Nejlepší barvy laků na nehty pro podzim 2017

I odstíny laků na nehty podléhají rozmarům módy. Poradíme vám, jaké barvy byste tuto sezónu měla vyzkoušet.

Sytě vínová

img

Tento odstín se v různých podobách vrací každý podzim a už od pohledu evokuje příchod chladnějších podzimních dní. Výrazná barva červeného vína sluší každému typu pleti a působí sofistikovaně a elegantně. Základem pro tento odstín je bezchybná manikúra a krásně upravené ruce.

Tmavě zelená

img

Tento lehce mystický odstín laků na nehty krásně kontrastuje s tónem pleti a stejně jako vínová barva, i temně zelená na nehtech nejlépe vynikne především v podzimních a zimních měsících. Můžete zvolit klasickou zářivě lesklou variantu zeleného laku, nebo stále velice módní matný lak na nehty.

Neutrální kouřová

img

Takzvané „nude“ odstíny laků na nehty působí velice přirozeným a upraveným dojmem a navíc se hodí ke všem barevným kombinacím oblečení. Zatímco tělové tóny s podtónem růžové jsou hitem zejména v letních dnech, na podzim se lépe hodí lehce zašedlé, kouřové odstíny tělových laků ať už v matné nebo lesklé podobě.

Oslnivě červená

img

Klasická červená nikdy nevyjde z módy, tak pokud na tuto nestárnoucí barvu laku na nehty nedáte dopustit, můžete ji směle nosit i v zamračených a deštivých podzimních dnech. Odstínů červené existuje celá řada. Na podzim zkuste vyměnit sladce jahodově červenou, kterou jste nosila v létě, za sytě cihlovou.

Jasně oranžová

img

I když zářivé odstíny oranžové patří mezi základní barvy letních laků na nehty, letošní podzim tento lak ještě neukládejte na dno kosmetické skříňky. Chladné měsíce totiž barvami obecně moc neoplývají, tak proč si trochu té optimistické veselé barvy nedopřát alespoň na nehtech? Nebojte se zazářit.Komentáře

olly
Krásné barvičky
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Nejmódnější kozačky této zimy

Nejmódnější kozačky této zimy

Oblečení

Klasikou v podobě černých nebo hnědých kozaček určitě nic nezkazíte, ale proč nevyzkoušet něco nového? Prozradíme vám, jaké typy kozaček jsou letos nejvíce in.

NOVÉ
Tekutý lifting vs. Chirurgický facelift – které ošetření zvolit?

Tekutý lifting vs. Chirurgický facelift – které ošetření zvolit?

Plastická chirurgie

Tekutý lifting vs. Chirurgický facelift – které ošetření zvolit?Toužíte vypadat o pár let mladší? V případě, že je Vám mezi 35–60 lety, nabízí se Vám celá řada estetických ošetření. Vhodnost těchto zákroků je ovlivněna především kvalitou kůže, hloubce a rozsahu vrásek. My se dnes spolu podíváme, jaké výhody a nevýhody přináší tekutý lifting a chirurgický lifting.NOVÉ
10 zajímavostí o říčních perlách: Tohle jste dosud netušili!

10 zajímavostí o říčních perlách: Tohle jste dosud netušili!

Životní styl komerční článek

Na počátku jen zrnko písku a ve výsledku zázrak přírody. Ano, to jsou perly! První zmínky o nich pochází z Číny, Egypťané ve starověku se s nimi nechali pohřbívat a Islám je pokládá za symbol dokonalosti. A jaké další tajemství perly skrývají?