Smazat

Hubenost...

Jsem hubená, strašně dlouho jsem se tím trápila a tak se chci zeptat jestli tu je taky někdo, kdo se s tím musel vyrovnat? Budu moc ráda :) ..........

Včera jsem našla tuhle stránku a založila si první deníček. Moc mě potěšily odpovědi u něj . Jsem hubená (mám to dědičný ) a děcka se mě kvůli tomu dost dlouho posmívali a podezřívali že mám anorexii. Ke všemu mám nějakou poruchu koordinace a bývám často nemocná a tak mám uvolnění z Tv.

Nejhorší pocit byl když mi naše třídní v páté třídě nabídla knížku, jak se vyrovnat s anorexií. Už asi od 3.třídy jsem věděla, že je to nemoc v hlavě. A já jedla a neměla výčitky, proč taky? Kdyby jste mě viděli hned by jste někam volali .

Na konci 6.třídy (předchozí škola byla jen do 5) jsem chytla plané neštovice a skončila v nemocnici. Měla jsem je i v krku a tak příšerně zhubla. Po asi měsíci šla na 3 dny do školy a pak ulehla s angínou. Nezažila jsem třídní výlet ani besedy.

Včera mi při hodině , při dalším filmu o anorexii - jen tak mimochodem 9, vlítla do mozku otázka, proč se neučíme i o obezitě?

Dlouho jsem se smiřovala s tím že jsem hubená, plochá a ke všemu, že mám akné. A tak nějak časem to ustalo. Začala jsem se brát taková jaká jsem. Jen tak mimochodem jsem min. 5 kg přibrala takže mi to i zvýšilo sebevědomí . Měřím totiž cca 161 cm a ted vážím 40 kg, na co jsem hrdá (vím asi je to divný, ale kdo zná pochopí ). Ted si mě dobírá učitelka aj a já mám v hodině přednášky, dřív jsem se trápila, ale ted jsem ráda, že nestíhá zkoušet .

Je tu někdo takový? Jak jste se s tím smířili? A jak to vysvětlili okolí?
 
arrow
profile_image
adell29
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ani nevíte jak mě potěšilo, že jsem některým z vás udělala radost. Jako já jsem byla jen kost a kůže a ted už mi ty kosti tak nelezou, takže lidi musej mín kecat, že . K těm knedlíkům já sním 4, ale nechávám si místo na buchty atp.. Mějte se všechny úžasně, třeba časem vytáhnu zase nějaké vaše "oblíbené" téma

arrow
profile_image
adell29
od 16. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na dadabus: Mamka kvůli tomu byla tenkrát ve škole, ale nemělo to cenu.. učitelka si dělala co chtěla a 3 měsíce před koncem šk. roku nemělo cenu přecházet
Reaguji na Falcon: Mě jsou věci v H&M , snad brzy najdeš "tvůj obchod"

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na adell29:
Holky,
snad toto téma ještě žije
Já se přidávám k vám hubeným - měřím 165 cm a vážím 55 - 56 kg. Jsem po dvou dětech.
Podle těch mír, co jsem udala, bych ani tak hubená být neměla, ale co já si vyslechnu za kec od svého okolí ... mám malej zadek 92cm, ale hlavně i dost hubená stehna, ted přesně nevím ale tak 52 cm ... prsote ten spodek mám štíhlejší pro dnenší oko tloustoucí společnosti ...

Břicho mám, to mi po dětech malinko zůstalo a prsa jsem si ted dala zmenšit
Ale už jsem vůči těm kecům okolí více imunní jak dříve. Piste vaše zkušenosti., budu ráda.

 

Váš příspěvek

Hubenost...

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené