Olej Rosa Mosqueta – dokonalá péče a výživa o pokožku nejen v létě

Olej Rosa Mosqueta je jedním z nejbohatších přírodních emolientů (změkčovačů) napravujících texturu pleti, stejně tak významně vyživuje pokožku vystavovanou slunci a přispívá k redukci jemných vrásek. Hodí se i v péči pro mladou pokožku jako prevence a dostatečná vnější výživa kůže.

img

Hýčkejte pokožku dokonalou péčí z přírody, bez syntetických složek a s delikátními květinovými vůněmi.

Přírodní olej Rosa Mosqueta

zoom

Plody keře Rosa Mosqueta (Peru, Chile)

Olej Rosa Mosqueta se získává technologií lisováním za studena semen plodů z keře Rosa Mosqueta (Peru, Chile). Je velmi bohatý na antioxidanty, vitamín C, karotenoidy, flavonoidy a polyfenoly. Obsahuje vysokou koncentraci esenciálních mastných kyselin (linolová, linolenová) – kyseliny důležité pro regeneraci kožních buněk. Tento vysoký obsah esenciálních mastných kyselin oleje Rosa Mosqueta je srovnáván např. s pupalkovým olejem, jenž se užívá pro zkvalitnění pleti i vnitřně, ať již v podobě oleje nebo kapslí.

V případě aplikace přímo na kůži nebo jako součást pleťových a tělových krémů, olej Rosa Mosqueta dodává okamžitou a vysoce hydratační a zklidňující péči zejména olupující se a podrážděné pokožce, podporuje její zdraví a pokazatelně napomáhá předcházet povadlé pleti, některým flíčkům a jizvičkám.

V některých jihoamerických nemocnicích se olej Rosa Mosqueta používá u pacientů s vážnými popáleninami, což výrazně napomáhá k redukci některých jizev a značně podporuje ozdravný proces pokožky. 

Vynikající výsledky v dermatologii

zoom

Olej Rosa Mosqueta

Dermatologické testy účinku oleje Rosa Mosqueta na pokožku přinášejí opakovaně velmi pozitivní výsledky. Např. v Univerzitní nemocnici v chilském Santiagu po denní pravidelné aplikaci oleje Rosa Mosqueta po dobu 3 měsíců u pacientů došlo ke zmírnění některých vrásek a linií v okolí úst a očí. Olej z Rosa Mosqueta také pozitivně přispívá k redukci některých typů jizev po akné. Další testy prováděné zkušeným radiologem a onkologem Hansem Harbstem (absolvent Univerzity v německém Hiedelbergu) také přinesly pozitivní výsledky tohoto oleje – a to v léčbě jizev, zánětů a podráždění kůže po ozařování.

Příklady zlepšení stavů pokožky jsou díky oleje a krémům s Rosa Mosqueta výborné, ale pokud je olej navíc kombinován s dalšími přírodními složkami, výsledky jsou dokonce ještě mnohem přínosnější. 

Takovou kombinaci nabízí např. Pleťový krém Rosa Mosqueta od Aubrey Organics s aloe vera (z celého gelového filetu kaktusu), s olejem ze zeleného čaje, bílého heřmánku a jojoby spolu s krémovým základem z tofu, je jedním z nejúčinnějších přírodních kosmetických přípravků. Navíc je zcela bez obsahu syntetických složek jako jsou parabeny, silikony, minerální oleje a další ingredience chemického/ropného původu.

Předčasné stárnutí kůže a vliv oleje Rosa Mosqueta na obnovu kožní tkáně

Během dvouletého výzkumu prováděném týmem pracovníků z Fakulty Chemie a farmakologie prestižní univerzity v Santiagu (Chile) byl olej R.M. aplikován na kůži 180 pacientů po chirurgických zákrocích, zraněních, s jizvami po popálení a stejně tak skupině vykazující známky předčasného stárnutí kůže. Na základě tohoto výzkumu bylo zjištěno, že olej Rosa Mosqueta velmi efektivně působí na regenerační proces uzdravení takto poškozené kůže, pomáhá zjemnit některé druhy jizev a vrásek, redukuje známky předčasného stárnutí kůže a napravuje barvu a tón pokožky.

Stárnutí pokožky (photo-ageing)

Změny vytvářeny na pokožce z důvodu působení slunečních paprsků, tzv. Photoageing, jsou velmi časté ve všech zemích s teplým klimatem. U řady žen dochází k dřívější tvorbě vrásek, hnědých skvrn na očním víčku a k celkovému předčasnému stárnutí pokožky a to i u 20 letých žen (i mladších – dle exponování slunci). Léčba takto poškozené pleti může být velmi složitá a často i s nevratnými změnami. Při pravidelné aplikaci oleje Rosa Mosqueta a krémů s obsahem tohoto oleje dochází během několika týdnů k pozitivním změnám při obnově takto namáhané kůže.

Trans-retinová kyselina

Jedním z důvodů tak efektivního účinku oleje Rosa Mosqueta na kůži je nejen samotný obsah mastných kyselin, které jsou důležité pro zdravou pokožku. Tyto mastné kyseliny jsou složkami buněčné membrány a prekursory prostaglandinu, zajišťujícího mj. regeneraci tkání a obnovující funkci. Významný je obsah trans-retinové kyseliny s vynikajícími farmakologickými vlastnostmi oleje Rosa Mosqueta. Trans-retinová kyselina je derivátem retinolu (vitamín A) a je také známá pod názvem „tretinoin“. Účinky této kyseliny se využívají i při léčbě extrémně poškozené pokožky, kůže namáhané sluncem či při aknózních projevech.

Olej Rosa Mosqueta je obsažen v řadě produktů certifikované biokosmetiky Aubrey Organics a De Traay, kterou nyní můžete vyzkoušet i na našem trhu. Hýčkejte svou pokožku dokonalou péčí z přírody, bez syntetických složek a s delikátními květinovými vůněmi.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?

NOVÉ
Jak kombinovat bílé sandály s jinými druhy oblečení?

Jak kombinovat bílé sandály s jinými druhy oblečení?

Životní styl komerční článek

Jestliže chcete jít letos tzv. s dobou, zařaďte do svého šatníku i pohodlné bílé sandály. Pokud nevíte, jak je kombinovat s dalším oblečením, nezoufejte! My vám to totiž na následujících řádcích prozradíme. S dámskými sněhovými balerínami se díky tomu letos blýsknete na sváteční i na volnočasové akci. Čtěte a inspirujte se.NOVÉ
Chystáte se na jaře zhubnout? Čekají vás překážky!

Chystáte se na jaře zhubnout? Čekají vás překážky!

Životní styl

S příchodem jara se řada lidí začne soustředit na hubnutí, aby měla hezkou postavu do plavek. Jenže ne vždy to jde tak, jak si člověk představuje. Jaké jsou hlavní příčiny toho, proč přebytečná kila odmítají jít dolů?