Smazat

Já aupair a otec rodiny

Jsem aupair a myslím, že můžu otci rodiny nabídnout víc než jeho současná manželka. Myslím, že bych mu vyhovovala daleko líp než ona ale nevím jak na to.

Ahoj holky, snad mi poradíte. Jsem od půlky prázdnin jako aupair ve francii v
super rodině. Dvě děti, kluk 8 a holka 3, maminka celkem mladá, hezká a docela
zaneprázdněna, tatínek nádherný sexy podnikatel, typ chlapa, kterého chce
každá, a můj dotaz je o něm, takže blíž k němu. Vydělává opravdu dost peněz,
jako aupair mám k dispozici vlastní auto a apartmán v jejich vile, která je
obrovská, s bazénem, vířivkou, děti chodí do soukromých škol, v rodině kromě
mého auta má manželka cayenne a on má dvě auta, kromě mě jako aupairky (v
podstatě mám za úkol jen děti vyzvednout že školy a hrát si s nimi),
zaměstnávají zahradníka a hospodyni, takže jsou fakt hodně bohatí. On sám má
několik firem, sám o sobě je nádherný, sportuje, hraje s manželkou pravidelně
squash, chodí do posilovny, u kluka dělá trenéra fotbalu, má modré oči a pro to
tělo bych vraždila. Je sice starší, ale takovým tím sexy způsobem.
No a v srpnu po mě začal pořád koukat, ptal se mě jaký jsem měla den, jestli
děti nezlobí, jestli něco nepotrebuju a tak. A já bych ho strašně moc chtěla.
Jeho manželka je sice fajn, ale sama rozjíždí vlastní firmu a docela se ji
daří, tak je vytížena, taky se o sebe hodně stará tak furt nějaká kosmetika,
posilovna, kamarádky, každý večer tráví s deckama a tak si myslím, že se mu moc
nevěnuje, teda jako tráví spolu jako rodina víkendy a tak jednou týdne jdou bez
děti sami nebo s přáteli na večeři nebo někam ven, ale myslím si, že mu mužů
nabídnout víc než ona. Nejsem teda tak hezká nebo úspěšná, ale zas bych raděj
byla doma třeba s dětmi a čekala na něj a vařila a uklízela, tak by i ušetřil.
A teď nevím jak na něj, zkouším se ho pořád nějak nenápadně dotýkat, nebo když
není doma nikdo jen on tak jsem u bazénu jen ve spodním díle, no a nevím jak
teda dál, už mě napadlo, že ho zkusím svést přímo, nebo udělat nějakou lest?
Nevím, tak snad mi poradíte, díky moc holky
 
arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

ale myslím si, že mu mužů nabídnout víc než ona. Nejsem teda tak hezká nebo úspěšná, ale zas bych raděj byla doma třeba s dětmi a čekala na něj a vařila a uklízela, tak by i ušetřil.
Ale on třeba o tohle nestojí...Myslím si, že pokud ho náhodou svedeš, tak tě bude mít pravděpodobně jen na sex (to mu tak asi jako jediný může chybět, pokud je manželka zaneprázdněná) a až na to přijde manželka, tak tě vyrazí. Nemyslím si, že bys ji dokázala natolik trumfnout, že tě za ni vymění.

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děláš si legraci?Přece nejsi coura,která vleze do postele svému zaměstnavateli jen proto,že si myslíš,jak jsi úžasná proti jeho aktivní manželce!

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Sorry, ale nevěřím, že nejsi Troll. Tohle by byla schopna udělat jen *****. Rozvracet rodinu, která Ti nabídla místo a přijala Tě mezi sebe? Kdyby pán hledal domácí "pipinku", asi by neměl po svém boku pohlednou, sebevědomou a cílevědomou dámu!

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

"... myslím si, že mu mužů nabídnout víc než ona. Nejsem teda tak hezká nebo úspěšná, ale zas bych raděj byla doma třeba s dětmi a čekala na něj a vařila a uklízela, tak by i ušetřil. ..."

A jsi si jistá, že zrovna o tohle stojí? O to, aby na něj někdo čekal doma u plotny a oddaně ho obdivoval? Úspěšní lidi se většinou zajímají opět o úspěšné a o ty, co sami něco dokážou (i když to není pravidlo). Jak dlouho myslíš, že by ho bavila holka, která mu nabízí jenom načančanou domácnost a prvoplánové balení nahoře bez?
Tebe prostě nadchnul jeho vzhled a taky (možná hlavně) jeho životní styl, který ti připadá luxusní. Jednoduše ses zamilovala do muže, který naplňuje tvou představu o nějakém ideálu. Nechci ti šlapat po snech, protože sama jsem taky idealistka. Ale i kdyby o tebe stál, tak tě varuju před akcema, který jsi naznačila - tím by ses akorát ponižovala a stavěla do role klasické východní zlatokopky.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji blackberry: až na to přijde manželka, tak tě vyrazí

... pokud jí za to vůbec bude stát

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vůbec se Tě nechci nějak dotknout, ale upřímně - proč by vyměňoval udržovanou francouzskou manželku, se kterou má děti, vybudované zázemí a zavedený život za nějakou Češku - chůvu? Možná bys byla překvapena, kolik mu toho ta ženská dokáže "nabídnout", takovej seladon asi ani nechce mít ženskou doma přikovanou s dětmi, navařeno a uklizeno, podle mě je tohle dost naivní představa a měla by ses z ní rychle vyléčit, než si zavaříš na pořádný problém a degradovat se na chůvu s výhodami - to doufám nemáš v úmyslu.

arrow
profile_image
Blanche
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je úžasné, místo aby ocenila, jaký domov ti poskytli a třeba se nechala jeho manželkou inspirovat, snažila se být tak aktivní jako ona a hledala mezi svobodnými chlapy po barech, radši budeš toužit po tom, abys tu rodinu zničila? On nepotřebuje hospodyni, co stojí u plotny, tu si totiž platí, holka.

arrow
profile_image
flotajou
od 14. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že jste mě špatně pochopili. Já nechci být courá, co roztáhne nohy, já chci být jeho partnerka, se vším všudy. A je teda Pravda, že ta maminka je krásná a sebevědomá, ale vždyť v párů by měl být chlap takovým tím ,,šéfem,, ne? Ona teď podniká v úplně jiném oboru než on, nebo teda rozjíždí se, a vůbec od něj nechce ani troche pomoc nebo poradit, nabídl ji nějaké kontakty a kvůli tomu se teda trochu pohádali, ona pored říkala, že chce všechno udělat sama. Připadá mi, že ona si chystá nějaké zadní vrátka a nechce být odkázána na něj a jeho peníze, to taky o něčem vypovídá, ne

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji flotajou: to taky o něčem vypovídá, ne

To nevypovídá o ničem! Pouze o tom, že ona to chce zvládnou na vlastní pěst a být za to na sebe pyšná! Někteří lidé totiž mají potřebu seberealizovat se a růst. Ty jsi úplně mimo!

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji flotajou: Připadá mi, že ona si chystá nějaké zadní vrátka a nechce být odkázána na něj a jeho peníze, to taky o něčem vypovídá, ne

i kdyby to tak bylo,tak do toho tobě nic není.Ty jsi chůva a to je vše.Nevěřím,že by tvůj příběh byla pravda,ale už jenom to,že to někdo dokáže vymyslet vypovídá hodně.
Češky mají v cizině pověst levných a snadno dostupných štětek a ty tu pověst jen podporuješ.Gratuluju.

Cituji flotajou: já chci být jeho partnerka, se vším všudy.

Je to stejné,jakoby jsi chtěla koupit ostrov v Karibiku

arrow
profile_image
flotajou
od 14. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Blanche: : ale já to oceňují, já mám u nich super podmínky, jsem hodně dobře placená a mám k dispozici vlastní auto a jakoby být, pracuju jen večer a mužů si jít kam chci a s kým chci, I kamarádi k nám můžou, oni řekli hned na začátku, že spíš než chůvu chtějí pro děti spíš starší cool segru, ta mamka je taky fajn, když jsem se jednou večer sekla na party a už se neměla jak dostat, tak pro ne ve tři ráno přijela, a celkové je prostě přímá, je chytrá, je s ní hrozná sranda, kolikrát když blbne s detma tak mi přijde spíš jako jejich starší segra ona, taky tak I vypadá, a na druhou stranu když o něco jde, tak je jak dáma, ví co chce a umí jednat s lidmi, vlastně ji obdivuji a chtěla bych v něčem být jako ona, ale přece nemůžu za to, že jsem se do něj zamilovala a myslím si, že bych se k němu lip hodila já. A myslím si, že já mu taky nejsem lhostejná jinak by se mě pored nevyptával a nebral by mě s nima na rodinné výlety a neplatil za mě všude vstupné a všechno.... Jako na jednu stranu tady všichni vždycky rádi něco jako ,,jdi za svým srdcem,, a tak a tak proč v mém případě ne, když já to cítím takhle ? A on určitě taky

arrow
profile_image
flotajou
od 14. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

omlouvám se za čárky a hacky, mám tu jen francouzský počítač a tak diakritiku dodávám online a nějak to vždycky nevychází

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jak chudá chůva chce svést bohatého pána domu To bylo v Divokém Andělovi? Pokud žije jak píšeš, může mít každý den na sex tu nejluxusnejí prostitutku ve městě a myslim že o tebe fakt zájem nemá V úvodu si psala něco jako že můžes nabídnout víc? Žádné "víc" jsem teda u tebe neviděla z toho co píšeš.. Škoda, že si nevážíš toho jak si u nich žiješ.

arrow
profile_image
Kikulina
od 28. 9. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

pokud chceš být za flundru z Východu, tak jen směle do toho

 

Váš příspěvek

Já aupair a otec rodiny

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené