Vlasy jako královna

Nastává sezóna večírků, plesů a bálů, proto jistě oceníte pár jednoduchých rad, díky kterým si vytvoříte během pár minut slavnostní účes.

Slavnostní účes do 10 minut

Vytvořit slavností účes z dlouhých vlasů zvládnete během 10 minut. Jak na to? Oddělte ofinu (pokud ji máte) a dva prameny z každé strany u spánků, zbytek vlasů stáhněte gumičkou ve stylu InvisiBobble do culíku, který umístěte uprostřed v týle. Pak upleťte cop, který na konci zafixujte gumičkou, jednotlivé prameny (záhyby) prsty lehce rozvolněte. Nakonec obtočte cop vzhůru, konec s gumičkou schovejte do vlasů a připevněte pinetami. Ofinu uhlaďte kartáčem ke straně a volné pramínky vlasů nakulmujte. Vytvoříte tak romantický look.

Na večírku můžete udělat parádu i s „obyčejným“ koňským copem, akorát místo gumičky použijte širokou manžetu. Zároveň můžete do vlasů umístit čelenku, která účes nejen přidrží, ale má i ozdobnou funkci. Bát se nemusíte ani masivních čelenek.

Tip pro krátké vlasy

Pokud máte krátké vlasy a příliš s nimi kouzlit nemůžete, vyhrajte si s líčením a doplňky. Slavnostního účesu dosáhnete například sponkou zdobenou kamínky. Umístěte zdobenou sponku po straně a nezapomeňte na náušnice. Nebo zvolte ozdobnou čelenku do vlasů. Čelenka z tenkého pásku z vás udělá římskou císařovnu.

Šikovní pomocníci v domácím salonu

Základem je kvalitní šampon a kondicionér. Z volně dostupných přípravků doporučujeme pečující řadu Regenerate Nourishment vyvinutou na míru ženám, které své vlasy často zatěžují barvením, žehlením či kulmováním, což je během plesové sezóny časté. Nezapomínejte proto vlasy vyživovat. K tomu vám poslouží  i bezoplachový BB krém z řady Dove Youthful Vitality navracející vlasům ztracenou vitalitu.

Při výběru fixačního spreje pro finální úpravu vlasů dejte přednost takovému přípravku, který vlasy co nejméně zatíží. Na přirozeně kudrnaté vlasy použijte krémovou pastu Curl Love, Goldwell. Na rovné vlasy zkuste fixační sprej z řady Hair Reborn, Tigi nebo jemně tužící lak na vlasy značky Toni&Guy.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.

DOPORUČUJEME
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.