Líčení zralé pleti: pár jednoduchých pravidel pro perfektní výsledek

Líčení zdůrazňuje přirozenou krásu, rozzáří vzhled a zkrášlí každou ženu. Umí zvednout náladu a dodat sebevědomí.  A pokud znáte určitá pravidla, můžete dokonalým způsobem vizuálně omladit pleť. Jak na to? To se dozvíte v následujícím článku.

Obličej

Pro zralou pleť se doporučuje volit make-up s velmi lehkou strukturou, aby nezvýrazňoval vrásky ani rozšířené póry. Takový make-up krásně vyrovnává mikroreliéf pleti, dodá ji sametový vzhled a svěžest. Důležité je i to, že lehká struktura kosmetického přípravku nevytváří efekt masky. Smělé můžete používat BB nebo CC krémy. Vaší pleti dodají krásný přirozený jas.

img

Korektor aplikujte v případě potřeby pouze na problematická místa na obličeji, například pod oči, po stranách nosu nebo na červená místa. Korektor pleť trochu rozjasní a vizuálně omladí. Nezapomeňte na tvářenku, ta dodá každému líčení šťávu. V tomto typu make-upu bude nádherně vypadat tvářenka v broskvových nebo jemně růžových odstínech.

Poté následuje rozjasňovač, který obsahuje speciální částice odrážející světlo, a tím pádem vizuálně omladí pleť. Nanášejte trochu rozjasňovače pod obočí, do vnitřních koutků očí a na vystouplé části obličeje. Krásně ho rozetřete do ztracena, aby na pleti vypadal přirozeně.

Veškeré kosmetické přípravky pro vytvoření nádherného líčení zralé pleti můžete objednat zde https://makeup.cz/brand/74975/

img

Obočí

Obočí upravte maximálně přirozeně. Stačí použít řasenku na obočí nebo gel, a celý postup zakončit tužkou na obočí.

Líčení očí

V anti-age líčení se používají oční stíny hnědých, broskvových, bronzových nebo černo-šedých odstínů. Směle nakreslíte oční linku, která otevře vzhled. Jako závěrečnou tečku naneste do záhybu očního víčka oční stíny v teplé broskvové barvě. Tento trik je zvláště působivý, když pleť má zlatý podtón.

Rty

Rtěnky v jasných barvách vždy osvěží obličej, i proto jde o nejčastější barevný akcent, který se používá v make-upu zralé pleti. Obvyklé jsou korálové, broskvové nebo světle růžové odstíny, které mají červený podtón.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.

DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?NOVÉ
Jak se efektivně zbavit vrásek?

Jak se efektivně zbavit vrásek?

Kosmetika

Ačkoli v mládí vrásky příliš řešit nemusíme, s přibývajícím věkem nám mohou začít dělat starosti. Na druhou stranu se jich lze poměrně efektivně zbavit a nemusí to být zase tak složité.