Módní detaily na podzim 2017

Nemusíte každou sezónu obměňovat celý šatník, někdy stačí jen malé detaily, které dodají nový náboj vašemu podzimnímu outfitu.

Kostky ve stylu 70. let

img

Klasický anglický vzor kostky se stabilně drží na módním výsluní prakticky každou chladnější sezónu. Letos se v plné parádě vrací výrazné kostky ve stylu uvolněných 70. let, které se skvěle vyjímají nejen na doplňcích, jako jsou čepice, šály či kabelky, ale i na velkých plochách kabátů, kalhot, šatů nebo sukní. Retro kostkované kousky seženete v každém módním řetězci nebo v second handu.

Huňaté čepice

img

Žádné nenápadné tenké čepky, ale pořádné, od pohledu hřejivé čepice a kulichy. Takové jsou trendy v pokrývkách hlavy pro letošní podzim. Velkým hitem jsou především čepice zdobené chlupatinou, nejlépe v nepřehlédnutelné barvě nebo i vícebarevné. V kurzu i letos zůstávají pletené čepice s mohutnou bambulí nebo se dvěma. Pokud patříte mezi milovnice kšiltovek, zkuste se poohlédnout po chlupaté plyšové kšiltovce.

Síťování neboli fishnet

img

Síťované detaily patří mezi lehce kontroverzní trendy, které v mnohých evokují dráždivé outfity žen z vykřičených domů. Síťování však může při správné kombinaci a smyslem pro styl působit navzdory předsudkům velmi elegantně a lehce smyslně. Zkuste třeba síťované punčochy nebo ponožky obléct do lodiček. Pokud se vám fishnet punčochy roztrhají, můžete s nimi dozdobit nějaký kousek oblečení. Síťovina si například skvěle rozumí s džínovinou.

Široké pásky

img

Sotva jsme si zvykly na uzoučké elegantní pásky, velký návrat hlásí ty široké. A když říkáme široké, máme na mysli i pásky korzetového typu, které dovedou vykouzlit přitažlivé ženské tvary. Možná si ještě dobře pamatujete období, kdy bylo v módě přepásat klasický tvídový kabát nebo mohutnější svetr širokým páskem. Tak přesně tento trend se letos vrací a vy se tak můžete těšit na zvýraznění ženské siluety a podzim ve znamení elegance.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Čas slev přichází. Kde najít nejlepší slevové kupony?

Čas slev přichází. Kde najít nejlepší slevové kupony?

Životní styl komerční článek

Ještě kupujete za plné ceny? Proč, když zejména nyní je spousta akcí, s nimiž ušetříte desítky procent? Dnes máte slevy doslova naservírované pod nos i na internetu, můžete si přehledně vybírat, co potřebujete. Už neutrácejte víc peněz, než musíte.

NOVÉ
Večerní hlad aneb kdy jíst naposledy před spaním

Večerní hlad aneb kdy jíst naposledy před spaním

Životní styl

Máte strach najíst se večer před spaním, protože zaručeně přiberete? V článku vám ve zkratce zodpovíme otázku, jestli je večerní jídlo skutečně příčinou tloustnutí.NOVÉ
4 potraviny, které pozitivně ovlivňují naši psychiku

4 potraviny, které pozitivně ovlivňují naši psychiku

Životní styl

Může mít jídlo vliv na naši náladu nebo zmírnit stres? Zjistili jsme, jaké potraviny jíst, abyste se cítili dobře po fyzické i psychické stránce.