1. . .45678910. . .11
arrow
profile_image
franceska
od 28. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak já jsi skočím koupit ty vitaminy Maternu a uvidime.A asi jsi koupim testy na ovulaci.jelikož nevím kdy je mám.Petulinka2307

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky taky jsem přestala brát. Bude to dva měsíce a taky nepozoruju nějaké problémy. Rozházená mestruace asi bude, ale to jsem měla i před Jinak nic zvlášť nepozoruju Aspoň zatím (ťuk, ťuk, ťuk) Brala jsem 7 let

arrow
Neprodává v Bazaru

Čau holky.Taky přemýšlím,že vysadím antiko.Nemám co ztratit.Vlasy mám nanic už od narození(samí vír),pupínky se mi dělají od 12 let.Menstruace nepravidelná taky od začátku.Navíc mám pořád vysokou hladinu prolaktinu a ta brání ovulaci.Kdyby do mě gynekoložka před více jak 4 lety nepíchala injekce agolutinu s tím druhým,co si teď nemůžu vzpomenout,tak ani neotěhotním.Chtěla bych ještě jedno mimi,manžel už nechceJestli mu řeknu,že chci vysadit HA,tak se mnou tutově přestane spát.Co kdybych náhodou otěhotněla.Posera.

Cituji AXIS: Holky taky jsem přestala brát. Bude to dva měsíce a taky nepozoruju nějaké problémy. Rozházená mestruace asi bude, ale to jsem měla i před

já to mám taky tak (:

arrow
profile_image
24ka
od 17. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já neberu už skoro rok, předtím jsem brala 6 let v kuse.
Ze začátku po vysazení to byla pohoda, pak najednou pupínky úplně všude, po 4 měsících navíc vypadávání vlasů (šílené)... Po cca 7mi měsících najednou zlepšení, vlásky nepadají a krásně rostou, dokonce i nehty rostou pěkně pevné (to jsem teda čuměla, konečně si můžu vyhrát s lakováním). Pleť se krásně vyčistila (ale neměla jsem problémy ani před HA), jen na ramenech se občas objeví pupínek, ale to teď přes léto vytáhne sluníčko. Menzes mám pravidelně zhruba po měsíci (+- 2dny, před HA jsem měla horor: MC16-38 dní, vlastně i proto jsem ji v 18ti nasadila), pila jsem hned po vysazení Ženský čaj. Nemám při MC žádné bolesti (jen napětí v prsou a nafouklé břicho těsně před), kdežto při práškách mě každý měsíc jemně bolelo břicho. V prsou nemám žádné uzliny (sice se mi tak o půl čísla zmenšily, ale to bylo právě asi vymizením těch uzlin), takže už můžu ležet nabřichu a přítel si libuje, že je může konečně jemně pomačkat, anichž bych mu cukala že to bolí Také už nemám křeče v nohách, ale varixy i celulitida zůstaly.
Jinak váha stejná. Celkově jsem spokojená, vidím více pozitiv než negativ, a už bych znovu brát nezačla (a to plánuju dítě až tak za 5-6 let!).

arrow
profile_image
Peggiii
od 19. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

dnes, 12:12:38 - Připojeno během spojování:
Vysazení hormonální antikoncepce - pozitivní a negativní dopady

Ahoj, posledních 10 let beru HAK, nejříve Diane, pak Jeannine, hlavní důvod proč ji beru, nebo hlavně proč jsem s tím začala, byly problémy s pletí. Závažnější forma akné už mě sice dávno přešla, ale pleť ani přes užívání antikoncepce dobrou nemám, kromě toho mám neustálé migrény a cítím se pořád unavená, malátná, bez života. Pořád bych jen spala. Možná si negativní vliv antikoncepce jen namlouvám, ale myslím, že by se na těchto potížích mohla podílet, tak jsem se rozhodla ji přestat užívat. Mám ale strach jak moc negativvně se to projeví na vlasech, na pleti, na váze.... Ráda se dozvím vaše zkušenosti a nejen ty špatné, protože těch je na všech možných diskusích spousta, ale především ty pozitivní. Trápila někoho z vás také únava a celkový útlum, změnilo se něco po vysazení antikoncepce? Také mě zajímá jaké máte zkušenosti s různými doplňky, které negativní vlivy vysazení pomáhají eliminovat. Díky moc

arrow
profile_image
lienočka
od 6. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

ahoj Peggi...uf 10 rokov je dosť..ale keď sa zamyslím, tak vlastne aj ja už frčím na HAK asi 8 rokov. pár krát som si urobila prestávku,aby som sa "prečístila" ale nikdy som nevydržala viac ako mesiac, pretože bolesti pri menštruácii boli hrozné a tiež mastná pleť a vlasy, a tiež pupáky, katastrofa...

arrow
profile_image
Peggiii
od 19. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak toho se právě bojím, s pletí se nervuju už léta, takže mám strach, že pokud se mi to zase rozjede, tak to vzdám a vrátím se k práškům. Má někdo takovou zkušenost, že se mu pleť po vysazení nezhoršila, nebo dokonce zlepšila? To je asi utopie, co..? A vlasy mi padají už teď, tak mám strach, že to bude ještě horší.

arrow
profile_image
Peggiii
od 19. 4. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ještě jedna věc by mě zajímala, v diskusi o pigmentových skvrnách dost holek zmiňuje souvislost mezi pigmentovým flekem-knírkem pod nosem a braním hormonální antikoncepce. S tímto nějaké zkušenosti máte?

arrow
profile_image
Lentilie
od 21. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Peggiii
Ahoj Peggi, já taky brala Diane - je to driák, ale po dvou letech jsem vysadila - splaskly mi prsa, které byly díky antikoncepci opravdu luxusní, pleť se zhoršila extrémně, vlasy se začaly mastit a padat, s váhou to neudělalo nic - po půl roce se to ale dalo vše do normálu - tedy až nadměrné ochlupení, kvůli kterému jsem Diane brala já. Už bych takový driák brát nechtěla, fakt ne. Vydrž, ono se to akné spraví, chce to jen dobrou životosprávu a chodit na kosmetiku - mě to pomohlo...jo a Laktobacily. Držím palečky.

arrow
profile_image
Murphy
od 21. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

VIP

U mňa negatívne účinky, nemala som problém s pleťou ani ani mastnými vlastni ani pred začatím užívala 5 rokov bez prestávky (naposledy Yasminelle), keď som vysadila, prvé dva mesiace boli v pohode, potom sa však začali moje problémy s mastnou pleťou - ktorá bola inak dovtedy suchá. Mastné vlasy a neuveriteľné bolesti tesne pred menštruáciou, chĺpky všade na tele sa mi zvýraznili Nič z toho som nikdy predtým nemala, vydržala som 5 mesiacov bez HAK a potom sa vrátila k užívaniu, nemohla som to vydržať. Len mám strach, čo bude, keď ju budem chcieť vysadiť-či to bude opäť rovnaké Inak všetko sa vrátilo do normálu, pleť má opäť suchú, vlasy sa nemastia, nemám bolesti...

u mě se vysazení projevilo nárůstem váhy o 6 kg.... ,-) nic hezkého

arrow
profile_image
Madeline 18
od 27. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já brala HA skoro 8 let, potom jsem začala trpět nevolnostmi a zvracela třeba třikrát denně.Nechápu brala jsem jí tak dlouho a nic a potom jsem z toho najednou měla takové problémy i když mi napsala gynekoložka antikoncepci s nejmenším obsahem hormonu , tak jsem ji vůbec nesnesla.Takže u mě vysazení HA nakonec bylo úlevou.Taky mi strašně padaly vlasy když jsem užívala Diane , ale já si v tý době nechtěla připustit , že je to z toho , protože tam psali , že je to proti padání vlasů (.Ale potom co jsem už žádnou HA nebrala mi vlasy přestaly padat a zhoustly až si toho i okolí všimlo.Takže já mám naštěstí jen pozitivní zkušenosti s vysazením HA.Jinak si myslím , že nějakou chvíli trvá než se vše vrátí do normálu po vysazení.

arrow
Neprodává v Bazaru

Peggiii
já brala HA asi 5 let, když sem ji před rokem vysadila, změnil se mi život, a to doslova. Měla jsem najednou víc energie, větší chut na sex, menší hlad, byla jsem prostě vitální a v mnohem lepší náladě, taky mě přestala bolet tolik hlava. Během půl roku sem zhubla asi 7 kilo a to sem jedla normálně jako předtím. Negativa to však mělo taky, začaly mi šíleně padat vlasy a mastit se plet. S vlasama sem byla zoufalá, chodila sem po doktorech, nakonec sem objevila zázračný lék Essentiale Forte, který zregeneruje játra. Vlasy hned přestaly padat. Ale akorát mě trápí to akné, které jsem nikdy nemívala.
Všechny tady ty následky mě donutily k názoru, že HA je neskutečné svinstvo a že už to do sebe nikdy nechci cpát!
Ted po roce od vysazení se to už vrací vše do normálu, asi se upravuje hormonální hladina. Proto sem začala i přibírat, tak ted najíždím na dietu:
Takže moje rada zní: zkus vysadit alespon na půl roku HA, když uvidíš, že je mnohem líp tak poznáš, že jsi do sebe cpala drijáky

arrow
Neprodává v Bazaru

Peggiii
až po vysazení HA mi došlo, že ta únava pocházela z těch zatracených pilulek, byla to hrůza, jsem si jednu dobu dokonce myslela, že trpím únavovým syndromem, přišla sem ze školy a spala, přišla sem z práce a spala, někdy sem to v práci nezvládala, zavíraly se mi oči....nedokázala sem to přemoct. Ale ted bez HA už se mi tohle stává opravdu zřídkakdy

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené