4 potisky, které nikdy nevyjdou z módy

Móda se mění rychleji než aprílové počasí. Pokud chcete být vždycky in, vsaďte na evergreeny, které z módy jen tak nevyjdou.

Puntíkovatý vzor 

img

Veselé puntíky ve všech možných velikostech i barvách jsou v módě už od rozverných padesátých let a od té doby je přední světoví návrháři i módní řetězce každoročně zahrnují do svých kolekcí. Ověřenou klasikou je černobílá kombinace, ať už zvolíte bílý podklad a černé puntíky nebo naopak. Chybu ale neuděláte ani při volbě jiných barev, zaručené roztomilosti "pin up girls" dosáhnete, pokud zvolíte kousek v červenobílém provedení.

Zvířecí potisky 

img

Šelmí, hadí nebo i zebří vzor patří mezi módní stálice na poli vzorů a potisků. Se zvířecími vzory však zacházejte opatrně, v tomto případě většinou platí, že méně je více. Být celá zahalená od hlavy až k patě do oblečení a doplňků se zvířecími potisky zavání laciností, kýčem a nevkusem. Pokud si hned netroufnete na tygrované šaty, zkuste třeba doplňky jako jsou lodičky nebo kvalitní šátek se zvířecím vzorem.

Pruhovaný vzor

img

Proužky patří mezi nejoblíbenější a nejvíce nošený vzor vůbec a prakticky žádná módní značka se bez něj neobejde. Určitě i vy máte ve svém šatníku alespoň jedno klasické pruhované tričko v pařížském stylu. Proužky se stejně jako puntíky nosí ve všech možných barvách a šířkách. Klasikou je černobílé a červenobílé pruhování, každoročně se v obchodech setkáváme i s modrobílou námořnickou variantou.

Kostkovaný vzor 

img

Elegantní anglická kostka, klasický károvaný vzor, který nosili již staří Keltové, konzervativní skotská kostka, retro gingham styl z hravých šedesátých let, který letos patří mezi hlavní trendy v potiscích, nebo punková verze kostkovaného vzoru – kostkování je populární vzor napříč generacemi i styly a záleží čistě na vás, který typ kostkovaného potisku je vám nejbližší. S kostkovaným vzorem neuděláte chybu!Komentáře

nataalkaaa
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Objevte výhody klubu Yves Rocher, vyhrajte balíček a pomáhejte přírodě

Objevte výhody klubu Yves Rocher, vyhrajte balíček a pomáhejte přírodě

Kosmetika komerční článek

Zrychlené tempo života, stres, znečištěné ovzduší… To vše má vliv na naši psychiku a zdraví. A tak často hledáme povzbuzení v přírodě. Procházka mezi stromy a zelení umí pohladit na duši. V posledních letech ale naše lesy strádají vlivem mnoha faktorů. O to důležitější je nyní vracet přírodě, to, co nám dává, jak se snaží už více než 60 let francouzská značka rostlinné kosmetiky Yves Rocher.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!