Nejlepší plavky pro léto 2016

Co vám nesmí v letním šatníku chybět? Přeci plavky! Poradíme vám jaké si pro letošní léto zvolit.

Jednodílné

img

Plavky vcelku nebo někdy také monokiny byly ještě docela nedávno určeny spíše pro starší ročníky nebo maminky s dětmi. I když bikiny na poli plavkové módy stále suveréně vedou, jednodílné plavky jim už několikátou sezónu šlapou na paty. Pokud vám plavky vcelku připadají usedlé, podívejte se na nabídku v obchodech. Možná budete překvapené, jak sexy a vyzývavě mohou jednodílné plavky vypadat, zvláště ty s hlubokým výstřihem, který prodlouží postavu.

Rafinovaně prostříhané

img

Trend jednodílných plavek strategicky odhalujících pokožku na různých tělesných partiích patří i letos mezi hlavní plážové hity. I když tyto plavky odhalují více než klasické jednodílné plavky, stále poskytují dostatečné zahalení a dovedou skvěle zvýraznit vaše přednosti. A samozřejmě i naopak. Prostříhané plavky přivolávají pozornost okolí a jejich nošení tak vyžaduje pokud ne bezchybnou postavu, tak alespoň značnou dávku sebevědomí. 

Bikiny s retro kalhotkami

img

Nevinně vyhlížející kalhotky zakrývající celou oblast boků až téměř do pasu často v kombinaci s podprsenkou připomínající zlatá léta šedesátá působí velmi žensky až koketně. Kalhotky vysoko do pasu se vehementně prosazují na poli plavkové módy již několik sezón. Tento střih plavek však nesluší každému, většinou padne především ženám  se sexy plnějšími křivkami avšak štíhlým pasem, nebo postavám modelkovského typu.

Crop top bikiny

img

Opakem výše zmíněných bikin s kalhotkami vysoko do pasu jsou dvojdílné plavky, kdy je horní díl výrazně větší než spodní a může připomínat tílko či top. V obchodech dokonce můžete objevit crop top bikiny s dlouhým rukávem, které ochrání ramena a paže před nebezpečnými slunečními paprsky. Výhodou těchto plavek je, že k nim stačí obléknout šortky či mini nebo maxi sukni s vysokým pasem a můžete se od moře přesunout rovnou do plážového baru.

Ve sportovním stylu

img

Všimli jste si, jak se zdravý životní styl spolu s pohybem a sportováním v poslední době promítá i do běžné módy? Například tenisky určené dříve jen na běhání dnes můžete s přehledem obléci k šatům. Také plážová móda se přizpůsobila sportovnímu trendu a praktické na všechny vodní i plážové sporty nicméně stále velmi sexy bikiny ve sportovním stylu vhodné i na polehávání na pláži jsou hitem letošního léta. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!