Líčení zralé pleti: pár jednoduchých pravidel pro perfektní výsledek

Líčení zdůrazňuje přirozenou krásu, rozzáří vzhled a zkrášlí každou ženu. Umí zvednout náladu a dodat sebevědomí.  A pokud znáte určitá pravidla, můžete dokonalým způsobem vizuálně omladit pleť. Jak na to? To se dozvíte v následujícím článku.

Obličej

Pro zralou pleť se doporučuje volit make-up s velmi lehkou strukturou, aby nezvýrazňoval vrásky ani rozšířené póry. Takový make-up krásně vyrovnává mikroreliéf pleti, dodá ji sametový vzhled a svěžest. Důležité je i to, že lehká struktura kosmetického přípravku nevytváří efekt masky. Smělé můžete používat BB nebo CC krémy. Vaší pleti dodají krásný přirozený jas.

img

Korektor aplikujte v případě potřeby pouze na problematická místa na obličeji, například pod oči, po stranách nosu nebo na červená místa. Korektor pleť trochu rozjasní a vizuálně omladí. Nezapomeňte na tvářenku, ta dodá každému líčení šťávu. V tomto typu make-upu bude nádherně vypadat tvářenka v broskvových nebo jemně růžových odstínech.

Poté následuje rozjasňovač, který obsahuje speciální částice odrážející světlo, a tím pádem vizuálně omladí pleť. Nanášejte trochu rozjasňovače pod obočí, do vnitřních koutků očí a na vystouplé části obličeje. Krásně ho rozetřete do ztracena, aby na pleti vypadal přirozeně.

Veškeré kosmetické přípravky pro vytvoření nádherného líčení zralé pleti můžete objednat zde https://makeup.cz/brand/74975/

img

Obočí

Obočí upravte maximálně přirozeně. Stačí použít řasenku na obočí nebo gel, a celý postup zakončit tužkou na obočí.

Líčení očí

V anti-age líčení se používají oční stíny hnědých, broskvových, bronzových nebo černo-šedých odstínů. Směle nakreslíte oční linku, která otevře vzhled. Jako závěrečnou tečku naneste do záhybu očního víčka oční stíny v teplé broskvové barvě. Tento trik je zvláště působivý, když pleť má zlatý podtón.

Rty

Rtěnky v jasných barvách vždy osvěží obličej, i proto jde o nejčastější barevný akcent, který se používá v make-upu zralé pleti. Obvyklé jsou korálové, broskvové nebo světle růžové odstíny, které mají červený podtón.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.NOVÉ
Tipy, jak ušetřit v době finanční krize a zdržování

Tipy, jak ušetřit v době finanční krize a zdržování

Životní styl komerční článek

Vysoká inflace má za následek růst cen ve všech oblastech, a to včetně těch zásadních, jako jsou potraviny, energie, pohonné hmoty, půjčky, hypotéky, ale i stavební materiál. Lze ušetřit nebo alespoň dopady zdražování na rodinný rozpočet eliminovat?