Smazat

Jak ho dostatečně vzrušit?

Jsem v koncích, s přítelem jsme se už 3x marně pokoušeli o pohlavní styk ale nedokážu ho dostatečně vzrušit. Nevím čím to je, jestli je to mnou nebo jím. Potřebovala bych radu jak ho dostatečně vzrušit.

Miluji svého přítele a chci s ním spát, už 3x jsem se o to pokoušeli, v ničem nebyl problém, ale po chvíli jeho vzrušení pomine a nelze pokračovat. On si z toho nedělá hlavu, jenže já se cítím jako bych nebyla dostatečně atraktivní, jako bych byla neschopná. Je pravda, že v posteli jsem opravdu začátečník a skoro ničeho nejsem schopná. Potřebovala bych radu, jak na něj, jak ho vzrušit a jak vzrušení udržet.
 
arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak když jste takhle na začátku, tak by měl být vzrušený až dost bez větší snahy . Není to spíš jeho nervozitou? Spíš by to možná chtělo zlepšit komunikaci z jeho strany

Zdravý muž většinou nepotřebuje příliš...problém bude v něm.
Důvody mohou být opravdu rozmanité: Věk, nemoc, pravidelné kouření mariány a užívání jiných drog, alkohol, přílišné sledování péček, milenka...

příčina může být fyzická nebo psychická. Může to být přechodný problém, nebo něoc závažného. Pokud to přetrvá, zašla bych k sexuologovi.

Partner je panic? Stávalo se mu to i s jinýma slečnama, nebo jen s tebou? Masturbuje, nebo toho není schopný?

arrow
profile_image
Elis71
od 4. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

On si z toho hlavu nedělá? On by si z toho hlavu docela dělat měl. Pokud s tím podle mě chceš něco dělat, tak musí chtít i on, je to o komunikaci.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elis71:

On si z toho vůbec nedělá hlavu, že tě nedokáže uspokojit a ty se z toho cítíš nedostatečně atraktivní a neschopná ? Ehm, to je nějak naopak, ne ?

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vzhledem k tomu, že z toho nemá žádný problém a bere to v klidu si myslím, že prostě o sex s Tebou nebo obecně prostě moc nestojí.
Ať už jsi to jen Ty nebo i jiné dívky/ženy, tak prostě nejsi pro něj dostatečný stimul.
Důvodů může být více, dobré je zjistit který to je.

arrow
profile_image
Johanita
od 28. 11. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elis71: přesně tak
Vůbec nechápu, jak ho to může netrápit...

arrow
profile_image
KačkaH
od 7. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Lisa: Stalo se mu to až se mnou, proto mám pocit, že je chyba nejspíš ve mě. Je normálně schopný erekce ale jakmile ,,jdeme na to,, tak po chvilce sexu prostě přestane být vzrušený.

arrow
profile_image
Kammi
od 21. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji KačkaH: proto mám pocit, že je chyba nejspíš ve mě

Na tohle zapomeň, prosím tě, je to nesmysl. Normálně by mladýmu klukovi ke vzrušení mělo stačit už jen to, že má holku, která je jaksi svolná s ním ten sex mít.
Nebyl delší dobu sám respektive bez sexu? Někdy si kluci příliš zvyknou na masturbaci a tempo a sevření při normálním styku už jim pak jako stimulace nestačí...

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji KačkaH: Stalo se mu to až se mnou, proto mám pocit, že je chyba nejspíš ve mě.

A možná taky kecá. Měla jsem přítele, který se vzrušil pouze při péčku, někdy jsem si připadala jakobych tam ani nebyla.. Bylo to flustrující, dávala jsem si to za vinu, připadala jsem si nepřitažlivá. Postupem času sex z našeho vztahu úplně vymizel. On nechtěl a já s péčkem za zády už posléze taky ne. Později jsem ho začala podvádět, a najednou s žádným jiným chlapem jsem problém neměla, spíš naopak, všichni byli spokojení. Po dalších měsících a dalších neúspěšných pokusech s přítelem, jsem pochopila, že problém je v něm a postupně se to víc a víc zhoršovalo.. Celkově měl hodně negativní vztah k sexu a k ostatním intimnostem. Asi dle hesla, když nemůžu, tak ani nechci.

arrow
profile_image
Elis71
od 4. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ty si to za vinu nedávej, jemu ochabne a on si z toho hlavu neláme, to mi přijde trošku, že je sobec.

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Tak my jsme třeba ze začátku měli podobný problém a přítel mi říkal, že s emu tostává, když delší dobu abstinuje - je bez přítelkyně......A že se to časem zlepší - což byla pravda, teď nemáme vůbec žádný problém. Nevidím problém ani v tom, že si z toho nic nedělá, pokud s tím má třeba zkušenost z dřívějška tak třeba ví, že se to spraví...problém je, že je třeba tom komunikovat, mluvit a to co nejvíce otevřeně, my si z toho pak začali i dělat srandu

Spíš by mě zajímalo - je problém, že dlouho nevydrží nebo se ani ennabudí? My měli ten druhý a yvsvětlení bylo viz. výše, ale pokud se ani nenabudí, tak to může být něco jiného - buď nějaký psychický blok (třeba s tím měl v minulosti problém a nedokáže se od toho odstřihnout) nebo může jít i o nějaký problém fyziologický......Jo a důležitým ukazatelem je i to, jestli Tě když se nedař klasický styk uspokojí nějak jinak, nebo na to prostě dlabe......U nás když to enšlo tak mi to přítel vynahrazoval jinak, ale pokud se vůbec nesnaží, tak může jít o to co píšou holky - třeba o sex vůbec nemá zájem.....

Každopádně si nic nevyčítej, Tvá vina to není a pořádně si s ním o tom promluvte! Jiná rada neexistuje než mluvit, mluvit, mluvit.

arrow
profile_image
Johannka
od 16. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Elis71: On si z toho hlavu nedělá? On by si z toho hlavu docela dělat měl.

Cituji Johanita: Vůbec nechápu, jak ho to může netrápit...

Cituji Elis71: on si z toho hlavu neláme, to mi přijde trošku, že je sobec.

Cituji bakalářka: Nevidím problém ani v tom, že si z toho nic nedělá,

Nebo je z toho na větvi, jen to na sobě nedává znát. Moc se mi nezdá, že by se vůbec našel hetero chlap, co mu nestojí pérko a on zůstal v klidu.

Taky je možný, že ho slečna bere až až, a on se bojí že selže tak moc, že selže.

Reaguji na KačkaH:

Řeš to s ním.

arrow
profile_image
KačkaH
od 7. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na bakalářka: On se nabudí, ale pak prostě ochabne. Říkal, že to chce čas, tak nevím. Ale samozřejmě mi to vynahrazuje jinak, dělá všecko proto abych byla spokojená. Jenom mě prostě trápí, že ten sex moc nejde. Zkusím si s ním o tom víc promluvit

 

Váš příspěvek

Jak ho dostatečně vzrušit?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené