Omlazení krevní plazmou

Omlazení vlastní plazmou neboli plazmalifting je převratná metoda, která pomáhá účinně regenerovat kožní buňky, díky čemuž dochází k vyhlazení pleti, vrásek a výrazných stop stárnutí. Kromě omlazení má příznivý vliv i při regeneraci jizev.

V čem spočívá tajemství plazmaliftingu?

Při omlazení pomocí plazmaliftingu je klíčová naše vlastní krev, tedy její část – krevní plazma, která obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky. Výhodou krevní plazmy je to, že je našemu tělu vlastní, takže tělo nemusí přijímat žádné umělé látky a materiály,  nehrozí komplikace, alergie či vedlejší účinky. Jde o tělu přirozený proces, který dokáže nastartovat  omlazení a má léčebné (regenerující) účinky.

Co vše dokáže vlastní plazma omladit?

zoom Zvětšit

Přirozeně krásná Iva Kubelková podstoupila omlazení vlastní plazmou

Omlazení vlastní plazmou se provádí v těch částech těla, které jsou ochablé, s uvolněnou a nepružnou kůží a tam, kde se vyskytují vrásky – v obličeji, na krku a šíji, v oblasti dekoltu, ale třeba i na hřbetu rukou. Plazmalifting účinkuje na kruhy pod očima, po zákroku pokožka získá zdravý a mnohem mladistvější vzhled, dojde k napnutí kůže a zlepšení její barvy, obnoví se pružnost pokožky, zahladí se vrásky. Mimo to plazmalifting urychluje proces hojení po různých zákrocích.

Průběh omlazení obličeje vlastní plazmou

Klient ve své podstatě daruje krev sám pro sebe. Odebírá se určité malé množství krve, která se smísí s patentovanou gelovou látkou a ihned před zraky klienta je ve speciálním přístroji za vysoké frekvence odstředěna a oddělena plazma od krve. Vznikne plazma bohatá na trombocyty (zkr. PRP), kterou lékař použije při aplikaci. Zákrok je prakticky bezbolestný, oblast vpichu se znecitlivuje  anestetickou mastí. Metoda je velmi přírodní, přirozená a nemá žádné vedlejší účinky.

Kolik je třeba ošetření?

zoom Zvětšit

Kim Kardashian je také po plazmaliftingu

Omlazení vlastní plazmou není jednorázová záležitost, procedura by se měla aplikovat ve dvou až třech dávkách, v intervalu od 14 do 20 dnů mezi jednotlivými sezeními. Jestliže tento postup dodržíte, kliniky slibují, že výsledek je vidět po 2 až 3 týdnech a přetrvá 8 až 12 měsíců v závislosti na typu pleti, stavu kůže a životním stylu. Pokud vás zajímá, na kolik vás jedna procedura přijde, tak počítejte s částkou od 2000 Kč za oční okolí a od 4000 Kč za obličej, krk či dekolt.*

Rekonvalescence 

Při omlazení vlastní plazmou mohou být místa vpichů mírně začervenalá, ojediněle mohou vzniknout drobné modřinky. I když je rekonvalescence po plazmaliftingu minimální, lékaři svým pacientům doporučují, aby druhý den po zákroku odpočívali, vzali si v práci volno. Rozhodně byste se však měli vyvarovat slunění (minimálně jeden týden po zákroku). Případné začervenání či modřinky je možné překrýt make-upem.

*Ceny jsou pouze orientační, u jednotlivých klinik se mohou lišit.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Jaké boty si vybrat na procházky po domě?

Jaké boty si vybrat na procházky po domě?

Životní styl komerční článek

Pokud hledáte pohodlnou a stylovou obuv na doma, budou kvalitní bačkory tím správným řešením pro vás. Hodit by se vám pak mohly i nazouváky nebo sandály. Na následujících řádcích si tak povíme, podle jakých kritérií domácí obuv vybírat, aby byla vysoce komfortní, ale i trendy. Čtěte a inspirujte se!

NOVÉ
Péče o oční okolí - víte, čemu dokáže předejít?

Péče o oční okolí - víte, čemu dokáže předejít?

Životní styl komerční článek

Kruhy pod očima, povislá kůže kolem očí nebo jemné vrásky. Jen těžko bychom na obličeji hledali jemnější kůži, než je právě ta v očním okolí. Aby vypadala co nejlépe, je potřeba ji věnovat trochu péče. Jak na to? DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?