Jak na hladkou pokožku?

K pravidelné péči o pokožku každé ženy patří depilace chloupků. S tou se však často pojí i nepříjemné podráždění či vysušování.

Zkuste domácí odstranění chloupků téměř výlučně na přírodní bázi. Novinky z řady Veet Natural Inspirations díky obsahu olejů z hroznových jader, granátového jablka a aloe vera zaručí dokonale hladkou pokožku i její dostatečnou hydrataci.

Mezi nejjednodušší způsoby domácí depilace patří odstraňování chloupků depilačním krémem. Například nový Veet Natural Inspirations šetrně odstraňuje chloupky u kořene a díky tomu pokožka vydrží hladká až dvakrát déle než při holení žiletkou. Navíc obsahuje přírodní extrakt oleje z hroznových jader, který je známý pro své změkčovací vlastnosti a svěží vůni a který zanechává pokožku hydratovanou. Tipy pro krásnou pokožku, průvodce depilací nebo pravdy a mýty o odstraňování chloupků najdete na www.veet.cz. Tam si podle typu své pokožky, části těla, kterou chcete depilovat, a požadovaných výsledků můžete vybrat nejvhodnější variantu.

Rychlé odstranění chloupků zaručí voskové pásky. Až 90 % složení pásků řady Veet Natural Inspirations je přírodního původu a přinášejí dlouhotrvající efekt až po dobu 28 dní. Díky pryskyřici z borovice a přírodnímu extraktu z aloe vera bude vaše pokožka navíc dokonale hebká. Depilace voskovými pásky je vhodná nejen na nohy, ale i na jiné části těla, a to i v případě, že máte citlivou pokožku, jako například paže a podpaží.

Dámy, které dávají přednost depilaci teplým voskem, mohou v pohodlí domova vyzkoušet elektronický roll-on Veet Easy Wax. Ten obsahuje také 90 % přírodních složek. Základ tvoří pryskyřice z borovice a výtažky oleje z granátového jablka, které zaručí dlouhotrvající hebkost a hydrataci pokožky. Depilaci teplým voskem můžete aplikovat na nohy a stejně tak na oblast podpaží, třísel či rukou.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Přeneste se do minulých staletí ve středočeských skanzenech

Přeneste se do minulých staletí ve středočeských skanzenech

Životní styl komerční článek

Zajímá vás, jak vypadal život na venkově v minulých staletích? Středočeské skanzeny a muzea vám umožní nahlédnout do minulosti a představí každodenní radosti i trápení našich předků. DOPORUČUJEME
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?