6 módních termínů pro rok 2016

Baví vás móda a módní výstřelky? Pak by vám neměly uniknout nové pojmy a slovní spojení, která se letos hojně objevují v módních magazínech a fashion blozích.

The High-Fashion Hair Tuck 

Vysoce módní zastrčení vlasů – i tak by se dal přeložit módní styl, který pozvedne váš outfit na zcela novou úroveň. Stačí si nedbale zastrčit vlasy vzadu pod výstřih trička nebo topu, nejlépe k tomu však poslouží těsný rolák, který vlasy udrží na určeném místě. Při navlékání roláku přes hlavu prostě vlasy nevytahujte nebo jen lehce povytáhněte a vytvořte tak ledabylé mikádo.

The Peekaboo Bra

Vykukující podprsenka je obvykle považována za módní faux pas, ale letos je přiznaná podprsenka či alespoň její část módním hitem. Samozřejmě nic se nemá přehánět, stačí kousek viditelné krajky od podpsenky pod tílkem či topem, nebo saténové ramínko u topu se spadlým ramenem. Předpokladem tohoto looku je hezká a neopraná podprsenka.

The Blogger Jacket 

Jak nosí blogerky bundy? Sice ne moc prakticky, ale rozhodně stylově. Módy znalé dívky a ženy letos nosí bundy, sáčka a další svrchníky jedině ležérně přehozené přes ramena, aby vytvořily vysoce módní nenucený efekt. Nedbale oblečená bunda působí podle módních expertů velmi šik dojmem s puncem luxusu.

Groutfits

Spojením dvou slov – šedá (grey) a outfit vzniknulo nové módní slovo groutfit. Tento pojem dokonale vystihuje, o co se vlastně jedná. Groutfit je šedý monochromní look od hlavy až k patě, kdy si jeho nositelka pohrává s různými odstíny šedé. A šedivá nuda v tomto případě nehrozí, jak dokládají stylové módní blogerky, jež si groutfits velmi oblíbily.

Neckssorising 

Potřebujete rychlou a snadnou změnu looku? Pak je pro vás neckssorising neboli zdobení krku to pravé. A nemluvíme o koupi nových korálků či jiné bižuterie na krk. Raději vsaďte na tenké stylové šálky, moderní a kvalitní šátky okolo krku, nebo těsné náhrdelníky či límce.

The Naked Dress

Šaty á la chytrá horákyně, neboli šaty pod které je tak trochu vidět, si oblíbily především celebrity, které je pro jejich rafinovanost a zaručené upoutání pozornosti hojně využívají na červeném koberci. Naked dress obvykle odhaluje pokožku přes průsvitnou látku, která je často zdobena výšivkami z korálků nebo krajky.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Nejmódnější kozačky této zimy

Nejmódnější kozačky této zimy

Oblečení

Klasikou v podobě černých nebo hnědých kozaček určitě nic nezkazíte, ale proč nevyzkoušet něco nového? Prozradíme vám, jaké typy kozaček jsou letos nejvíce in.

NOVÉ
Vánoce, Vánoce přicházejí

Vánoce, Vánoce přicházejí

Kosmetika

Vánoce, Vánoce přicházejí a s nimi čas na shánění dárků, stromečků a pečení vánočního cukroví. Také se tak těšíte! Miluju Vánoce, ale už méně ten předvánoční shon, kdy každý nechává kupování dárků na poslední chvíli.NEJČTENĚJŠÍ
Kam v září na dovolenou

Kam v září na dovolenou

Životní styl

Léto se pomalu chýlí ke svému konci a i když nás podle meteorologů ještě pár tropických dní čeká, teplé večery na zahrádce a koupání si už moc neužijeme. Pokud si chcete léto prodloužit, sbalte kufr a jeďte v září na dovolenou. Nabízí se exotika i evropské destinace.