arrow
profile_image
Leilaa
od 27. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak holky já mám dneska zase svojí 50tku (sacharidů), je to pořád dokola, nemění se mi jídla tak jako vám, tak už to sem nebudu psát, ale budu po týdnech informovat o úbytcích, jestli DOUFAM nějaké budou haha .
Jinak všem držím moc palce s hubnutím.

Reaguji na Saro: nebuď smutná, taky jsem (když jsem jedla jako ) se cítila jako balon, jako obr a hroch a měla jsem z toho depky, ale jakmile najedeš na zdravou a správnou stravu zase, všechno se ti upraví, s tím i nálada . A hlavně ze své zkušenosti vím, že když jsem se třeba jeden den cpala něčím nezdravím a kalorickým a další den jsem držela už nějakej ten zdravej režim a hubnutí, tak mi šla váha o to víc dolů. Hlavu vzhůru a nedepči, všecko se vrátí k normálu, v takových situacích je nejlepší mít "zdravou" mysl.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Terezzzaaa: A ještě otázka, co pijete přes den? u nás naštěstí teče moc dobrá voda z kohoutku, takže si v pohodě dám tu, ale když zrovna nejsem doma... můžu si za den dát třeba 2 větší čaje?

Já piju převážně jen čaje bez cukr a sladidel, všelijaké bylinkové, ovocné, různé hubnoucí fitness, wellness, s l-carnitinem, detoxikační, čistící, aj., dávám si ale jen jeden pytlík na půl litra. Nebo si vymačkám čerstvou šťávu z grepu a naředím vodou, vodu s citrónem, výjmečně i šťávu (extra husté od hello s ovocnými šťávami) a 100% džusy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Saro: mám to Psylium sypané, zatím kromě pocitu plnosti nesleduju žádné účinky
švestky mi nezabírají, tak zkouším všechno možné

Vyzkoušej sušené fíky ty pomáhají mě

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji LenkaJ11: Nasnídám se a za 2 hodiny šilhám hlady, takže sváča, pak za hodinu bych si dala nejradši už oběd, ale vydržím do 12, pak ve 14 hodin už se nemůžu dočkat alespoň té 15 hodiny, pak nejdpozději do 18té večeře, pak už to docela zvládám než jdu spát.

Já se nedivím, když se podívám na Tvůj jídelníček.

Cituji LenkaJ11: Sn - 1/4 buchty ( 38g vločky, 52g odtučněný tvaroh, 38g kefírové mléko, 10g med, 50g třešně ), káva se soj.ml, 1/2 banánu
SV 1- malý pomeranč
SV 2- 1 žitný chléb namazaný lehounce 25% margarínem, 2 kolečka kuřecí debrecinky, paprika,
OB - brambor. salát ( trošička brambor, spousta zeleniny,lžička hořcice,lžička jogurtu ), 1 kuřecí prso na přírodno, káva se soj.ml.
SV - 1/4 buchty, 200 ml kefírového mléka
VE - kuřecí maso, dušená kapusta, 2,5 knackebrotu
cca 6500

Pokud tam nemáš něco vysoce kalorického, tak to 6500 určitě není. Navíc a to s tím významně souvisí, máš v jídelníčku mnoho neplnohodnotných náhražek, které podporují pocit hladu atd..
Zvýraznila jsem potraviny, které bys alespoň z části měla nahradit plnohodnotnými, uzeninu vyřadit a brambory přidat. Také tuky bys měla zvýšit.

arrow
profile_image
Kimm
od 23. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na LenkaJ11:
Tak děkuju za uklidnění, já taky doufám, že zhubnu nějak celkově a půjde to dolů ze všech míst tak nějak stejnoměrně Jinak s tím hladem jsem to měla úplně stejné před pár dny, ale teď se mi to zase zlepšilo a nemám hlad vůbec Kdo ví, čím to je... Možná tím věčně měnícím se počasím? Stresem?

Reaguji na mishik007:
Podle mě se Moniiik hýbe hodně.. Nebo tak alespoň soudím podle jejích stránek Každý to máme prostě jinak, na hubnutí a na nabírání není univerzální recept, který by fungoval na všechny

Reaguji na heluska:
Máš pravdu, mám pocit, že jsem těm všem tabulkám až moc propadla, budu se to snažit zlepšit a víc dát na osobní pocit
S tím řízením to je vtipné, podezírám jednu svoji kamarádku, že to taky dělá tak jako ty! Jinak jo, já si dám vinný střik, jenže to je vždycky "na rozjezd" a pak se jde do klubu a tam už je to horší... Nicméně, od září jsem tohle už vážně hoodně omezila a vyrazím tak průměrně jednou za měsíc a půl a nalačno, takže zvládnu tak maximálně dvě vína, tři panáky a je to tak akorát (doufám, že mě za to nikdo moc nesoudíte, ale nějak ke svému životu asi potřebuji tento typ pubescentní zábavy)

A holky, poraďte mi, jak se vaří špenátová polévka? Chtěla bych si ji udělat na zítřejší večeři, zatím jsem si koupila čerstvý špenát a nevím co s tím... Normálně to nakrájet na menší kousky a rozvařit to ve vodě? Vím, že to zní dost blbě, když se ptám na takovou "samozřejmou" věc, ale doma vaříme jen asijská jídla a ta česká jím jen u své české babičky takže to nemám bez receptu vůbec v ruce

Jinak dneska jsem se dřela v posilce (už se v Albertu ani nejsem schopná zohnout pro červené fazole, jak mě bolí stehna) a při převlíkání jsem si všimla, že jedna silnější slečna má obalené celé boky ve fólii na jídlo, nevíte jaký to má smysl? Působilo to poněkud podivně

Jo, a ještě přikládám snídani, kterou jsem mámě udělala v neděli, omlouvám se za ten dloooooouhý příspěvek, ale dneska to tady nějak jede (A především toužím oddálit učení se fyziky )

arrow
profile_image
maggggda
od 20. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na heluska: Takhle to nevypadá tak zle, ale např,. mezi snídaní a obědem bylo cca 7 hodin a nějak jsem nestihla zakomponovat ovoce

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Terezzzaaa: já piju denně 6 x 0,5l čisté vody z vodovodu, a 2 rozpustné kávy s mlékem, občas ovocný čas-neslazený a hodně zřídka kofolu bez cukru.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Veselka10: Na žitném celozrném chlebu, pomeranči a lžičce soj.ml. já nevidím nic špatného, salám jsem neměla od nového roku, a teď jsem si jej ze 2x na ten chléb dala, ale budiž, samozřejmě, že tam být nemusí. Navíc, když se podívám třeba na jídelníček pana Havlíčka, vidím tam stejné potraviny, dokonce bych řekla, že jím víc. Kuřecího bylo 200g určitě, brambor 120g...
tak 6500 to bylo určitě, spočítáno, ale ráda si nechám poradit, můžeš mi napsat, jak bys to upravila ty?
Tak abych se vlezla do těch 6500kj, díky moc

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Kimm: Jinak dneska jsem se dřela v posilce (už se v Albertu ani nejsem schopná zohnout pro červené fazole, jak mě bolí stehna) a při převlíkání jsem si všimla, že jedna silnější slečna má obalené celé boky ve fólii na jídlo, nevíte jaký to má smysl? Působilo to poněkud podivně

Vím měla určo skořicák nebo skořicový zábal, já byla tenkrát v salónu a nechala jsem si udělat skořicový zábal, paní říkala buď boky, zadek, břicho nebo nohy, já se nechala na vlastní žádost zamotat od prsou dolů a říkala mi, že je nejlepší jít teď cvičit ale já byla zrovna po cvičení, takže jsem si šla dát aspoň zdravý nakupovací maraton do kaufu a jak jsem krásně šustila a "voněla" skořicí na sto honů je to prý dobrý na celulitidu a "zahřívá a prokrvuje" to pokožku a líp by to mělo spalovat

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Wild Paula: Holky, nedokážete mi nějaká poradit, jak to mám dělat časově? Já to za ten den nestíhám, třeba teď jsem docvičila jdu teprve snídat mám pak rozestupy jídla tak 2,5 - 3 hodiny a to večeřím v 11 večer..

na záleží v kolik vstáváš ale já bych v tom problém neviděla, režim musí vyhovovat převážně tobě a uzpůsobit si ho podle sebe. Já třeba vstávám kolem 9té, snídám skoro až kolem 10té někdy i později, svačím kolem 12/13té hodiny, obědvám kolem 15/16té hodiny, svačím kolem 18té hodiny a večeřím v 20/21h a před spaním většinou ještě nějakou malou svačinku, pomelo, jogurt, kousek sýra atd. jelikož, když se nenajím před spaním a jsem v noci dlouho bez jídla, tak mě budí nevolnost od žaludku a pálení žáhy. Takže tomu tahle předcházím a je mi fajn.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Wild Paula: ty jo, co děláš, jestli se můžu zeptat? Já nevstávala už roky pozdějc, jak v 8 hodin ráno, no vlastně, co jsou děti na světě . Bývala jsem pěkný spáč, dokázala jsem taky spát i do oběda, když jsem nikam nevstávala.
Ale někdy bych si ráda chvilku navíc pospala...
tak třeba za 10 let
Myslím, že si to můžeš přehodit,jak ti to bude nejlíp vyhovovat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10:

Také nechápu, co se ti nelíbí na Lenčině jídelníčku. Celozrnný žitný chléb je v pořádku a potřený pravým máslem by mi taky nechutnal. Sójové mléko snáší mnoho lidí lépe než kravské... Odtučněný tvaroh i pomeranč tu má v jídelníčku snad každá a nikdo si nestěžuje, tak jaképak náhražky?

arrow
profile_image
Terezzzaaa
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak holky...dneska jsem si koupila švihadlo, doma mám nastartovaný eliptický trenažér a okopírovala jsem pár jídel z vašich jídelníčků. Už jednou jsem shodila 15 kilo, tak to musí jít znovu

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji mishik007: to je divný že si přibrala z jednoho víkendu,to by se stát nemělo,já když cvičím tak se můžu přežírat třeba 4dny za sebou a nepřiberu,ale záleží asi i na tom pohybu.

No ten víkend jsem zrovna ani necvičila, pak už jsem se moc nevážila, občas jedla hodně, občas míň, tak se ta váha tak nějak o to kilo navýšila. Ale to zase napravím

Cituji Terezzzaaa: Už jednou jsem shodila 15 kilo, tak to musí jít znovu

Určitě to půjde, držím palce

Cituji LenkaJ11: Já nevstávala už roky pozdějc, jak v 8 hodin ráno, no vlastně, co jsou děti na světě . Bývala jsem pěkný spáč, dokázala jsem taky spát i do oběda, když jsem nikam nevstávala.

Tak to mě se nikdy nepoštěstilo spát tak dlouho Můj rekord byl 1x v životě asi do 11 a 1x v životě do 10 dopoledne a to ještě většinou po nějakém náročném nespacím týdnu Asi jsem prostě ranní ptáče. I o víkendech jsem schopná vstanout v 6 hodin

arrow
profile_image
Terezzzaaa
od 25. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na moniiik:
Děkuju projela jsem tvůj web, inspirující věci tam máš a hlavně, jak jsi nafotila to cvičení..super už ho mám v oblíbených

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené