arrow
profile_image
capueira
od 9. 9. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky
pořídila jsem si eliptical a hodlám na něm aspon trochu shodit. Pročítala jsem zde diskuze o elipticalu, ale nejsem si jistá jak to tedy je. Jak často cvičíte na elipticalu? Někdo píše, že jen 3-4x týdně, aby se tělo nepřepracovalo, někdo , že cvičí klidně každý den. Já jsem ještě v počáteční euforii tak bych cvičila klidně každý den, ale zase bych chtěla aby to mělo ten hubnoucí efekt. Tepovku si hlídám, cvičím 40 minut. Díky za rady

arrow
profile_image
Ejvik
od 16. 5. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já cvičím obden 45-60 minut a vyhovuje mi to. Výsledky zatím žádné nevidím, protože jsem začala pravidelně cvičit před 14ti dny, ale doufám, že něco shodím Jinak by mě také zajímalo, jestli je efektivnější cvičit každý den třeba 30 minut, nebo 3x - 4x týdně hodinu.

arrow
profile_image
gumidek
od 25. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Ejvik: efektivnější cvičit každý den třeba 30 minut, nebo 3x - 4x týdně hodinu.

To poznáš sama...já například výsledky neviděla ani po 40 min nebo hodině (a při příznivé tepovce). Pro mě je v tomhle na eliptical lepší intervalový trénink (cvičení kratší, ale vražedné). Nejdřív se rozehřeješ, pak minutu běžíš na max, minutu volně, minutu na smrt, poté uvolněně, cca 15-20 min, poté je cooldown. Celkově je to míň náročné časově, spaluje se x hodin poté, akorát začátky jsou krušné, protože u toho hrozí div ne puknutí srdce Něco si o interv. tréninku najdi (v angličtině HIIT). Takže uvidíš sama, pokud ti hubnutí při tepovce nepůjde, doporučuju naopak tepovku vyhnat na max při tomto.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené