Každodenní návyky stylových žen

Existují ženy, které prostě vypadají vždy dokonale, jsou perfektně upravené a skvěle oblečené. Jak to jen dělají?

Udržují si zorganizovaný šatník

Vybrat si super outfit z nepřehledné hromady oblečení ledabyle poskládané ve skříni nebo dokonce rozházené v různých koutech pokoje je prakticky nadlidský úkol. Ovšem perfektně zorganizovaný šatník, kde má každý kousek oblečení své pevně dané místo, nejlépe ještě roztříděný podle barev a ročního období vám výběr dokonalého looku velice usnadní.

Kontrolují předpověď počasí

Ať je to aplikace na chytrém telefonu nebo jen předpověď počasí na internetu, stylové ženy vždy před výběrem oblečení zkontrolují jaké počasí je ten den čeká. Můžete mít připravený naprosto super ohoz, ale pokud jste zvolila semišové botky a venku leje jak z konve, nebo máte úžasný vrstvený outfit a předpověď hlásí přes třicet stupňů, rozhodně nikoho neoslníte. A vám příjemně taky nebude.

Plánují svůj outfit dopředu

Zoufalé poskakování před skříní a vytahování jednoho kousku za druhým může být zvláště po ránu dost stresující a nakonec vyústit ve výběr značně nelichotivého nebo nudného outfitu, jelikož prostě nestíháte. Raději si vyhraďte trošku času den předem, vezměte v potaz předpověď počasí a vyberte si oblečení, které vám opravdu sedne a budete se v něm cítit dobře.

Kombinují drahé značkové kousky s levnějšími

Nepotřebujete být od hlavy až k patě navěšená do předražených značkových kousků oblečení a doplňků, abyste vypadala skvěle. Klíčem je vědět, jak správně kombinovat drahé věci s těmi levnějšími. Obecně platí, že investovat byste měla do klasických kousků a trendové věci, které nejspíš příští sezónu vyjdou z módy, si pořiďte v běžných obchodních řetězcích nebo ve výprodeji.

Nosí jen oblečení, které jim sedí

Narvat se do o několik čísel menších kalhot může sice zvýšit vaše sebevědomí a utvrdit vás, že patříte mezi šťastlivce pyšnící se velikostí 36 a méně, ale vězte, že nepadnoucí oblečení z vás módní ikonu rozhodně neudělá. Příliš těsné oblečení dokáže nepěkně zdeformovat postavu a zvýraznit nedostatky, které by při vhodně zvolené velikosti nebyly vidět.

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?

ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.DOPORUČUJEME
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?