Tajemství krásné pleti bez akné? Čeští vědci na něj přišli po 10 letech výzkumu

Tisíce Čechů, thajská miss, arabští šejkové nebo třeba mongolští pastevci. Přístroj českých vědců Face-Up! si za rok, kdy je na trhu, oblíbilo už přes 30 tisíc uživatelů po celém světě. Není divu – vědci totiž přišli na to, jak se definitivně zbavit nepříjemných pupínků – doma, bez drahých krémů, bezbolestně a s 90% účinností.

Akné dokáže způsobit jizvy na tváři i na duši. Těm, které trápí pupínky každý den a nepomůže ani běžná kosmetika, svitla naděje – věda.

Čeští vědci konečně objevili mechanismus, jak účinně odstranit akné. Jako první na světě skloubili plošné impulzní magnetické a světelného pole a teplo. Jejich přístroj Face-Up! urychluje metabolizmus kožních buněk, a tím pomáhá odstranit akné. Zároveň zlepšuje vlastnosti kůže - pleť lépe hydratuje, zvyšuje se její pružnost a vyrovnává drobné nerovnosti.

Vrací ztracené sebevědomí

Jak akné dokáže znepříjemnit život, ví dobře Lenka Holoubková. Jednadvacetiletá studentka z Brna s pupínky hlavně na obličeji a na zádech a s jizvami, které po akné zbyly, bojovala od svých třinácti let. Nepomohl jí ani kožní lékař. Proto když před čtyřmi lety přišla nabídka zúčastnit se jako dobrovolník testování účinnosti nového přístroje Face-Up! v klinické studii, neváhala.

Po desíti dnech jsem začala vidět první výsledky. Nejen že pupínky začaly ustupovat, ale co bylo pro mě mnohem důležitější, začaly se mi zacelovat jizvy po akné. Za dva týdny půlka z nich zmizela,“ vzpomíná Lenka. Podobný výsledek zaznamenala i Lenčina maminka, která se studie také zúčastnila. „Přístroj nám oběma hodně pomohl,“ uznává.

Face-Up! pomohl také 21letému synovi paní Lubomíry. „Než začal přístroj používat, měl mokvavé fialové tváře. U kožního lékaře, kam pravidelně docházel, nás opakovaně odkazovali na čistící vodičky z lékárny,“ vzpomíná paní Lubomíra. Vzhledem k tomu, že si rodina nemohla z finančního hlediska dovolit pravidelné laserové ošetření, hledala řešení jinde. A našla ho u přístroje Face-Up! „Dnes, po necelých třech měsících používání, má syn celkem běžný průběh akné, bez mokvajících prohlubní a velkých boláků. Protože se mu akné tvoří v podstatně mírnější podobě, postupně se mu hojí původní známky poškození tváří a vrací ztracené sebevědomí,“ dodala Lubomíra.

10 minut denně a akné mizí už po týdnu

Přístroj Face-Up! stačí používat deset minut denně, nejlépe ráno i večer. Zlepšení by se mělo projevit do dvou týdnů, přístroj navíc působí také preventivně.

Vědci dále zkoumají, jak novou revoluční metodu dále využít – v budoucnu by mohla pomáhat třeba k redukci celulitidy a podkožního tuku, k léčbě lupénky nebo k podpoře růstu vlasů.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Čepice, šály a rukavice

Čepice, šály a rukavice

Plastická chirurgie

A máme tu zimu. Jak se na toto počasí správně připravit? Určitě by vám v šatníku neměli chybět čepice, rukavice a ani šály. Ukážeme vám, že i tyto doplňky mohou být moderní, elegantní a stylové – prostě ideální módní doplněk. A navíc jsou skvělé jako vánoční dárek!

NOVÉ
Vybrat dárek pro muže není jednoduché

Vybrat dárek pro muže není jednoduché

Životní styl komerční článek

V dnešní době je všude plno shonu a spěchu, a tak si mnohdy člověk ani pro samou práci nevšimne datumu v kalendáři, který zrovna říká, že se blíží Vánoce nebo tatínkovy narozeniny. V takových případech většinou každého přepadne panika a zjištění, že vlastně nemá žádné dárky, a co víc, ani žádný nápad. Jak rychle vybruslit s takové situace? Dárkový poukaz není zrovna to, co si pod pojmem originální dárek člověk představuje. Řešením může být například dárkový box od Manboxeo.cz.TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!