Pět triků v líčení, které by měla znát každá žena

Kosmetických tipů a triků není nikdy dost. Možná už některé z následujících chytrých kosmetických vychytávek znáte a používáte - a pokud ne, jistě vám přijdou vhod.

Vyčarujte si husté řasy pomocí dětského pudru

Umělé nalepovací řasy jsou sice super, ale existuje jednodušší způsob, jak zvýraznit prořídlé a krátké řasy. Nejprve naneste na řasy jednu vrstvu řasenky a poté je poprašte dětským pudrem. Na pomoc při nanášení pudru si můžete vzít vatové tyčinky do uší. Zafixujte další vrstvou řasenky a váš nový look á la mrkací panna je na světě.

Získejte maximální efekt ze své řasenky

Určitě to znáte: koupíte si novou super řasenku a za pár dní je kartáček celý zanesený a řasenka se s ním špatně nanáší. Někdy jsou ty nejjednodušší věci tím nejlepším řešením - prostě kartáček pořádně umyjte v horké vodě. Poté kartáček utřete do sucha, vraťte zpátky do řasenky a můžete se těšit ze stejného efektu, který by vám poskytla zbrusu nová řasenka.

Vytvořte si dokonale natočené řasy

Kleštičky na řasy jsou skvělý vynález, věděly jste však, že ho můžete ještě vylepšit? Stejný trik, který platí na vlasy natáčené horkou kulmou, funguje i na vaše řasy. K dokonalejšímu a hlavně déletrvajícímu natočení řas výrazně pomůže, když těsně před tím, než si řasy natočíte kleštičkami na řasy, zahřejete kleštičky pomocí fénu.

Prodlužte trvanlivost rtěnky na rtech

Drogerie jsou sice plné dlouhotrvajících rtěnek, ale s naším následujícím trikem vám prakticky každá rtěnka vydrží výrazně déle. Jednoduše si namalujte rty vaší oblíbenou rtěnku, přitlačte jemný tenký papírový ubrousek na namalované rty a přes ubrousek jemně poklepejte štětcem, na který jste nanesly vrstvu pudru. Poté naneste ještě jednu vrstvu rtěnky.

Dodejte vašim očím nový rozměr 

Ke zvýraznění očí a podtrhnutí svůdného pohledu většina z nás spoléhá na černou oční linku. Je sice pravda, že černá barva dokáže zvýraznit váš pohled, ale ve skutečnosti oči opticky zmenší. Pokud byste ráda své oči zvětšila, zapomeňte na černou linku a zkuste raději bílou. Bílá linka pod očima zvýrazní oční bělma a pomůže tak oči opticky zvětšit.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Pomsta je sladká. Je to pravda?

Pomsta je sladká. Je to pravda?

Životní styl

Proč máme potřebu se druhému mstít? Je to proto, že nutkání pomstít se je jeden z nejhlubších lidských instinktů? Co přesně to znamená a jaký to má vliv na náš život?

NEJČTENĚJŠÍ
Kam v září na dovolenou

Kam v září na dovolenou

Životní styl

Léto se pomalu chýlí ke svému konci a i když nás podle meteorologů ještě pár tropických dní čeká, teplé večery na zahrádce a koupání si už moc neužijeme. Pokud si chcete léto prodloužit, sbalte kufr a jeďte v září na dovolenou. Nabízí se exotika i evropské destinace.NOVÉ
10 zajímavostí o říčních perlách: Tohle jste dosud netušili!

10 zajímavostí o říčních perlách: Tohle jste dosud netušili!

Životní styl komerční článek

Na počátku jen zrnko písku a ve výsledku zázrak přírody. Ano, to jsou perly! První zmínky o nich pochází z Číny, Egypťané ve starověku se s nimi nechali pohřbívat a Islám je pokládá za symbol dokonalosti. A jaké další tajemství perly skrývají?