1. . .6789101112. . .1819
arrow
profile_image
Elilinka
od 25. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na mufallo:
Tak to mám zatím přesně jak říkáš, cca 2,5měsíce po dobrání a dělají se mi malé, které třeba i rychle zmizí, ale prostě tam sou a každý den nové Taky se mi začla mastit T-zona, proto bych ráda začla Glyco, už jen kvůli flekům a jizvičkám, ale radši to nechám teda až po létě.

Cituji mufallo: větší a už zaněcující se beďáry mi začly až tak po půl roce.

No tak to se mám na co těšit

Já bych tý kožní být tebou zavolala, aspoň ti může doporučit, co lékárnovýho si koupit a čím se mazat, třeba už by se nějaké lehké "olupovadlo" sneslo..
Holt roa se časem z těla odbourá a póry probudí, a pokud hormonální stav trvá, postupně se to zase zhorší - ale naštěstí celkem pomalu. Třeba záda mi vydržely čistý přes rok.

Mám glyco a od isis pharmy 2 týdny a koukám. Používala jsem Skinoren. Nedělali se mi potom moc pupínky, ale ty, co už byli vyžral na vyleptanou díru do tváře. Teď mám sice šupinky a napnutou pokožku, ale mažu hydrafází a mám pleť nejlepší za poslední 3 roky...

arrow
profile_image
Veronika
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vyhladí glyco i hlubší jizvičky? Nejsou nějak veliké, ale jsou tam. Můžu ho používat i během léta? Třeba jen na noc a během dne bych použila obyčejný krém?

Cituji Veronika: Vyhladí glyco i hlubší jizvičky? Nejsou nějak veliké, ale jsou tam. Můžu ho používat i během léta? Třeba jen na noc a během dne bych použila obyčejný krém?

Máš tady 5 stran, proč si je nepřečteš? Lenost?

arrow
profile_image
Incognita
od 26. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Angiiii: Může se Glyco A používat v každém věku ? Je mi 26 let a kamarádka kosmetička mě strašila, že když s tím teď začnu, tak že budu potom vypadat jak stařena:

Já ho používám právě proto, abych tím ty jemné vrásky vyhlazovala.
A to i přes léto (na noc, tak 2x týdně), protože jinak by mi vlivem sluníčka pleť nepěkně hrubla.
->

Cituji Incognita: potom vypadat jak stařena:

K tomuhle se tu ještě nikdo nevyjádřil. Jestli to tu kůži nějak dlouhodobě drancuje. Když se přestanu mazat, tak mám dobře o 5 let víc s těma vráskama.. fůj. takže mažu pořád taky

arrow
profile_image
freulein
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj potřebovala bych poradit, od ledna jsem používala 5 měsíců Glyco.A. Fakt super. Přestaly se mi konečně objevovat pupínky a pleť se vyhladila. Ani jsem to nepřeháněla s dávkováním (ze začátku ob den v noci a později tence každý večer). Nedávno mi krém ale došel a nechci ho přes léto kupovat. Jsem světlý tip, vždy hned na slunku zrudnu a navíc pojedu asi dvakrát k moři, tak mám trochu strach.
Chtěla bych se proto zeptat čím bych mohla Glyco nahradit? Nechci aby se mi zjemnělé jizvičky a akné přes léto vrátily. Myslíte, že by mohl pomoct SynCare 10%aha? Někde jsem četla, že obsahuje rovnou i ochranu před slunkem a je o dvě procenta kyseliny mírnější. Jen mě trochu mate, proč je na letáku napsáno, že se může používat jen měsíc a pak už ne, když tam té kyseliny je míň než u Glyca. Nebo neznáte někdo něco jiného, co bych mohla použít? Díky moc předem všem za rady.
Taky mám strach, že budu mít z dlouhodobého používání aha kyselin předčasně vrásky, ale to asi nikdo předem nikdy neví. Tak snad ne.

Já jsem taktéž velmi světlý typ a s glycem jsem byla i u moře, a prostě si hlídám a mažu faktorem abych se nespálila (hlavně ne vícečetně do už spáleného), hlavu dávám do stínu, a není problém.
Syncare jsem měla taky, je v něm víc různých kyselin, je míň agresivní než glyco, dělaný na použití 2x denně, a má uv v sobě nějaký, ale mám Glyco radši.
Psává se o Skinorenu (azelaic acid) že na něj slunce nevadí, tak si sežeň od kožní ten, nebo jestli je něco s onou kys. volně prodejné - myslím že konopná mast na akné od cutis help ji měla.

arrow
profile_image
freulein
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Díky za napsání
Když jsi měla ten syncare, tak používala jsi ho jen ten měsíc, jak je psáno nebo dýl? Zas mi přijde škoda, koupit to a za měsíc shánět něco nového.
Tu konopnou mast nemůžu nikde najít, jen konopný krém od té značky. Nemyslíš spíš to?

jo ano pardon, konopný krém to byl. Měli denní a noční, tak ta kys. byla v tom denním myslím. Noční byl se sírou a děsně smrděla kůže po něm
Syncare jsem používala dokud jsem ho nevymazala, je dost velkej takže mi vydržel no aspoň 3 měsíce..
Mažu se vlastně něčím takovým pořád. Nevím jestli je nějaký důvod k obavám, ale všechny mastičky na akné jsou na tomhle principu ztenčení a "olupování" kůže založený..

arrow
profile_image
freulein
od 23. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Můžu říct, že jak jsem se od ledna mazala pořád Glycem, neměla jsem ani pupínek. Došlo mi tak před týdnem a už zas bojuju hned se dvěma podkožními boláky. Buď jsem si to přivolala nebo se to po vysazení vrací pěkně rychle do původního stavu. Zítra valím rychle něco účinného koupit Asi zkusím ten syncare. Je to i celkem velké balení. Glyca bylo jen 30ml a vydrželo mi to celých 5 měsíců.
Vždycky doufám, jak se mi pleť zlepší, že už to tak zůstane, ale doberu a šup za chvilku je jako dřív
S tím ztenčením pleti, trochu se toho fakt bojím, přece jen nechci vypadat před třicítkou na o deset let víc kvůli vráskám....,ale člověk si už nevybere. Zas celá zapupínkovaná, to taky žádná sláva není
A poslední otázka, jen pro srovnání. Píšeš, že Glyco je asi nejlepší, lepší než ten Syncare, ale jak bys to porovnala s tím konopným krémem? Lepší konopí nebo Syncare? Vyhlazovalo to obojí taky trochu jizvičky jak Glyco? Jestli ne, tak se na to asi....a koupím zas Glyco rovnou se silným opalovákem na obličej.

Vyhlazující je to všechno, ale glyco mi přijde nejúčinnější. Konopná nevím, já ji měla zrovna v době, kdy jsem měla akné celkově horší.. ale myslím že je slabší. Syncare taky, nepálil mě ani zezačátku, což někomu koho glyco moc žere třeba vyhovuje, ale zase jak je dělaný na použití 2x denně, je to zbytečné, pokud máš jako já na den jiné favority (opalovák, oblíbený krém pod makeup apod.)

arrow
profile_image
piper mojeid
od 26. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji freulein: jak bys to porovnala s tím konopným krémem?

Já si dovolim taky reagovat Jeden čas jsem ten konopný krém používala a jako jo, ze začátku jsem byla nadšená, výsledek (zlepšení) byl vidět, ale bylo to hodně krátkodobý. Pak už to přestalo fungovat, přestala jsem ho používat, vypatlala jsem zhruba půlku. Do týdne, max. 14 dnů jsem viděla zlepšení, asi tak po dvou měsících se vše vracelo do starých kolejí. Je to nějak podezřele rychlej proces, ale bylo to tak... Ještě musim říct, že jsem používala jen ten noční, hroznej smrad z té síry, fakt
Takže na Glyco za mě konopný krém vůbec nemá. I když mně Glyco ani tak nepomáhá na pupínky, ty teď mam poměrně dost, ale nemam hrbolatou kůži, za což vděčim právě Glycu...

arrow
profile_image
Veronika
od 17. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Používáte někdo i krém přes léto? Tady jsem našla, že se to nemá, ale v příbalovém letáku jsem nic takového nečetla.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené