Smazat

Hodný přítel

Hezký den, prosím chtěla bych znát váš názor. Mám asi rok a půl o 12 let staršího přítele. Je hodný, spolehlivý, zodpovědný, má mě rád a udělal by pro mě asi cokoliv. Problém je v tom, že od začátku to byl vztah spíše z rozumu právě kvůli těmto vlastnostem, dalo by se říct, že mě v podstatě "ukecal"..

Přítel ve mě ale nikdy nic moc neprobouzel, neměla jsem chuť s ním na žádné experimenty, nic, ale tyto jeho vlastnosti mě přiměly zůstat. Myslela jsem si že už toho mám hodně za sebou (je mi 32), že mi tento vztah tak bude stačit. Teď začínám tušit že asi ne. Začíná mi být vše jedno, už pár měsíců se utápím v tomto rozhodování. Někdy mám dojem že ho mám ráda, ale spíše jako kamaráda, nebo nějakého strejdu než přítele, nebo milence, mám v tom strašný zmatek.Nejde mi s ním moc spát, jen ta představa je hrozná, nedávno už jsem přítele málem i podvedla a nijak mě to nemrzelo, to mě také děsí.
Náš vztah byl už od začátku jako po letech manželství, nemáme stejný smysl pro humor, ale máme spoustu společných zájmů (oba děláme stejné sporty, které vyplňují většinu našeho volného času). Někdy mám spíš dojem, že se snažím najít si nějaké důvody proč vztah neklape, aby zastínily ten jeden, že to asi není ten pravý.
Hodně asi dělá i to, že jak je přítel starší, tak se o mě jakoby stará, poučuje mě, občas se pokouší plánovat mé aktivity, zkrátka mám pocit, že se chová spíš jako můj otec, než partner. Naší sexuální přitažlivosti ani moc nepřidá to, že na mě mluví ve zdrobnělinách (Udělal jsem ti čajíček, nechceš jít do postýlky, máš to v kapse vestičky...).
Já jsem docela soběstačná, emancipovaná, ale poslední dobou mám pocit, že sesychám (asi ten neuspokojivý sex), když jsme spolu, tak dělá skoro všechno za mě (s nadsázkou, kdyby za mě mohl jít na záchod, tak to udělá) a ač mě to irituje, zjišťuju, že začínám pohodlnět a že si na to docela zvykám...

Prosím o nějaký názor, měl to někdo podobně nebo jsem opravdu blázen, který si neváží dobrého bydla? Už ani nevím, co vlastně chci!
 
arrow
profile_image
Chudobka
od 6. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, asi je slušnost, když člověk nakousne nějaké téma, ho také ukončit...
Takže, co se týče mého hodného přítele, je z něj už několik měsíců expřítel a já ve svých 33 letech single. Za cca 8 měsíců, co jsem sama jsem se trochu srovnala, začala jsem se cítit zase přitažlivě, na což pozitivně reaguje mé okolí, takže zase chodím na rande, jsem naprosto samostatná a soběstačná a když mi chybí sex, řeším to nějakou dočasnou známostí. Občas panikařím, když vidím, že všechny moje kamarádky už mají rodiny a že výběr vhodných chlapů je už celkem omezený, ale přesto jsem šťastná, že jsem se odhodlala k rozchodu a už bych do vztahu z rozumu nechtěla jít.
Expřítel se s rozchodem docela dlouho nemohl smířit, chodil za mnou, sliboval, vyčítal, ale vypadá to, že už se s tím smiřuje...
A já se těším na to, co mě nového čeká

 

Váš příspěvek

Hodný přítel

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené