arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj dámy, děvčata, slečny..
Tak jsem se po sedmi letech rozhodla jít na augmentaci. Byla jsem na konzultaci v Medicom Clinic u dr. Pulse a po několika letech čtení si tady, jsem byla hodně zaskočená jeho "verdiktem". Mám prý extrémně vysoko posazené dvorce. Od klíční kosti 14cm a u kulatých implantátu by mi mohl dát max. 220 ml. Jelikož by mi bradavky už potom vykukovali z podrsenky... Tak jsem ho přemluvila na anatomické a tam jsme se dostali na 240-275cc polytech anatom. Vůbec nevím jaký to je profil celé číslo ve zprávě mám napsané jako polytech 736-240-275 cc. Nevíte některá, jestli to cc je ten profil? A ještě měřím 158cm/48kg a pod prsy mám 71cm. Myslíte, že těch 275ml není moc nebo málo? Přála bych si mít menší trojky.
Nenajde se tady nějaká, která má podobné míry, či problém s vysoko posazenými dvorci?
Děkuji moc za odpovědi.

Já Teda nevím ale vysoko posazene dvorce nevidim

Ani já.. Vidím naprosto ideální souměrný základ pro augmentaci. Zkusila bych konzultaci jinde..

arrow
Neprodává v Bazaru

Máš prsa úplně normální.Zkus konzultaci jinde.

arrow
Neprodává v Bazaru

Děkuji vám za odpovědi.. Asi určo ještě zajedu někam i když už bych se radši viděla s nějakým termínem.. A myslíte, že by u těch anatomů odpovídaly ml. když si přeji menší trojky? Popřípadě co je to cc označení za těmi anatomy...? Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Radka555: CC je velikost nebo jak to napsat,někdo má napsáno ml.Jinak si myslím,že ti to udělá max dvoječky,těžko říct.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Radka555: Určitě konzultaci jinde.Já mám 280 ml Eurosilikony a udělalo mi to tak 2,5vel.Před tím základ menší 1

Rozhodně zajdi na konzultaci i jinak a vykašli se na to, že už by si měla raději termín na opku. Když si to vydržela 7let tak další 2-3 měsíce to taky vydržíš. Je to velký zásah do těla tak si to pořádně rozmysli. Jinak pokud máš svuj základ 0 tak do 300ml neočekávej žádné trojky v anatomu 100% ne.

arrow
Neprodává v Bazaru

Souhlasím s holkama, máš krásný souměrný základ, klidně bych šla i nad 300, i těch 71 cm pod prsy je úplně v pohodě. Bradavky máš dle mého názoru tam, kde mají ideálně být, určitě zkus jinou konzultaci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojky, taky si myslím, že máš prsa normální. Já mám 425 cc kulaté mentor HP, 165/48, pod prsy tak 70. Při první kontrole po operaci jsem se doktora ptala, kolik mi to teda tak asi udělá (chtěla jsem taky aspoň troječky) a říkal, že tak B až C. Jsem měsíc po operaci, takže na finální velikost si ještě počkám. Ale některé holčiny psaly, že mají trojky a implantáty mají i menší než já, tak nevím. Na každé je to jinak.

arrow
profile_image
ILChazz
od 1. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Osobně mi opravdu ty dvorce přijdou vysoko (fotka ze strany by asi řekla víc) a viděla jsem případy, kdy výsledek zvětšení pak nebyl vůbec dobrý, ale jak u bylo řečeno, další odborný názor nikdy nezaškodí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Moc vám děkuji za názory a odpovědi. Dospěla jsem tedy k tomu, že na 100% někam ještě na konzultaci půjdu, ale kam? Líbí se mi práce Perfect Clinic, tak jsem tam zavolala a konzultace u Prose nejdříve 8.8. ...jde mi opravdu jen o další názor. Věděli by jste o někom dobrém, který nemá tak dlouhé čekací doby na konzultaci? Jen doplnění, mám prsa jedničky. Ani po porodu nenastala změna... Jinak je máte holky moooc krásné...

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Radka555: Tak já se schválně měřila a mám od klíční kosti k začátku dvorce přesně 14 cm u jednoho, u druhého 15cm (měla jsem je v jiné výšce už před operací), a to už jsem po zvětšení, takže předtím to bylo možná ještě o něco méně. A momentálně mám 520 ml a rozhodně nemám prsa u krku. Je to podle mě nesmysl. Jinak těžko říct, kdo dobrý bude mít kratší objednací lhůty na konzultaci, je to skoro vždycky dlouhá čekačka, ale zase bych si raději počkala, než být pak nespokojená. I když tě chápu, já už to taky chtěla mít co nejdřív za sebou.

arrow
profile_image
ruzickoval
od 3. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Byla jsem v OB Care klinice u doktora Skály a jsem naprosto spokojená. Čekací lhůta byla opradu krátká - cca měsíc a jen proto, že jsem potřebovala jen určitý den kvůli práci.

arrow
profile_image
Babala
od 24. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Taky si myslím, že máš prsa úplně normální.Zkus konzultaci jinde. Hodne štestí

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené