Vlasy jako královna

Nastává sezóna večírků, plesů a bálů, proto jistě oceníte pár jednoduchých rad, díky kterým si vytvoříte během pár minut slavnostní účes.

Slavnostní účes do 10 minut

Vytvořit slavností účes z dlouhých vlasů zvládnete během 10 minut. Jak na to? Oddělte ofinu (pokud ji máte) a dva prameny z každé strany u spánků, zbytek vlasů stáhněte gumičkou ve stylu InvisiBobble do culíku, který umístěte uprostřed v týle. Pak upleťte cop, který na konci zafixujte gumičkou, jednotlivé prameny (záhyby) prsty lehce rozvolněte. Nakonec obtočte cop vzhůru, konec s gumičkou schovejte do vlasů a připevněte pinetami. Ofinu uhlaďte kartáčem ke straně a volné pramínky vlasů nakulmujte. Vytvoříte tak romantický look.

Na večírku můžete udělat parádu i s „obyčejným“ koňským copem, akorát místo gumičky použijte širokou manžetu. Zároveň můžete do vlasů umístit čelenku, která účes nejen přidrží, ale má i ozdobnou funkci. Bát se nemusíte ani masivních čelenek.

Tip pro krátké vlasy

Pokud máte krátké vlasy a příliš s nimi kouzlit nemůžete, vyhrajte si s líčením a doplňky. Slavnostního účesu dosáhnete například sponkou zdobenou kamínky. Umístěte zdobenou sponku po straně a nezapomeňte na náušnice. Nebo zvolte ozdobnou čelenku do vlasů. Čelenka z tenkého pásku z vás udělá římskou císařovnu.

Šikovní pomocníci v domácím salonu

Základem je kvalitní šampon a kondicionér. Z volně dostupných přípravků doporučujeme pečující řadu Regenerate Nourishment vyvinutou na míru ženám, které své vlasy často zatěžují barvením, žehlením či kulmováním, což je během plesové sezóny časté. Nezapomínejte proto vlasy vyživovat. K tomu vám poslouží  i bezoplachový BB krém z řady Dove Youthful Vitality navracející vlasům ztracenou vitalitu.

Při výběru fixačního spreje pro finální úpravu vlasů dejte přednost takovému přípravku, který vlasy co nejméně zatíží. Na přirozeně kudrnaté vlasy použijte krémovou pastu Curl Love, Goldwell. Na rovné vlasy zkuste fixační sprej z řady Hair Reborn, Tigi nebo jemně tužící lak na vlasy značky Toni&Guy.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

NOVÉ
4 potraviny, které pozitivně ovlivňují naši psychiku

4 potraviny, které pozitivně ovlivňují naši psychiku

Životní styl

Může mít jídlo vliv na naši náladu nebo zmírnit stres? Zjistili jsme, jaké potraviny jíst, abyste se cítili dobře po fyzické i psychické stránce.TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.