Smazat

Jak říct rodičům, že už nechci studovat?

Dělám první semestr vysoké školy, ale obor mě nebaví a ani mi to nejde. Nechce se mi učit a když se učím tak to ani neleze do hlavy. Naši si vsugerovali že sem úžasná a zvládnu úplně všechno. Jenže nejspíš chci skončit a nevím jak jim to říct. Na druhou stranu mě děsí nabídka práce, že žádná není. Sem už z toho na prášky. Pořád ve stresu, už nevím co dělat. Nechci studovat, ale nechci skončit za pokladnou.A jak to našim vysvětlit, že nejsem génius? Prosím poraďte.
 
arrow
profile_image
rencaa
od 25. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Loisina: jj, nejhorší je, že to zajímavé na oboru se člověk učí až naposled

arrow
profile_image
katula
od 23. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Ema.S: Píšeš, že jsi chtěla studovat jiný obor, ale nevzali tě. Být tebou, neodcházela bych z této školy, ale zároveň si znovu podala přihlášku na to učitelství v MŠ. Třeba to vyjde a vezmou tě a ty v říjnu přejdeš z jedné školy na druhou. Když teď studium ukončíš...co budeš dělat? Pravděpodobně půjdeš na pracák, nebudeš mít žádné finanční prostředky, upřímně nemyslím si, že bys tak rychle sehnala práci. Opradu bych ještě nedělala takové závěry...

arrow
profile_image
Ema.S
od 9. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji všem za rady. Prostě to zkusím dál, zatím to jde. Nezvládla jsem jeden předmět, ale to mi vůbec nevadí Buď to pude nebo ne

 

Váš příspěvek

Jak říct rodičům, že už nechci studovat?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené