Smazat

Důvěra - přítelův telefon a šmejdění

Ahoj holky..již několik dní brouzdám po netu, čtu různé diskuze a komentáře na různých poradnách a v článcích a snažím se přijít na to proč je to tak a tak, protože to pořád nedovedu pochopit ...

Chtěla bych mluvit o tématu - přítel a jeho soukromí - "telefon" ... Moje zkušenost s bývalým partnerem je opravdu šptaná - vždy když jsem se mu do telefonu podívala, vždy jsem tam našla něco hrozného ... a tohle "šmejdění" je důvod, proč zakládám tenhle deníček ... pokaždé když slečna napsala (v nějaký diskuzi, poradně), že si přečetla zprávy v telefonu svého přítele, tak ji začli všichni hned obviňovat že se to nedělá, že porušila přítelovo soukromí a kdesi cosi, ale že tam přítel vyznával lásku jiné ženě nebo že psal kdy si zopakujeme včerejší večer bylo každýmu fuk, defakto byla to ta slečna která byla za nejhorší protože šmejdila v přítelově telefonu .. jenže kdyby to neudělala, tak by se přece nikdy o jeho "nevěře" nedozvěděla, myslela by si jak je všechno krásný a v pořádku, prostě by dělala ze sebe akorád krávu co věří svému přítelovi a on jí tahá za nos .. nedokážu pochopit co je na tom tak soukromého ? Když spolu přece dva bydlí, spí spolu mají společné finance a bude se tu obhajovat nějaké soukromí partnera ? Někde jsem četla, že většina co si chrání své soukromí, co jsou zastánci toho že se do přítelova telefonu nelozí, tak sami tam něco skrývají/skrývaly a proto mají takový názor že se to prostě nedělá a že kdo to dělá je hrozná stíhačka a nedůvěřuje svému příteli ...já nikdy nic neskrývala, nic netajila a přítel se kdykoli kdekoli mohl do mého telefonu podívat, aniž bych to brala jako že mi "narušuje" soukromí. Ono ten telefon je někdy opravdu jediný způsob jak odhalit případnou nevěru ... jsem zastánce hesla - důvěřuj ale prověřuj - takže si myslím, že není nic špatné na tom jednou za čas proklepnout svého partnera jestli nevivádí něco za vašimi zády a nemá to nic společného s tím jestli mu důvěřuju nebo ne .. může vám přeci lhát a nepoznáte jestli říká pravdu nebo ne .. Chtěla bych slyšet Váš názor, zda je to opravdu tak špatné nabourat se do přítelového "soukromí" a proč to tak cítíte ? nebo jestli je to v pořádku, protože kdo nic netají nemá co skrývat ? a co když má slečna nějaký pochybnosti, pořád je to špatně ? nebo už se to tak nějak může když má pochybnosti protože se aspon presvedci ...? Tento deníček opravdu zakládám jenom ze zvědavosti na názory, které tohle dělají nebo nedělají ... děkuji za názory
 
1. . .45678910. . .2627

Reaguji na LadyMiss:
tohle mi na to řekl ... takže tvůj chlap chodí do hospody poklábosit a asi ten můj by chodil kdyby před něčím utíkal, což nechápu že tam nechodil, když byl tak nespokojenej ..

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No to jsem si hezky početla takhle po ránu
Zakladatelce bych asi doporučila urgentně vyhledat odbornou pomoc - preventivně lustrovat telefon a viset na příteli jako liána není normální.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcinkaa: Hele, jestli chceš chlapa, který nemá kamarády, nikam moc nechodí a celý život bude jenom s tebou, tak proč ne. Ale je potřeba podle toho vybírat. Kluk co sedí se společností v baru, dobře se baví a flirtuje se servírkou, asi nebude vhodný kandidát.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcinkaa: Protože ten tvůj byl křupan. Máš špatnou zkušenost, ale jedna známost tě přeci nemůže takhle vynervovat... navíc v tvém věku, máš toho ještě tolik před sebou. Můj bývalý pomalu ani nevěděl, k čemu mobil vlastně má a kde je. Opravdu ne všichni chlapi jsou posedlý myšlenkou podvádění a nepíšou si prasečinky s kamarádkama nebo tyhle blbosti. Kdybych měla podezření, asi by mě to táhlo nakouknout do telefonu, ale opačná představa toho, že mi můj milý projíždí preventivně telefon nebo třeba email... to by mě velmi, opravdu velmi zklamal.

Hele holky to je prostě asi jedno .. já jsem prostě citlivý člověk, když někoho miluju tak do toho bohužel spadnu až po uši a chci být jenom s tím dotyčným člověkem a dávat mu najevo, že pro mě něco znamená. .. věřím že jednou potkám kluka který to tak taky má a snad budem oba spokojeni, když si budem navzájem dokazovat jak bez sebe nemůžem být ... už to musím brát s humorem, protože jsem zjistila že jsem divná, mám divné představy o vztahu a nechápu prostě dnešní lásku ...

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

no jsi kapánek z jiné dimenze

Reaguji na Sasanka:
Mám prostě jinou představu o vztahu a o tom, co je ve vztahu správné a není ...

Já to vzdávám Chytrému napověz, hloupého trkni....

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Marcinkaa: co je ve vztahu správné

to si jako opravdu myslíš, že je správné se na někoho takto pověsit, omezit a kontrolovat mu kontakty a pomalu utahovat smyčku a zkracovat výběh....totéž jako "nejlepší je ženská je na řetězu mezi sporákem a dřezem"?

Ne je pro mě správné si najít někoho, kdo je stejný jako já - nemá potřebu vyrážet do společnosti, nemá potřebu si psát s opačným pohlavím a nemá potřebu dokazovat jak se beze mě obejde ... nechápu, proč když chci trávit s přítelem svůj volný čas to znamená se na něj pověsit a omezovat ho ...

Reaguji na farahh:
no ale že je podle tebe správně neřešit partnerovu nevěřu v dlouhodobém "spokojeném" vztahu je vlastně v pořádku ...

arrow
profile_image
Lady Flame
od 17. 12. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Marcinkaa: pro mě správné si najít někoho, kdo je stejný jako já - nemá potřebu vyrážet do společnosti, nemá potřebu si psát s opačným pohlavím a nemá potřebu dokazovat jak se beze mě obejde ...

Hm, tak to good luck teda...

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marcinkaa: nevěra není v pořádku nikdy, ale chorobné je intenzivně zkoumat jestli je nebo není. Takový psychopat byl můj exmanžel, s kterým jsem se rozváděla 2 měsíce od narození syna.
Taky nevěřil, že po porodu nemám zájem honit chlapy

Cituji farahh: od té doby už nevěry neřeším, neberu je za důležité...

sama jsi to napsala ...
já prostě nevím, ale ten kdo nevěří k tomu většinou má svůj důvod dokud se prostě sám nepřesvědčí jak to je ... ale nedivím se ti ... po porodu to by mě taky dost odrzovalo ...

arrow
profile_image
Katnys
od 20. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Baby písali dobre,nikomu sa nedá veriť na 100% percent a sklamania,zranenia so vzťahom idú.Môžu nastať,aj nemusia,to nikto dopredu nevie a aj v tom,že každý chlap nie je taký,aby sa obzeral po každej sukni čo prejde okolo.
Kontrolovať niekomu mobil,mail sa mi nezdá vhodné.Nemám to ani rada u seba a myslím,že to nemá rád nikto.Nehovoriac o tom,že z toho môže vzniknúť taká paranoja,že až.A človek vidí ohrozenie aj tam kde nie je.
Všímala som si na chlapoch,že toto je pre nich dusenie,rovnako ako nemať svoj osobný priestor.Každí ho potrebujeme,každí by sme mali mať ten svoj kúsok alebo ten svoj program,čo je len náš a ja osobne,rada si jeden-dva dni od priateľa "oddýchnem",napr s babami pri káve a to platí aj pre chlapa.Áno,rada s ním trávim čas,rada som s ním,teším sa na neho,ale sem tam večer bez neho nie je na zahodenie Obmedzovanie je práve toto kontrolovanie,neustále si dožadovanie,aby trávil čas LEN so mnou a pod.Ale zas,nájdu sa aj takí chlapi,ktorým to vyhovuje.
Divný nie je nikto,len sa na to pozerá a berie vzťah inak.Treba len nájsť tú vhodnú polovičku.
Veď staré príslovie vraví "na každú dieru sa nájde záplata"

1. . .45678910. . .2627
 

Téma Důvěra - přítelův telefon a šmejdění je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené