Smazat

Hodný přítel

Hezký den, prosím chtěla bych znát váš názor. Mám asi rok a půl o 12 let staršího přítele. Je hodný, spolehlivý, zodpovědný, má mě rád a udělal by pro mě asi cokoliv. Problém je v tom, že od začátku to byl vztah spíše z rozumu právě kvůli těmto vlastnostem, dalo by se říct, že mě v podstatě "ukecal"..

Přítel ve mě ale nikdy nic moc neprobouzel, neměla jsem chuť s ním na žádné experimenty, nic, ale tyto jeho vlastnosti mě přiměly zůstat. Myslela jsem si že už toho mám hodně za sebou (je mi 32), že mi tento vztah tak bude stačit. Teď začínám tušit že asi ne. Začíná mi být vše jedno, už pár měsíců se utápím v tomto rozhodování. Někdy mám dojem že ho mám ráda, ale spíše jako kamaráda, nebo nějakého strejdu než přítele, nebo milence, mám v tom strašný zmatek.Nejde mi s ním moc spát, jen ta představa je hrozná, nedávno už jsem přítele málem i podvedla a nijak mě to nemrzelo, to mě také děsí.
Náš vztah byl už od začátku jako po letech manželství, nemáme stejný smysl pro humor, ale máme spoustu společných zájmů (oba děláme stejné sporty, které vyplňují většinu našeho volného času). Někdy mám spíš dojem, že se snažím najít si nějaké důvody proč vztah neklape, aby zastínily ten jeden, že to asi není ten pravý.
Hodně asi dělá i to, že jak je přítel starší, tak se o mě jakoby stará, poučuje mě, občas se pokouší plánovat mé aktivity, zkrátka mám pocit, že se chová spíš jako můj otec, než partner. Naší sexuální přitažlivosti ani moc nepřidá to, že na mě mluví ve zdrobnělinách (Udělal jsem ti čajíček, nechceš jít do postýlky, máš to v kapse vestičky...).
Já jsem docela soběstačná, emancipovaná, ale poslední dobou mám pocit, že sesychám (asi ten neuspokojivý sex), když jsme spolu, tak dělá skoro všechno za mě (s nadsázkou, kdyby za mě mohl jít na záchod, tak to udělá) a ač mě to irituje, zjišťuju, že začínám pohodlnět a že si na to docela zvykám...

Prosím o nějaký názor, měl to někdo podobně nebo jsem opravdu blázen, který si neváží dobrého bydla? Už ani nevím, co vlastně chci!
 

Podle mě ho prostě nemiluješ a takovýto vztah nemůže klapat. Jen si snažíš vnutit do hlavy to, že má super povahu, máte stejné zájmy, ale to hlavní chybí..láska k němu. Bez té to nejde.

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Ansey:
Díky. Bez toho to asi fakt nejde, když chce člověk prožít hezký život...Ale je to k vzteku, konečně chytrý chlap bez dluhů, se stejnými zájmy, hodný, který chce děti a asi by byl super táta a já nic.

Reaguji na Chudobka: Chápu tě, ale jestliže hledáš lásku, tak asi to ještě není ten pravý, jelikož k němu necítíš to kouzlo. Ale jinak přeji hodně štěstí

arrow
Neprodává v Bazaru

To znám, taky jsem měla hodného přítele. Od kterého bych se v životě nemohla dočkat ničeho špatného. Žili jsme spolu 3 roky a ja měla pocit, že se dusim a že můj život skončil. Pak jsem potkala v práci jednoho člověka a myslela jsem že k němu umřu láskou, tak krásné to bylo znovu se zamilovat do někoho s jiskrou. Po 14 dnech jsme se spolu vyspali ( pak nebyla samozřejmě pohádka s novým přítelem, k té jsme se teprve museli dostat) já jsem stávajícímu hodnému příteli nasadila parohy a prožila si za to své peklo, ale nelituji...

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Givenchy: a ja měla pocit, že se dusim a že můj život skončil

Takhle nějak se cítím taky.
Jak bral tvůj tehdejší přítel rozchod? Já se na to pomalu psychicky připravuju, ale úplně se stydím, když si představím, že mu to budu říkat...ani vlastně nevím jak. Asi to v sobě nechám ještě chvíli zrát (už teď je to pokrok, před pár měsíci jsem se v tom ještě dusila a nechtěla si přiznat, že bych ho opravdu opustila).

Je taky zvláštní, jak funguje somatopsychika...nikdy v životě jsem neměla jediný opar a od té doby, co jsem s ním (snad do dvou týdnů, co jsme se dali dohromady) mám opar tak jednou nebo dvakrát do měsíce...všude- brada, pusa, nos, oko...někde jsem četla, že takhle tělo vyjadřuje odpor k něčemu.

Za mě je nejlepší manželství založené na přátelství a na hodnotách. Láska je fajn, ale po 2-5 letech stejně odezní ale pokud nejsi šťastná a tolik tě irituje, tak ho nech, ale nevím jestli najdeš toho pravého podle představ

že na mě mluví ve zdrobnělinách : asi potřebuješ chlapa, který se k tobě bude chovat hruběji tak v sexu automaticky přelaď na jinou notu a uvidíš jak na to zareaguje. Zkus být iniciativní. Bavíte se o tom? Na mě to trošku působí, že jak ten sex neklape, tak by sis nejradši odběhla někam jinam. Ono to není dobře, když to neklape v posteli, ale znala jsem i nadsamce, kteří během let zlenivěli ..)

arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: Láska je fajn, ale po 2-5 letech stejně odezní

Tím bych se nebyla tak jistá. Já jsem s manželem 8. rokem a miluji ho stále, rozhodně víc než na začátku. Jasně že první dva roky byly jiné - zamilované, zamilovanost opadla, ale láska zůstala a stále roste.

Reaguji na Chudobka:
Tento vztah zřejmě nemá cenu. Je šance, že ho někdy budeš milovat? Myslím, že po roce a půl už asi ne... Kdyby jsi s ním byla měsíc, řeknu ti, ať to s ním zkusíš, někdy si láska dává na čas (ze svého okolí znám také pár případů, ale literární příklad za všechny např. Jozova Hanule/Želary) a pokud je to jinak ve všech ohledech dokonalý partner, má cenu dát vašemu vztahu šanci... Ale po takové době tu šance asi není. Je ti 32, máš ještě spoustu času na to najít svého životního partnera, který bude úplně ve všech ohledech dokonalý, a tím ve všech ohledech myslím i to, že ho budeš milovat
Nesetrvávej ve vztahu, který tě ubíjí. Ubližuješ nejen sobě, ale i jemu. On by měl také dostat šanci najít ženu, která ho opravdu milovat bude.

arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji EleanorWoods: asi potřebuješ chlapa, který se k tobě bude chovat hruběji

Nepotřebuju žádného hrubiána, ale ani chlapa, který na mě skoro šišlá. Já tohle nemám ráda ani u ženských. Prostě normální komunikace dvou dospělých lidí.

Cituji EleanorWoods: v sexu automaticky přelaď na jinou notu a uvidíš jak na to zareaguje

To se lehce řekne, ale hůř udělá. Mě s ním ten sex už nebaví. Mám ráda se k němu přitulit, dát mu pusu, ale jakmile mě začně hladit, nebo líbat, tak bych nejradši utekla. Nikdy mi nějak moc nevoněl, ale takový extrém pozoruju až několik posledních měsíců. Jednou mi ve spánku šáhl mezi nohy a jak jsem se nekontrolovala (spala jsem), tak dostal málem pár facek... a to normálně nejsem frigida, sex mám ráda a když mě někdo budí milováním, tak to zbožňuju...jen u svého nynějšího přítele ne.
Když si to tady tak čtu, tak vidím, že tu vlastně není co řešit, měla bych se rozejít a to co nejdřív..moc mi ale pomohlo se tady vypsat a věci si ujasnit

Cituji LittleCharm: Je ti 32, máš ještě spoustu času na to najít svého životního partnera, který bude úplně ve všech ohledech dokonalý, a tím ve všech ohledech myslím i to, že ho budeš milovat

Děkuju, vystihla jsi jednu z mých velkých obav...jestli mám ještě čas...tohle pohladilo

Cituji EleanorWoods: ale nevím jestli najdeš toho pravého podle představ

Možná jo, možná ne.

arrow
profile_image
LittleCharm mojeid
od 6. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Chudobka: Děkuju, vystihla jsi jednu z mých velkých obav...jestli mám ještě čas...tohle pohladilo

Cituji EleanorWoods: ale nevím jestli najdeš toho pravého podle představ

Možná jo, možná ne.

Prosím tě, tím se nestresuj, čas máš! Kdo ví, ale třeba za rok touto dobou budeš šťastně vdaná a očekávat prvního potomka. Nebyla bys první ani poslední, kdo dlouho nemohl najít tu pravou polovičku a pak to šlo hopem A kdyby ne, tak co, dokud neumíráš, tak máš času Možná toho pravého potkáš zítra, možná za 15 let, ale až to přijde, poznáš to a bude to stát za to čekání, to mi věř

arrow
profile_image
horstfuks
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nechápu, proč v takovém vztahu zůstáváš. Očividně nejsi šťastná. Nikdy jsem nepochopil, proč holky v takových vztazích z "rozumu" zůstávají. Rozejdi se s nim, stejně ho za chvíli podvedeš.

Reaguji na Chudobka: tak nevím co tady řešíš. Pokud je takové nemehlo, tak ho vyměň nikdo ho neznáme těžko soudit..

arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji horstfuks: Nikdy jsem nepochopil, proč holky v takových vztazích z "rozumu" zůstávají

Máš pravdu, ale většinou je to začarovaný kruh....Takový přítel je schopen se při rozchodu ozbrečet, prosit, slibovat nápravu, neustále telefonovat atd...Pokud slečna není uplně ledová královna, tak se nechá uprosit....Je to strašný pocit, když máš pocit, že někomu ubližuješ, i když si to vlastně nezaslouží.
Rozejít se takovým klukem je horší, než s někým, kdo ubližuje. Já zas nechápu ty slečny, které zůstávají ve vztahu, kde je přítel podvádí, poňižuje atd. A že jich tu na omlazení je

arrow
profile_image
Brokolička
od 24. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ale taky si myslím, že by zakladatelka měla odejít. Myslím, že by člověk měl být někdy sobec. Život máš jen jeden. Při rozchodu, budete smutní oba max. pár měsíců. Jinak budeš nešťastná celý život. Dej šanci najít si vhodnějšího partnera tobě i jemu.

 

Váš příspěvek

Hodný přítel

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené