na otěhotnění. Opravdu je důvod k obavám?