Smazat

Jak oznámit přátelům těhotenství

Ahoj, chtěla bych nějak vtipně oznámit přátelům, že čekáme miminko. Chtěla bych jim to oznámit mailem.

Napadlo mě, někde stáhnout fotku, jestli jí najdu (srdce v písku a tam vedle sebe obtisky bosejch nohou taťky, mimča a mamky), ale text už nevím.

Napadá vás něco vtipného k fotce? Nebo úplně něco jiného?

Děkuji
 

Předložit fotografii z ultrazvuku.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Svlačec:
.. no, kafe je vylité v klávesnici. Ale poslyš, tohle se říká o někom , komu se povedlo zadělat, a ne že si to ten člověk sám napíše na triko, to by bylo trochu sprosté

Cituji lezicipsik: pregnant / nonpregnat

no to je fakt, ale to ještě neznamená, že všechno, co se dá na FB je pravda ...

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem pověrčivá, oznámila bych to až po nějakým rizikovým období (po 24. týdnu?? - nejsem si jistá). Do tý doby se může stát cokoliv. Jinak pokud to není nějaká vyloženě dobrá kamarádka nebo kamarád, tak mě něčí těhotenství moc nezajímá. A dobrým přátelům bych to řekla face2face.

Reaguji na lezicipsik: no, mě to vysvětlovat bohužel nemusíš, jaký to je, ale ne každý má kamarády, kteří jen tupě civí....Ale to je pak otázka, o jak moc blízké přátele samozřejmě uživatelce jde.

 

Váš příspěvek

Jak oznámit přátelům těhotenství

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené