6 módních termínů pro rok 2016

Baví vás móda a módní výstřelky? Pak by vám neměly uniknout nové pojmy a slovní spojení, která se letos hojně objevují v módních magazínech a fashion blozích.

The High-Fashion Hair Tuck 

Vysoce módní zastrčení vlasů – i tak by se dal přeložit módní styl, který pozvedne váš outfit na zcela novou úroveň. Stačí si nedbale zastrčit vlasy vzadu pod výstřih trička nebo topu, nejlépe k tomu však poslouží těsný rolák, který vlasy udrží na určeném místě. Při navlékání roláku přes hlavu prostě vlasy nevytahujte nebo jen lehce povytáhněte a vytvořte tak ledabylé mikádo.

The Peekaboo Bra

Vykukující podprsenka je obvykle považována za módní faux pas, ale letos je přiznaná podprsenka či alespoň její část módním hitem. Samozřejmě nic se nemá přehánět, stačí kousek viditelné krajky od podpsenky pod tílkem či topem, nebo saténové ramínko u topu se spadlým ramenem. Předpokladem tohoto looku je hezká a neopraná podprsenka.

The Blogger Jacket 

Jak nosí blogerky bundy? Sice ne moc prakticky, ale rozhodně stylově. Módy znalé dívky a ženy letos nosí bundy, sáčka a další svrchníky jedině ležérně přehozené přes ramena, aby vytvořily vysoce módní nenucený efekt. Nedbale oblečená bunda působí podle módních expertů velmi šik dojmem s puncem luxusu.

Groutfits

Spojením dvou slov – šedá (grey) a outfit vzniknulo nové módní slovo groutfit. Tento pojem dokonale vystihuje, o co se vlastně jedná. Groutfit je šedý monochromní look od hlavy až k patě, kdy si jeho nositelka pohrává s různými odstíny šedé. A šedivá nuda v tomto případě nehrozí, jak dokládají stylové módní blogerky, jež si groutfits velmi oblíbily.

Neckssorising 

Potřebujete rychlou a snadnou změnu looku? Pak je pro vás neckssorising neboli zdobení krku to pravé. A nemluvíme o koupi nových korálků či jiné bižuterie na krk. Raději vsaďte na tenké stylové šálky, moderní a kvalitní šátky okolo krku, nebo těsné náhrdelníky či límce.

The Naked Dress

Šaty á la chytrá horákyně, neboli šaty pod které je tak trochu vidět, si oblíbily především celebrity, které je pro jejich rafinovanost a zaručené upoutání pozornosti hojně využívají na červeném koberci. Naked dress obvykle odhaluje pokožku přes průsvitnou látku, která je často zdobena výšivkami z korálků nebo krajky.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Večerní hlad aneb kdy jíst naposledy před spaním

Večerní hlad aneb kdy jíst naposledy před spaním

Životní styl

Máte strach najíst se večer před spaním, protože zaručeně přiberete? V článku vám ve zkratce zodpovíme otázku, jestli je večerní jídlo skutečně příčinou tloustnutí.

DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.