Smazat

Jak ho dostatečně vzrušit?

Jsem v koncích, s přítelem jsme se už 3x marně pokoušeli o pohlavní styk ale nedokážu ho dostatečně vzrušit. Nevím čím to je, jestli je to mnou nebo jím. Potřebovala bych radu jak ho dostatečně vzrušit.

Miluji svého přítele a chci s ním spát, už 3x jsem se o to pokoušeli, v ničem nebyl problém, ale po chvíli jeho vzrušení pomine a nelze pokračovat. On si z toho nedělá hlavu, jenže já se cítím jako bych nebyla dostatečně atraktivní, jako bych byla neschopná. Je pravda, že v posteli jsem opravdu začátečník a skoro ničeho nejsem schopná. Potřebovala bych radu, jak na něj, jak ho vzrušit a jak vzrušení udržet.
 
arrow
profile_image
Pidižvíík
od 27. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj Kačko, my jsme to tak taky měli ...chvilkama jsem si taky připadala neschopně, protože dřív jsem neměla problém chlapa vzrušit, ani uspokojit, toto se tenkrát stalo poprvé....zhruba do měsíce až dvou se vše spravilo a od té doby milostný život parádní ...tak se neboj, netlačte na pilu a uvidíš, že časem se to spraví

arrow
profile_image
KačkaH
od 7. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Pidižvíík: Děkuju moc za podporu

Možná trochu opožděně, ale přidám se... Souhlasím s holkama tady, podle mě jen dělá, že je nad věcí a po večerech goooglí věci o viagře každopádně myslím, že se to poddá. Mě osobně se to stalo už několikrát, vždycky na začátku vztahu kde "o něco šlo" to bylo prostě mizerné, protože jsme se oba báli, aby to bylo perfektní... a báli jsme se tak moc, až to bylo fiasko. Ale každý je jiný, až se budete znát víc, přestanete se před sebou stydět a bude to super! A co dělat do té doby? Zkoušet to a věnovat se třeba jiným technikám k uspokojení... prostě trénink

arrow
profile_image
terezkaa02
od 14. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Tak přesně tohle měla ještě donedávna kámoška.. s přítelem jim to nejdřív klapalo v posteli fakt parádně, pak přišly nějaké zdrav.problémy, takže si museli dát se sexem pauzu, navíc bylo léto, on jel tam a ona tam, a pak když byli zase spolu, tak to začalo.. trvalo to několik měsíců.. On byl jako když mu to ani nechybí a když už na něco došlo, tak se spíš vymlouval nebo mu to taky nešlo. Ona už byla zoufalá, že ho asi nepřitahuje, kupovala spoustu krásného prádla, každý by nad ní slintal, jen on pořád nějak nic. Pak už se naštvala, řekla mu, že takhle to dál nejde, že je taky jenom člověk a potřebuje TO. A v tu ránu se situace otočila, on byl jako vyměněný, najednou ho zase začala strašně vzrušovat, a mají teď spokojený sexuální život. Takže nejlepší rada zní: promluv s ním o tom.

 

Váš příspěvek

Jak ho dostatečně vzrušit?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené