arrow
profile_image
Mia_Sofia mojeid
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No já jsem se s přítelem na téma borde..lu a privátu bavila, co se týče něj, to vynechám, ale potvrdil mi, že dobrých 80% jeho kamarádů (a že jich má dost), bord..el navštívili (navštěvují pravidelně), chlubí se fotkami pořízenými v privátu a jinými detaily...takže vzhledem k tomu, kolik chlapů (do kterých bych to vůůůůbec neřekla) už privát navštívilo bych věřila, že mají priváty hodně aktivní účast ...

Věrní chlapi ale podle mě existují. Kdysi v pořadu Nic než pravda byl manželský pár, kde testovali chlapa na detektoru lži, zda byl své manželce vždy věrný. A odpověděl správně, že byl celých 10-15? let věrný. Ona ho podvedla "pouze" jednou vztahem na jednu noc, kdy byli na chvíli od sebe, protože se zrovna rozešli (než k sobě našli znovu cestu).
Jinak sama za sebe říkám, že provalenou nevěru bych netolerovala a vztah bych ukončila, nevěřím, že bych to dokázala přejít. Nevím, jak budu mluvit za 20let, to můžu tvrdit pravý opak.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jen bych chtěla říct, že jsem už podvedena byla. Přesto tady nebudu hlásat, že všichni chlapi jsou nevěrní a stejní...já jdu do vztahu s tím, že svému partnerovi věrná budu, totéž očekávám od něj a 100% mu věřím, kdyby ne, nebyla bych s ním....Takže speciálně pro leaey: prostě teď tu ruku do ohně za něj dám, nedal mi důvod, proč by ne...Nebudu už teď přemýšlet nad tím, že mi jednou bude nevěrný

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Malacek:

Však já to beru s velkou nadsázkou . Rozhodně nám nebudu kazit vztah a nebudu ho hlídat a špehovat. To nemám zapotřebí. Já jsem spokojená a dokud budu není co řešit .

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji romísek: Nebuďme naivní, opravdu veřit můžeme jenom sami sobě. U ostatních se můžeme jenom DOMNÍVAT....

ano, ano

Navíc jsou povolání,kde riziko možné nevěry je dost vysoké....barman,manager v dobré firmě,sportovec /fotbalista,hokejista/,lékař,řemeslník chodící po bytech opravovat kde co a podobné,kde se muži setkávají se ženami nadprůměrně často a většinou jsou loveni jako "dobrá partie" ,takže jejich manželky by se musely jít oběsit,kdyby na tohle myslely.

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Fantastique: Kdyby byl každý profesionálním dálkovým rychlopsychologem,

já nejsem rychlopsycholog... mě ty chlapi taky se.ou jenže nikdo na to nemáme recept a každej si to musí rozhodnout sám... já jestli někoho potkám tak budu chtít taky věřit, že mu můžu věřit a přitom ve skrytu duše budu vědět, že nemůžu... ale proboha ty tvoje rovnítka tam fakt nejdou...

arrow
profile_image
Darbujana
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Michaelah: Výborně napsáno a sedí to na 100%

Cituji Malacek: Laky i třicítka ještě prochází...

Promiň jsem to dala jako hodně jasný příklad....prochází i mnohem starší

Existují. Znám spoustu věrných chlapů a troufám si říct, že mezi ně patří i můj přítel

arrow
profile_image
Malacek
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Fantastique: OK? Mír?

mír neb jdu domů a aj jinak

Cituji Laky: Promiň jsem to dala jako hodně jasný příklad....prochází i mnohem starší

Takže jedna skupinka bude tvrdit, že 100% věří přítelům, druhá, že to není možné, ale zase na druhou stranu bude tvrdit, že 100% je podvádějí/podvedou .... hm, z toho se už nevymotáte

Cituji Michaelah: Děvčata, tancuju u tyče, znám spousty chlapů, co si chodí k nám do klubu zlepšit náladu, nebo rovnou někam na privát, do nočního klubu. Kdybyste slyšely, ty historky a příběhy, co já, tak sem nepíšete příspěvky, že ten váš je ten nej Většina chlapů si je vědoma, že mají doma dokonalé partnerky, ale i tak je podvádí, někdy i kvůli zbytečnostem.

Kočko, ale musíš uznat, že ty jsi deformovaná z práce - proto ta ztráta iluzí. Dá se předpokládat, že při tvém zaměstnání na věrnýho, spořádaných a nemachrujícího chlapa nenarazíš. To je jako bys v golfovým klubu hledala někoho, kdo nehraje golf. A přitom je tolik mužů golfem netknutá - chápeš, co tím myslím?

arrow
profile_image
Darbujana
od 27. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Slečno Gogelko 17,někdo to tady už psal,víte jaký je nejoblíbenější způsob oslavy velkého a dobrého obchodu?Pánové zaplatí obchodním partnerům noc v nevěstinci,na peníze se nehledí a všichni si pořádně užijí...a pořádné POSTAVENÍ je v této chvíli velmi důležité!

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tak z některých příspěvků mám pocit, že všichni chlapi jsou hovada, kterým tlačí sperma na mozek

arrow
profile_image
hannaah
od 11. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na leaey:
Nene... dovolim si nesouhlasit .
Mě je 25 a žiju s totálně realistickym pohledem na věrnost .
Každý mi teda řiká, proč si kazim život realitou, když jsem tak mladá, ale bohužel.
Život mi to takto určil. A k tomuto názoru jsem došla během 2 let... do té doby jsem žila 6 let v totálně harmonickém a úžasném vztahu, teda do té doby než mě přítel podvedl s mou nejlepší kamarádkou... . No a to teprv bylo na spolikání prášků, ale na to už se mám teďka až moc ráda. Ale jsou ženský ve věku kolem 35 co mají stejný názor jako tady ty mlaďoučké - znám to z vyprvění od 30 letých kamarádů... .
Holky k tomu dojdou, tak jim nechme iluze.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené