Nejlepší barvy laků na nehty pro podzim 2017

I odstíny laků na nehty podléhají rozmarům módy. Poradíme vám, jaké barvy byste tuto sezónu měla vyzkoušet.

Sytě vínová

img

Tento odstín se v různých podobách vrací každý podzim a už od pohledu evokuje příchod chladnějších podzimních dní. Výrazná barva červeného vína sluší každému typu pleti a působí sofistikovaně a elegantně. Základem pro tento odstín je bezchybná manikúra a krásně upravené ruce.

Tmavě zelená

img

Tento lehce mystický odstín laků na nehty krásně kontrastuje s tónem pleti a stejně jako vínová barva, i temně zelená na nehtech nejlépe vynikne především v podzimních a zimních měsících. Můžete zvolit klasickou zářivě lesklou variantu zeleného laku, nebo stále velice módní matný lak na nehty.

Neutrální kouřová

img

Takzvané „nude“ odstíny laků na nehty působí velice přirozeným a upraveným dojmem a navíc se hodí ke všem barevným kombinacím oblečení. Zatímco tělové tóny s podtónem růžové jsou hitem zejména v letních dnech, na podzim se lépe hodí lehce zašedlé, kouřové odstíny tělových laků ať už v matné nebo lesklé podobě.

Oslnivě červená

img

Klasická červená nikdy nevyjde z módy, tak pokud na tuto nestárnoucí barvu laku na nehty nedáte dopustit, můžete ji směle nosit i v zamračených a deštivých podzimních dnech. Odstínů červené existuje celá řada. Na podzim zkuste vyměnit sladce jahodově červenou, kterou jste nosila v létě, za sytě cihlovou.

Jasně oranžová

img

I když zářivé odstíny oranžové patří mezi základní barvy letních laků na nehty, letošní podzim tento lak ještě neukládejte na dno kosmetické skříňky. Chladné měsíce totiž barvami obecně moc neoplývají, tak proč si trochu té optimistické veselé barvy nedopřát alespoň na nehtech? Nebojte se zazářit.Komentáře

olly
Krásné barvičky
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Zůstaňte štíhlí i v období dovolených aneb jak se vypořádat s letním režimem

Zůstaňte štíhlí i v období dovolených aneb jak se vypořádat s letním režimem

Životní styl

Nastal čas dovolených, což pro mnohé znamená přemíru jídla a mnohdy i alkoholu. Není přeci nic lepšího než zahnat žízeň dobře vychlazenou dvanáctkou. A co se týče pohybu, tak komu by se chtělo v tom vedru sportovat. Lepší je lenošení u vody. Nebo není?TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.