Proměny celebrit

Změna je život - pravdivost tohoto rčení si uvědomují i slavné hvězdy, a tak svou image pravidelně obměňují. Proměna vizáže totiž vždycky upoutá pozornost médií a to je přesně to, co celebrity potřebují. Přečtěte si, které hvězdné krásky za poslední rok změnily svůj vzhled a posuďte samy, zda to byla změna k lepšímu či naopak.

img

Slavné tváře často mění svou image

Emma Watson

zoom Zvětšit

Z kouzelnice módní ikonou 

Role roztomilé a mírně přechytralé poloviční čarodějky Hermiony v kouzelnické sáze o Harry Potterovi přinesla mladé britské herečce celosvětovou slávu. Půvabná Emma však nechce být celý život sladkou Hermionou, a tak se rozhodla shodit své něžné dívčí nazrzlé lokny a vyměnit je za sofistikovaný krátký takzvaný „pixie“ sestřih. Slušivý účes okamžitě zaznamenal obrovský úspěch a vysloužil si respekt módních expertů po celém světě. Z dívenky se tak rázem stala odvážná mladá dáma s osobitým stylem, který následuje mnoho dívek a žen.


Rihanna 

zoom Zvětšit

Rihanna podlehla červené

Moderní popové hvězdy musí neustále šokovat něčím novým a zajímavým, aby se neokoukaly a udržely se ve středu zájmu médií a svých fanoušků. Chameleonkou ve světě zpěvaček je i barbadoská kráska Rihanna, která jen za minulý rok vystřídala několik účesů a barev, aby načas zakotvila u křiklavé červené. Loňský krátký blond sestřih s tmavým podbarvením vystřídal zářivý rudý přeliv, který svou délku a střih mění rychlostí blesku. Vyhlazené zářivé prameny střídají elegantní vlny, které přecházejí do roztomilých kudrlinek a posléze i do nezkrotných afro kudrn. Můžeme se jen těšit, čím nás extravagantní Rihanna překvapí příště.


Ashlee Simpson-Wentz 

zoom Zvětšit

Ashlee a její radikální proměna

Americká zpěvačka a herečka se odhodlala k podobně radikálnímu kroku jako Emma Watson a zbavila se svých dlouhým lokem. Ashlee velmi ráda střídá barvu vlasů, a tak její dlouhá hříva prošla mnoha obměnami od blond melírů, přes výraznou zrzavou, která jí mimochodem velmi slušela, po hnědou a až tu nejtemnější černou. Její rozhodnutí pro drzý blond pixie střih, který si nedávno dala odbarvit na punkovou platinovou blond, se setkalo spíše se smíšenými reakcemi mezi lidmi z módních kruhů i mezi fanoušky. Jemná kráska s porcelánově průhlednou pletí totiž v tomto účesu působí až příliš křehkým dojmem. 


Jennifer Hudson

zoom Zvětšit

Jennifer se může pochlubit zcela novou postavou

Změnit celkový vzhled novým neokoukaným účesem není až tak těžké, mnohem těžší je změnit celkový typ postavy. To se však podařilo americké zpěvačce a oscarové herečce Jennifer Hudson z filmového hitu Dreamgirls, které se během minulého roku podařilo výrazně zhubnout, a to z americké velikosti 16 na velikost 6. Jennifer tak ze své obtloustlé postavy dokázala vytvarovat sexy ženské křivky, které dnes ráda obléká do přiléhavých šatů. Zpěvačka prohlašuje, že se nikdy necítila lépe, a stále ještě hubne díky programu na zhubnutí Weight Watchers, jehož je i mluvčí.Lady Gaga

zoom Zvětšit

Hlavní je nesplynout s davem

Excentrická a veleúspěšná zpěvačka postavila svou kariéru na extravagantní image, kterou velmi často mění. Nápadnou výstřednost má v popisu práce a potkat Lady Gagu v civilním běžném oblečení, nejspíš bychom ji nepoznali. Zda se za jejími neustálými přeměnami skrývá potřeba zachovat si soukromí, můžeme jen spekulovat. Každopádně tato královna převleků mění svou image jako mávnutím kouzelného proutku, i když poslední rok se drží alespoň světlých odstínů vlasů od žluté, přes platinově blond až po šedivou. Zdá se, že fantazii má tato nekorunovaná královna současných diskotékových hitů (či její stylistický tým) téměř bezbřehou. Další menší proměny

zoom Zvětšit

Herečky daly vale dlouhým vlasům

Změnou image, i když nikterak zásadní, si za uplynulý rok prošly mimo jiné i populární americká herečka Jennifer Aniston, která svůj pověstný polodlouhý střih vlasů vyměnila za delší mikádo. Podobnou proměnu podstoupila i herečka Scarlet Johannson, které si své polodlouhé lokny nechala zkrátit do podoby moderního delšího bobu.

Herečka Sandra Bullock zase propůjčila své tváři nový sexy výraz, když si nechala ustřihnout ofinu podle posledních vlasových trendů a její herecká kolegyně Emma Stone lehce šokovala, když se z výrazné hnědovlásky s červenými odlesky stala přes noc sladkou blondýnkou.                                

zoom Zvětšit

I menší změna se počítá


Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Životní styl

Milujete prosecco, ale chcete zhubnout? Jaký vliv má pití alkoholu na hubnutí? Víme, jestli si můžete dát skleničku prosecca denně bez negativních následků na váhu a zdraví.

DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.