Nejlepší barvy laků na nehty pro podzim 2017

I odstíny laků na nehty podléhají rozmarům módy. Poradíme vám, jaké barvy byste tuto sezónu měla vyzkoušet.

Sytě vínová

img

Tento odstín se v různých podobách vrací každý podzim a už od pohledu evokuje příchod chladnějších podzimních dní. Výrazná barva červeného vína sluší každému typu pleti a působí sofistikovaně a elegantně. Základem pro tento odstín je bezchybná manikúra a krásně upravené ruce.

Tmavě zelená

img

Tento lehce mystický odstín laků na nehty krásně kontrastuje s tónem pleti a stejně jako vínová barva, i temně zelená na nehtech nejlépe vynikne především v podzimních a zimních měsících. Můžete zvolit klasickou zářivě lesklou variantu zeleného laku, nebo stále velice módní matný lak na nehty.

Neutrální kouřová

img

Takzvané „nude“ odstíny laků na nehty působí velice přirozeným a upraveným dojmem a navíc se hodí ke všem barevným kombinacím oblečení. Zatímco tělové tóny s podtónem růžové jsou hitem zejména v letních dnech, na podzim se lépe hodí lehce zašedlé, kouřové odstíny tělových laků ať už v matné nebo lesklé podobě.

Oslnivě červená

img

Klasická červená nikdy nevyjde z módy, tak pokud na tuto nestárnoucí barvu laku na nehty nedáte dopustit, můžete ji směle nosit i v zamračených a deštivých podzimních dnech. Odstínů červené existuje celá řada. Na podzim zkuste vyměnit sladce jahodově červenou, kterou jste nosila v létě, za sytě cihlovou.

Jasně oranžová

img

I když zářivé odstíny oranžové patří mezi základní barvy letních laků na nehty, letošní podzim tento lak ještě neukládejte na dno kosmetické skříňky. Chladné měsíce totiž barvami obecně moc neoplývají, tak proč si trochu té optimistické veselé barvy nedopřát alespoň na nehtech? Nebojte se zazářit.Komentáře

olly
Krásné barvičky
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
3 tipy k lepšímu spánku

3 tipy k lepšímu spánku

Životní styl komerční článek

Průměrný člověk stráví spánkem až jednu třetinu života. A aby to byl čas strávený kvalitně, je potřeba tomu v některých případech trošku pomoci. Řadíte-li se mezi spáče, kterým zdlouhavé usínání nebo noční buzení nic neříká, máte vyhráno, ovšem pokud patříte do té druhé skupiny, inspirujte se v našem článku, jak docílit lepšího spánku a konečně si pořádně odpočinout.

NOVÉ
Jednoduché tipy pro zdravý jídelníček

Jednoduché tipy pro zdravý jídelníček

Životní styl

Stravování je velice individuální záležitostí, přesto existuje několik základních pravidel, díky kterým můžete dojít k daleko větší fyzické, ale i psychické spokojenosti. Pojďme se na ně podívat.DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?