Smazat

Jak oznámit přátelům těhotenství

Ahoj, chtěla bych nějak vtipně oznámit přátelům, že čekáme miminko. Chtěla bych jim to oznámit mailem.

Napadlo mě, někde stáhnout fotku, jestli jí najdu (srdce v písku a tam vedle sebe obtisky bosejch nohou taťky, mimča a mamky), ale text už nevím.

Napadá vás něco vtipného k fotce? Nebo úplně něco jiného?

Děkuji
 

Nevím, ale otisky dětských nožek by mi přišly vhodnější až jako oznámení o narození mimča...
Možná bych poslal fotku z ulrazvuku s nějakým vtipným textem.

Třeba: Jsem tady a jsem za a) Lucinka, za b) Tomášek.
Správnou odpověď se dozvíš za x měsíců.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já bych jim to řekla osobně a nedělala bych z toho takovou událost. Je jasné, že pro tebe a tvého partnera to obrovská událost je, ale pro ostatní určitě ne. Jasně, určitě budou mít jako vaši přátelé radost, ale vymýšlet pro to nějaké speciální oznámení je dle mého zbytečné.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Kvetena:
Souhlasím.

arrow
profile_image
mysulunka
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Lintu: Reaguji na Kvetena:
Tak kamaradi s kteryma se stykáme to vědí, jde spíše o kamarády, které vidím jednou za rok, nebo ani to ne, kvůli vzdálenosti - a jen si spolu píšeme.
Radči bych jim napsala nějaký vtipny text, u kterého by musel každý i trochu zapřemýšlet, než ahoj čekáme mimčo.

arrow
profile_image
mysulunka
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na True:
děkuju

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mysulunka: Tak kamaradi s kteryma se stykáme to vědí, jde spíše o kamarády, které vidím jednou za rok, nebo ani to ne, kvůli vzdálenosti - a jen si spolu píšeme.

Tak až jim budeš psát, prostě jim tam připiš něco jako: a ještě bych vám chtěla napsat, že čekáme miminko. Pokud teda máš pocit, že by to měli vědět. Já osobně bych jim poslala až oznámení o narození a užila si tu novinu Kdybych ale třeba měla v zahraničí nejlepší kamarádku, tak bych jí to určitě chtěla oznámit, ale asi bych nevymýšlela nějaké šifry a úplně jednoduše jí to nadšeně napsala nebo řekla po telefonu.
Já jsem teď těhotná a rozhodně to všichni neví, neměla jsem potřebu to všem oznamovat. Ví to ti, kteří vidí pupek Ale až bude mimčo na světě, tak to rozhlásím do celého světa

Někdo oznamuje, někdo spíše tají... asi nelze říci, kdo to dělá správně.

A v kolikátém si měsíci zakladatelko?

arrow
Neprodává v Bazaru

Také bych to neoznamovala, velkou slávu bych udělala až z toho, že se miminko narodilo Potom můžeš zvesela rozesílat mailem a smskama fotky apod.

Jinak ale moc gratuluju a přeju, aby bylo všechno v pořádku

Reaguji na mroskvicka: fakt chápu všechny reakce na zakladatelku, s těhotenstvím bych se také nechlubila, bála bych že se něco stane atd...
Viz kamarád šel zapíjet a oslavovat v 3. měsíci těhotenství své partnerky a ta samozřejmě potratila. Bylo to nepříjemné pro ně i pro okolí.

Mě spíš přijde divné oznamování mailem. Bud to někomu sdělím osobně, nebo vůbec.
Nebo nejsou na facebuku statusy pregnant / nonpregnat?... to by leccos řešilo

Nevím, trochu divný to tajit, ne? To jako i když bude mít břuch, nebude raději nikomu nic říkat, i když to už bude zjevný, že čeká dítě, protože přece co kdyby se něco stalo? A stát se samozřejmě může do konce porodu.

Reaguji na lezicipsik: Samozřejmě že pro ně i pro okolí byl potrat nepříjemný - snad by nastala situace, kdy by pro ně nepříjemný nebyl? Je správný to před kamarády tajit, ačkoliv kamarádi jsou tu od toho, aby je podrželi? Divný

arrow
profile_image
Svlačec
od 15. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Co tahle básnička?

Ač měl k mrdu vlohy,
ujely mu nohy.
teď razíme do písku,
na tři páry otisků.

arrow
profile_image
CarolS
od 4. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kvetena: Já bych jim to řekla osobně a nedělala bych z toho takovou událost. Je jasné, že pro tebe a tvého partnera to obrovská událost je, ale pro ostatní určitě ne. Jasně, určitě budou mít jako vaši přátelé radost, ale vymýšlet pro to nějaké speciální oznámení je dle mého zbytečné.

Nezbývá než souhlasit.

arrow
profile_image
Kvetena
od 22. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Lisa: Nevím, trochu divný to tajit, ne? To jako i když bude mít břuch, nebude raději nikomu nic říkat, i když to už bude zjevný, že čeká dítě, protože přece co kdyby se něco stalo? A stát se samozřejmě může do konce porodu.

Asi sis to tady blbě přečetla. Zakladatelce jde o oznámení přátelům, se kterými není v osobním kontaktu. Lidé, se kterými se vídá, to samozřejmě poznají, i když jim nic neřekne My jsme se tady pouze zamyslely nad tím, jestli je třeba to za každou cenu všem oznamovat.

Cituji lezicipsik: Nebo nejsou na facebuku statusy pregnant / nonpregnat?... to by leccos řešilo

Cituji Lisa: Je správný to před kamarády tajit, ačkoliv kamarádi jsou tu od toho, aby je podrželi? Divný

Musim říct že se mýlíš. A opakuju, že je to tak nepříjemná situace, že tě kamarádi opravdu podržet nedokážou (ač by třeba chtěli). Je to natolik bolestné, že ostatní jen tupě civí a většinou se na nic, než na to přihlížení nezmůžou. Tohle si musí odžít ten pár sám.

 

Váš příspěvek

Jak oznámit přátelům těhotenství

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené