Sváteční kolekce líčení

Líčení plné třpytu a záře nesmí o Vánocích chybět. Pořiďte si nejen na svátky blýskavou kolekci líčení. Inspirujte se líčením ze světových módních přehlídek.

Říká se, že v jednoduchosti je krása, ale čas od času, můžete toto pravidlo porušit. Vyvoláte tím vlnu pochvalných i závistivých pohledů. Ty pochvalné odměňte úsměvem a ty závistivé s nadhledem přejděte. A co přesně máte ozářit? Přeci úplně všechno!

Chanel se toho nebojí

Značka Chanel předvedla na nejedné své přehlídce, že si na troškaření nepotrpí. Oči modelek z přehlídky tak vypadaly jako pokryté vločkami sněhu. Stejného efektu můžete dosáhnout i vy, stačí, když si na víčka pořídíte speciální lepidlo, které seženete v drogerii. Poté můžete na víčka nanášet zářivé kamínky podle své fantazie. Aby sypké flitry vydržely co nejdéle, nejprve na víčko naneste podkladovou bázi, krémový stín nebo stačí trocha hydratačního krému.

zoom Zvětšit

Sváteční líčení plné třpytu

Oční linky a řasenka

Zářivý pohled vykouzlíte s tekutými očními linkami Artdeco Glam Moon & Stars, které obsahují drobné třpytivé částečky. Pokud chcete experimentovat s barvou řasenky, zkuste řasenku Artdeco All in One Mascar v šedém odstínu.

Oční stíny

Z očních stínů můžete sáhnout po paletce Bobbi Brown Shimmer Brick, která obsahuje deset třpytivých odstínů v pískových, třtinových a bronzových barvách. Ze stříbrných odstínů doporučujeme oční stíny Bourjois Smokey Eyes.

Rtěnka nebo lesk na rty

Z rtěnek volte zlatavé odstíny. Najdete je například v nabídce značky MAC. Jestliže máte raději lesky na rty, vyberte si zářivý odstín od značky Lancôme. Lip Lover v sobě snoubí sladkou vůni a vlastnosti balzámu, rtěnky a lesku v jednom.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.