Make-up jako mocná zbraň

Ať už vás trápí pokleslá víčka, dvojitá brada, vrásky kolem očí nebo úzké rty, správně zvoleným make-upem své nedostatky dokonale zamaskujete. Chcete vědět jak?

Pokleslá víčka

Pokleslých víček se zbavíte, když nanesete na lícní kosti trochu rozjasňovacího korekturu, čímž  opticky zvětšíte oční okolí. Korektor aplikujte bříšky prstů od lícní kosti směrem k obočí. V dalším kroku naneste na střední část přímo nad zornicí světlé oční stíny (například světle hnědý, zlatý či broskvový stín), na vnitřní a vnější třetinu naneste tmavší odstín a rozetřete jej do ztracena k obočí. Od středu víčka veďte linku a směrem ven jí rozšiřujte. Na řasy použijte objemovou řasenku. Stačí ji aplikovat pouze na horní řasy.

Dvojitá brada

Na dvojitou bradu zabírá tvářenka, jejíž světlejší odstín naneste pod lícní kost, od středu obličeje směrem ke spánkům. Pod bradu a čelisti aplikujte pomocí plochého hustého kartáče tmavější odstín tvářenky. Doporučujeme netahat štětec po kůži, spíše lehce poklepávat. Štětcem s tmavším odstínem přejeďte také střed krku od brady dolů. Tímto způsobem krk opticky zeštíhlíte. Pozor: Brada by měla být světlejší než okolní partie.

zoom

Vrásky kolem očí

Ze všeho nejdříve naneste na celý obličej omlazující make-up a na vyvýšenou část lícní kosti naneste rozjasňující korektor odrážející světlo (Yves Saint Laurent, Touche Éclat). Poté aplikujte pod vrchol lícní kosti zdravíčko. Pro dokonalý efekt zvýrazněte obočí a dejte se do nanášení očních stínu. Od prostředku víčka namalujte tenkou linku směřující ven, stíny aplikujte obdobně jako u pokleslých víček. Prostředek by měl být světlejší, vnější a vnitřní koutky tmavší.

Úzké rty

Úzké rty lze opticky zvětšit pomocí tmavé a světlé konturky. Pro zvětšení horního rtu veďte konturu po jeho vnějším okraji, postupujte od koutku k nejvyššímu bodu. Konturou vykreslete také spodní ret po vnější linii tak, aby rtíky vypadaly souměrně. Po nanesení kontury aplikujte na rty rtěnku. Nanést můžete také trochu bezbarvého lesku doprostřed vrchního i spodního rtu.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Odstranění tetování: Jde to i bez jizev?

Odstranění tetování: Jde to i bez jizev?

Estetická dermatologie komerční článek

Módnímu tetování podléhá stále více lidí. Pokud k němu přistupují s patřičným rozmyslem a nadčasovostí, pak obvykle zdobí jejich tělo do konce života. Jenže co když se tetování nevyvedlo přesně podle původních představ nebo vzniklo na základě unáhleného rozhodnutí a s odstupem času člověk zatouží po jeho odstranění?

NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.