Smazat

Já aupair a otec rodiny

Jsem aupair a myslím, že můžu otci rodiny nabídnout víc než jeho současná manželka. Myslím, že bych mu vyhovovala daleko líp než ona ale nevím jak na to.

Ahoj holky, snad mi poradíte. Jsem od půlky prázdnin jako aupair ve francii v
super rodině. Dvě děti, kluk 8 a holka 3, maminka celkem mladá, hezká a docela
zaneprázdněna, tatínek nádherný sexy podnikatel, typ chlapa, kterého chce
každá, a můj dotaz je o něm, takže blíž k němu. Vydělává opravdu dost peněz,
jako aupair mám k dispozici vlastní auto a apartmán v jejich vile, která je
obrovská, s bazénem, vířivkou, děti chodí do soukromých škol, v rodině kromě
mého auta má manželka cayenne a on má dvě auta, kromě mě jako aupairky (v
podstatě mám za úkol jen děti vyzvednout že školy a hrát si s nimi),
zaměstnávají zahradníka a hospodyni, takže jsou fakt hodně bohatí. On sám má
několik firem, sám o sobě je nádherný, sportuje, hraje s manželkou pravidelně
squash, chodí do posilovny, u kluka dělá trenéra fotbalu, má modré oči a pro to
tělo bych vraždila. Je sice starší, ale takovým tím sexy způsobem.
No a v srpnu po mě začal pořád koukat, ptal se mě jaký jsem měla den, jestli
děti nezlobí, jestli něco nepotrebuju a tak. A já bych ho strašně moc chtěla.
Jeho manželka je sice fajn, ale sama rozjíždí vlastní firmu a docela se ji
daří, tak je vytížena, taky se o sebe hodně stará tak furt nějaká kosmetika,
posilovna, kamarádky, každý večer tráví s deckama a tak si myslím, že se mu moc
nevěnuje, teda jako tráví spolu jako rodina víkendy a tak jednou týdne jdou bez
děti sami nebo s přáteli na večeři nebo někam ven, ale myslím si, že mu mužů
nabídnout víc než ona. Nejsem teda tak hezká nebo úspěšná, ale zas bych raděj
byla doma třeba s dětmi a čekala na něj a vařila a uklízela, tak by i ušetřil.
A teď nevím jak na něj, zkouším se ho pořád nějak nenápadně dotýkat, nebo když
není doma nikdo jen on tak jsem u bazénu jen ve spodním díle, no a nevím jak
teda dál, už mě napadlo, že ho zkusím svést přímo, nebo udělat nějakou lest?
Nevím, tak snad mi poradíte, díky moc holky
 
arrow
Neprodává v Bazaru

myslím, že můžu otci rodiny nabídnout víc než jeho současná manželka. Myslím, že bych mu vyhovovala daleko líp než ona ale nevím jak na to. Hahahá,hahahaha hahaha hahaha hahaha. Spíš by tobě víc vyhovoval bližší vztah k jeho vile, autům a vířivce, co? Jsi normální alibistka a paní domu by se asi divila, jakou veš si nasadila do kožichu.

arrow
profile_image
Phaeton
od 14. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji flotajou: A myslím si, že já mu taky nejsem lhostejná jinak by se mě pored nevyptával a nebral by mě s nima na rodinné výlety

Tak když jsi jejich aupair, tak to je celkem normální, pokud tě najímali jako "starší segru"

Cituji flotajou: neplatil za mě všude vstupné

Jestli platí za celou rodinu, tak tě prostě bere jako člena skupiny a jeslti je tak bohatej, jak říkáš, tak mu pár euro za vstup asi nechybí.

Cituji flotajou: mamka je taky fajn, když jsem se jednou večer sekla na party a už se neměla jak dostat, tak pro ne ve tři ráno přijela, a celkové je prostě přímá, je chytrá, je s ní hrozná sranda, kolikrát když blbne s detma tak mi přijde spíš jako jejich starší segra ona, taky tak I vypadá, a na druhou stranu když o něco jde, tak je jak dáma, ví co chce a umí jednat s lidmi,

Hmm, takže ona tě přijala jako svou "dceru" a ty jí loudíš za manželem? Jseš normální? Navíc i ty sama ji popisuješ jako dokonalou ženskou, takže skutečně nechápu, co ty bys mu mohla nabídnout víc než ona.

Cituji flotajou: Ona teď podniká v úplně jiném oboru než on, nebo teda rozjíždí se, a vůbec od něj nechce ani troche pomoc nebo poradit, nabídl ji nějaké kontakty a kvůli tomu se teda trochu pohádali, ona pored říkala, že chce všechno udělat sama.

Já to chápu, prostě se chce sama realizovat a dokázat to sama, nevím, co ti na tom přijde divný.

Vzpamatuj se, fakt

arrow
profile_image
Blanche
od 15. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na flotajou: Nepleť si přátelský a vstřícný vztah k zaměstnanci s láskou. Já to samozřejmě chápu, je snadné se zamilovat do takového muže. Ale nemůžeš si domýšlet, jak by ses k němu lépe hodila a kdovíco. Věř mi, že kdyby to on cítil jako ty, tak už bys to věděla. Francouzští chlapi nejsou tak zaprdlí jako Češi.
Jestli si neumíš zachovat profesionalitu, bylo by možná nejlepší uvažovat o odchodu z rodiny, zbytečně si ubližuješ.

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji flotajou: Připadá mi, že ona si chystá nějaké zadní vrátka a nechce být odkázána na něj a jeho peníze, to taky o něčem vypovídá, ne

Jo, to vypovídá o tom, že chce být nezávislá a že nepotřebuje chlapa, co ji bude živit a bude jejím "šéfem", ale že chce rovnocenného partnera. Být na tvém místě, tak se soustředím spíš na ni a využiju příležitosti se od ní něco "přiučit" - minimáně znát svou cenu. Tím tě rozhodně nechci nějak urazit, spíš o tebe mám obavu.
A to, že se k tobě někdo chová mile, zajímá se o tebe a o tvoje pocity a platí ti vstupné, neznamená, že tě chce, ale že je slušně vychovaný a ví, co se sluší a patří.
Za to, že ses zamilovala, opravdu nemůžeš, to se stane, srdci neporučíš. Ale bylo by dobré zapojit taky rozum, uvědomit si všechny okolnosti a brát to prostě jenom jako platonický zážitek, na který třeba budeš jednou s úsměvem vzpomínat. Každopádně si zachovej hrdost a netvař se jako chudinka z telenovel. I kdyby o tebe fakt stál, tak s tím přístupem, jaký máš, bys ho časem jenom znechutila.

arrow
profile_image
Sasanka
od 19. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je nějaký vtip ne? Jestli ne, tak seš dobrá štětka teda. Rozvracet rodinu.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Zkus to na něj a budeš za rádodajku z východu. I kdyby na to přistoupil a vyspal se s tebou, tak Tě pak nejspíš brzy vyhodí, aby neměl své špatné svědomí na očích...
ne vážně, asi si té dobré práce nevážíš, protože tohle je ten nejjistější způsob jak o ni přijít.

arrow
profile_image
flotajou
od 14. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mau-mau: : děkuji za tvůj názor jako jedna z malá ses mě snažila alespoň trošku pochopit a hned mě neodsoudila jako couru.

Já manželku mám fakt řada, a hodně mě inspiruje a nepreju ji nic zlého, rozhodně bych neměla nic proti tomu, kdyby se rozešli v dobrém a my třeba zůstali přátelé, samozřejmě by měla pored vazby na děti a mohla je vídat jak často chce, nebo pored v rámci rodičovské výchovy komunikovat s manželem, určitě bych ji nedělala žádné naschvály, ale prostě si nemůžu pomoc a chci ho pro sebe, mám takový silný pocit, vím, že ke mě patří, ale nemůžu to vysvětlit, ty pohledy jak se na mě dívá a když se mě ptá na den, vím, že je za tím nějaký skrytý podtext ale prostě to nemůžu nějak vysvětlit, hodit to tady do klavesnicem prostě to cítím.

Jinak teď mi volala ona manželka, že nečekaně odjíždí na tři dny služebně do Ďubaje, takže mám tři dny na to, abych něco uskutečnila, jenže nevím co, přemýšlím jestli s ním jednat na rovinu, nebo ho vyloženě nějak svést jako ve filmu, nebo nachystat nějakou dobrou večeři, víno, troche ho opít a pak něco zkusit... Nevím jsem úplně zoufalá ale zároveň nadšená z příležitosti, a taky na jednu stranu mě trošku hryže svědomí a na druhou stranu, ona si jede kvůli vlastnímu byznysu bihvikam a vůbec na něj nebere ohledy... hrozně se to ve mě bije.

arrow
profile_image
Aleopa
od 22. 4. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já nevím no, ale musím se smát, tohle musí být troll, jinak to není možné =D Ale kdyby náhodou ne, tak líbí se ti on, nebo jeho peníze, nebo ta představa života v přepychu s krásným chlapem? asi všechno dohromady co.. Přestaň si malovat budoucnost Víš kolik takových chlapů je unuděných k smrti ze ženských, které jsou doma a starají se o děcka a vaření? On našel super manželku, která je schopná, pracuje a je hezká...Tebe berou jako starší sestru k děckám, aby se o ně měl kdo postarat. Jestli si hezká, logicky po tobě občas loupne pohledem, lehce zaflirtuje, možná by se s tebou i vyspal - je to chlap že. Ale to je všechno...Takže jestli chceš být za "couru" , tak směle do toho, ale pokazíš si hezkou práci a zklameš lidi, kteří tě vzali mezi sebe jako člena rodiny. Je to hnus...

Nechci tě ničím urazit, ale to chování tak prostě vypadá Raději jdi od toho, opravdu...Pohybuješ se na dost tenkém ledu

arrow
profile_image
LucieVip
od 19. 7. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji flotajou: kdyby se rozešli v dobrém a my třeba zůstali přátelé, samozřejmě by měla pored vazby na děti a mohla je vídat jak často chce, nebo pored v rámci rodičovské výchovy komunikovat s manželem, určitě bych ji nedělala žádné naschvály, ale prostě si nemůžu pomoc a chci ho pro sebe, mám takový silný pocit, vím, že ke mě patří, ale nemůžu to vysvětlit, ty pohledy jak se na mě dívá a když se mě ptá na den, vím, že je za tím nějaký skrytý podtext ale prostě to nemůžu nějak vysvětlit, hodit to tady do klavesnicem prostě to cítím.

Ty jsi normální psychopat! Pokud Ti nevadí ubližovat manželce, mysli alespoň na ty děti!

Cituji flotajou: a hned mě neodsoudila jako couru.

Nic jiného nejsi, pokud myslíš vážně toto:

Cituji flotajou: nebo ho vyloženě nějak svést jako ve filmu, nebo nachystat nějakou dobrou večeři, víno, troche ho opít a pak něco zkusit...

arrow
profile_image
Tiakia
od 1. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji flotajou: Nevím jsem úplně zoufalá

Jo to tedy jsi zkus nečíst tolik červenou knihovnu a vrať se zpět na zem.
Podle mého dojmu sedíš někde v ČR na vsi v dětském pokoji a sníš o princi.Fajn,holky na základce když mají třeba chřipku a nechodí do školy to dělají často.

Cituji flotajou: nepreju ji nic zléh

ne, jenom ji chceš rozbít manželství

Cituji flotajou: kdyby se rozešli v dobrém a my třeba zůstali přátelé

že si to tak hezky plánuješ,,,no, čistě teoreticky, kdyby ti vyšel tvůj opravdu hodně realistický plán a on jí s tebou podvedl a rozvedl se, tak taková inteligentní chytrá žena určitě má sepsanou předmanželskou dohodu a získá možná většinu jeho majetku, plus děti samozřejmě, protože on bude ten, kdo ji nechal kvůli holce na hlídání, nějaké kamarádství pak asi těžko

Cituji flotajou: by měla pored vazby na děti a mohla je vídat jak často chce

on možná ne

Cituji flotajou: když se mě ptá na den, vím, že je za tím nějaký skrytý podtext ale prostě to nemůžu nějak vysvětlit

? připadalo by ti to tak i tehdy, kdyby to byl normální chlápek z podnájmu

Cituji flotajou: takže mám tři dny na to, abych něco uskutečnila, jenže nevím co, přemýšlím jestli s ním jednat na rovinu, nebo ho vyloženě nějak svést jako ve filmu, nebo nachystat nějakou dobrou večeři, víno, troche ho opít a pak něco zkusit...

abys pak nejela hodně rychle domů

Cituji flotajou: mě trošku hryže svědomí

co prosím? ty máš svědomí?

arrow
Neprodává v Bazaru

Já manželku mám fakt řada, a hodně mě inspiruje a nepreju ji nic zlého, rozhodně bych neměla nic proti tomu, kdyby se rozešli v dobrém a my třeba zůstali přátelé, samozřejmě by měla pored vazby na děti a mohla je vídat jak často chce, nebo pored v rámci rodičovské výchovy komunikovat s manželem, určitě bych ji nedělala žádné naschvály Ty jsi tak šlechetná, to manželku jistě dojme Ještě že je mojí paní na úklid přes 50, tam už se snad bát nemusím Prober se a pochop, že jestli k něčemu dojde, bude to miniepizodka a pravděpodobně se tě zbaví, jak píše bakalářka. Z toho, co píšeš, to vypadá, že mají naprosto idylické manželství, chodí spolu jednou týdně ven, mají rodinné víkendy atd. Jsme to my ženy, které máme po nevěře (z naší strany) potřebu pálit mosty a utíkat do náruče nového milence, ale chlapi takhle nefungují. I kdyby se do tebe nakrásně zamiloval, nebude patrně chtít rozbít rodinu.

arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na flotajou: tak když píšeš, jak ta matka je skvělá a úžasná, tak mi řekni, proč ji chceš udělat to, že ji odloudíš chlapa?!

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Panejo, začínám pochybovat jestli to není fake, a pokud to fakt myslíš vážně, tak to už bude nějaká posedlost, tvoje uvažování je úplně děsivý. V těch filmech asi fakt čerpají ze skutečných událostí A mimochodem ona na něj na chudáka teď nebere ohledy a jede si pryč a myslíš, že on na ni bral ohledy, když si jel svůj byznys? Nebo se mu ty peníze snesly samy z nebes? Kdyby to byl chuďas, tak bys taky tak zahořela láskou? Mě se to nějak nezdá. Kolik je ti let? Tak do 20ti bych ten styl myšlení ještě tolerovala.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji littleL: že si to tak hezky plánuješ,,,no, čistě teoreticky, kdyby ti vyšel tvůj opravdu hodně realistický plán a on jí s tebou podvedl a rozvedl se, tak taková inteligentní chytrá žena určitě má sepsanou předmanželskou dohodu a získá možná většinu jeho majetku, plus děti samozřejmě, protože on bude ten, kdo ji nechal kvůli holce na hlídání, nějaké kamarádství pak asi těžko

Ano, to je další věc, kam se poděje velká láska zakladatelky, až z jejího idola po rozvodu zbyde oškubané kuře

 

Váš příspěvek

Já aupair a otec rodiny

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené