Módní detaily na podzim 2017

Nemusíte každou sezónu obměňovat celý šatník, někdy stačí jen malé detaily, které dodají nový náboj vašemu podzimnímu outfitu.

Kostky ve stylu 70. let

img

Klasický anglický vzor kostky se stabilně drží na módním výsluní prakticky každou chladnější sezónu. Letos se v plné parádě vrací výrazné kostky ve stylu uvolněných 70. let, které se skvěle vyjímají nejen na doplňcích, jako jsou čepice, šály či kabelky, ale i na velkých plochách kabátů, kalhot, šatů nebo sukní. Retro kostkované kousky seženete v každém módním řetězci nebo v second handu.

Huňaté čepice

img

Žádné nenápadné tenké čepky, ale pořádné, od pohledu hřejivé čepice a kulichy. Takové jsou trendy v pokrývkách hlavy pro letošní podzim. Velkým hitem jsou především čepice zdobené chlupatinou, nejlépe v nepřehlédnutelné barvě nebo i vícebarevné. V kurzu i letos zůstávají pletené čepice s mohutnou bambulí nebo se dvěma. Pokud patříte mezi milovnice kšiltovek, zkuste se poohlédnout po chlupaté plyšové kšiltovce.

Síťování neboli fishnet

img

Síťované detaily patří mezi lehce kontroverzní trendy, které v mnohých evokují dráždivé outfity žen z vykřičených domů. Síťování však může při správné kombinaci a smyslem pro styl působit navzdory předsudkům velmi elegantně a lehce smyslně. Zkuste třeba síťované punčochy nebo ponožky obléct do lodiček. Pokud se vám fishnet punčochy roztrhají, můžete s nimi dozdobit nějaký kousek oblečení. Síťovina si například skvěle rozumí s džínovinou.

Široké pásky

img

Sotva jsme si zvykly na uzoučké elegantní pásky, velký návrat hlásí ty široké. A když říkáme široké, máme na mysli i pásky korzetového typu, které dovedou vykouzlit přitažlivé ženské tvary. Možná si ještě dobře pamatujete období, kdy bylo v módě přepásat klasický tvídový kabát nebo mohutnější svetr širokým páskem. Tak přesně tento trend se letos vrací a vy se tak můžete těšit na zvýraznění ženské siluety a podzim ve znamení elegance.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.

TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!NOVÉ
Padání vlasů u mužů: Kdy je přirozené a jaké jsou jeho příčiny?

Padání vlasů u mužů: Kdy je přirozené a jaké jsou jeho příčiny?

Životní styl komerční článek

Vlasy jsou pro každého z nás velmi důležité a rozhodně je velmi nepříjemné, když člověk zjistí, že mu nadměrně padají a na některých místech viditelně chybí. U mužů se tato situace bohužel stává poměrně běžně, přičemž hodně přicházejí o vlasy, v místech, kde vznikají takzvané kouty. Zapomenout nelze ani na vznik jakéhosi lysého kolečka vzadu na temeni hlavy. Pokud i vám padají vlasy, určitě se vyplatí vědět, jestli je situace ještě v normálu, jaké jsou příčiny tohoto vypadávání a jak situaci řešit.