arrow
profile_image
Fleure
od 5. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Zdravím, chci se zeptat zda existuje v Brně nebo někde v jihomoravském kraji, kde se uči tanec (poledance, flirtdance nebo disco nebo gogo tanec...). Je mi 21 a jsem pohybově uplné dřevo a taky nejsem zrovna nejhubenější(65/160), ale chtěla bych se naučit aspoň základy od všeho, ráda chodím na diskotéky a na plesy ale nevím jak se hýbat, moc mě to baví, ale mám pocit že se na mě všichni dívají jaké jsem poleno... Mám dost volného času takže bych mohla trénovat i několikrát týdně. A opíjet se kvůli tomu, abych se necítila blbě, nebudu... Uvítám jaké kolik rady jak začít s tancem v pozdějším věku...

Reaguji na Fleure: jako pozdější věk sem čekala věk aspoň přesahující čtyříctku a ne dvacítku

Cituji Fleure: (poledance, flirtdance nebo disco nebo gogo tanec...).

Myslela sem, že se chceš naučit tančit a ne "tančit" .....

Cituji Fleure: ráda chodím na diskotéky a na plesy ale nevím jak se hýbat

Ehm na plese vážně poledance nevyužiješ, ani gogo tanec... ani flirt dance

ale jak chceš, nejjednodušší je zadat do googlu typ tynce a město a ono ti to určitě něco najde...
na poledance od nás chodí holky do citadely mefisto

Cituji Fleure: jak začít s tancem v pozdějším věku

21 není pozdější věk, prosím tě.
Na poledance je v Brně prý dobré studio Decadance nebo výše zmiňované Mefisto, ale ono stačí použít google.

Podle jejího dřívějšího tématu si myslím že nejde o tančení na plesech a diskotekách, ale v nějakým ****** klubu a takovým podobným

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Náhodou poledance je nejlepší způsob jak zpevnit postavu a ještě rozvinout svoji ženskost.

Reaguji na Cherry_:
Pokud jí to baví tak ať si klidně tancuje u tyče , vždyť je jí 21 , proč ne? Navíc poledance už dávno není spojováno s lehkými děvami které se svíjí u tyče pro potěšení druhých to už je opravdu přežitek.

Reaguji na mikkýsek: Ale já netvrdím, že je poledance spojován s lehkýma holkama jen mi nejde dohromady její "baví mě diskotéky a plesy" s jejím dřívějším tématem "chci pracovat v night clubu" myslím, že teď chce asi pracovat jako nějaká tanečnice
poledance zpevní postavu, to ano... však stačí když zkusí nějakou začátečnickou hodinu a uvidí jestli jí to vubec půjde... pokud nemá žádný svaly, tak na tom ale bude vypadat jak brambora
(mně se jen na tyči nelíbí "obtloustlý" holky, to vypadá fakt děsně, když chcou pak někde veřejně vystupovat...)

arrow
profile_image
Bedla
od 8. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Centrumtance.cz , rozhodně. Tam se vyučuje všechno, pole dance, gogo, orient, salsa, na co si vzpomeneš, a mají kurzy odstupňované podle pokročilosti. Zrovna gogo, flirt nebo solo salsa nejsou těžké a dají se na tom naučit nějaké pohybové základy, které se pak hodí při všem.

arrow
profile_image
Gabriellla
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cherry_: A mě nejde zas dohromady tohle 1.10 2014 Dobrý den, potřebovala bych radu. Jsem studentka VŠ a zakoukala jsem se do učitele (doktoranda) je mi 22 a jemu 27.
A dnes. Je mi 21 a jsem pohybově uplné dřevo....zajímavé

Reaguji na Gabriellla: To teda a ještě když tam píše v deníčku že je stydlivá, tak to chcu vidět jak se bude kroutit na tyči ve spodním prádle

arrow
profile_image
Gabriellla
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Cherry_: No tak když chtěla pracovat v night clubu tak asi tak stydlivá nebude

Reaguji na Gabriellla: třeba je to jen schííííza

arrow
profile_image
mau-mau
od 14. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak dělat něco sám za sebe není to samé jako dělat to profesionálně. V tom druhém případě se člověk víc odpoutá a nemusí ho svazovat různé obavy, jak přitom třeba vypadá - prostě odvádí nějakou práci. Stydlivost se pak může docela rychle rozplynout.
A jinak mám pocit, že bavit se na cizí účet taky nesvědčí o zrovna vyrovnané povaze

Ale pro Fleure: Jestli tě tanec baví, tak je to ten nejdůležitější předpoklad. Talent je jenom část úspěchu, chce to i spoustu dřiny a tréninku. Ale jestli na to máš dost času a nadšení, tak se do toho pusť. Nejhorší, co se ti může stát, je to, že zjistíš, že jsi opravdu nepoužitelná, a budeš se muset soustředit na něco jinýho. Ale za pokus nic nedáš.
A když už tančíš, tak to ber tak, že tančíš (zatím) pro sebe, takže ti může být úplně jedno, jak se na tebe kdo dívá a co si myslí. Potřebu hodnotit druhé mají především lidi, co si sami nevěří nebo se sebou nejsou spokojení, tak si to vynahrazují tím, že se pošklebují ostatním, i když jim do nich nic není.

arrow
profile_image
Gabriellla
od 13. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mau-mau: Já jsem řekla jen že mi nesedí ten věk. A reagovala na cherry, že asi slečna moc stydlivá nebude, po předchozím tématu co tu psala. Já se na cizí účet nebavím, jen cituji co tu slečna napsala.

arrow
profile_image
sarlotka1
od 31. 7. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Myslím, že možností je dnes spousta, tanečních studií po Brně kupa. A dvacet rozhodně není tak pokročilý věk, aby se do toho člověk nedostal, resp. dostat se do toho dá v každém věku... Jinak jsem si při pročítání diskuze vzpomněla na jeden zajímavý kurz, který dělá Mesarošová - Jak se stát zlatokopkou. Divila bych se, kdyby tam nějaká "práce s tělem" taky nebyla.)

arrow
Neprodává v Bazaru

I nenadaný člověk se může naučit hýbat.Pamatuji si na jednu malou holčičku,která chodila na taneční průpravu,vždy jsem si říkala,že také dřevo jsem nikdy neviděla,ani kotoul nezvládla udělat,ale její snahu jsem velmi oceňovala a mohu říct,že po 2 letech patřila mezi ty nejlepší,tedy odhodlání,snaha a píle!!.A opravdu dobrý lektor i dřevo naučí tančit.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené