Ahoj,
chci si koupit novou kabelku na léto ale nevím jak se mám mezi nimi rozhodnout..když si vybíráte kabelku podle jakých kritériích na konec u Vás zvítězí ta pravá? Rozhodování té vysněné pravé je pro mně vždy těžké tak uvítám jakékoliv rady..

Reaguji na Monus:
No abych řekla pravdu tak obě se mi hodí do šatníku ale tak právě proto se obracím na omlazení .

arrow
profile_image
mishenka
od 19. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Monus: Tak nějak, zrovna včera jsem se rozhodovala mezi růžovou a béžovou. Praktičtější a elegantnější pro měla byla nakonec béžová. Když si vezmu barvu bundy, kabátku atd..

arrow
profile_image
mishenka
od 19. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na michaella: Každá má jiné zapínání, tak také třeba jaké ti bude více vyhovovat.Nebo třeba podle obsahu kapes v kabelce. Asi se mě osobně více líbí béžová je decentní, ale moc pěkná. Ale každého osloví něco jiného.

arrow
profile_image
Michaela_Kud
od 24. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já osobně vždycky volím podle citu. Většinou nesháním kabelku na povel ... prostě počkám, než mi někde nějaká padne do oka. Na druhou stranu je ale fakt, že jsem kabelkový maniak a takto mi jich "padá do oka" pět do měsíce

Racionálně bych se rozhodovala mezi cenou a praktičností. Je fajn mít nějaký ten výstřední kousek, ale zase když to pak vezmu jen k jednomu oblečení? Proto vždy raději volím něco trendy, výrazného ale s tím, že vím, že to unosím ...

Z těch obrázků, co jsi sem dala, bych volila rozhodně tu druhou variantu. Ta je naprosto pecková! Přesně takovou (jen v jiné barvě) jsem si teď pořídila

arrow
profile_image
elllla
od 21. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pri tých drahších obvykle preváži to, aby bola univerzálnejšia, nadčasová, pri tých lacnejších ťažko povedať, tam väčšinou vezmem rovno obe, ak sa už teda fakt neviem rozhodnúť. Tieto ktoré si dala ty, sú obe pekné.

Reaguji na elllla:
No právě že jsou obě tak nádherné kdyby byla jedna trochu ošklivější tak by se to hned lépe rozhodovalo..

Reaguji na Michaela_Kud:
Ta PB je univerzální ale zas na léto bych mohla zvolit i výstřednost..tak stále nevím

Cituji michaella: podle jakých kritériích

Srdcem většinou beru tu, která vzbuzuje větší emoce (pozitivní). I kdyby ta druhá byla praktičtější/nadčasovější/víc se mi hodila k šatníku. Kabelek mám hodně, tak nepotřebuju, aby mi pasovala ke všemu. Stačí, když z ní budu mít velkou radost párkrát do měsíce, než mít malou radost každej den . Tak to beru já.

arrow
profile_image
Michaela_Kud
od 24. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ta druhá je jak tvarově, tak barevně teď velkým hitem (podle mě ... všude se objevují tyto tvary a všechno v barvě nude) ... za mě bych tedy zvolila určitě tu druhou

Co se ještě obecně týče výběru, třeba moje mamka má obrovské požadavky na kabelku. Říká, že když se jí do toho nevejde půlka chleba a osm rohlíků a nedá ji na rameno, nemá pro ní smysl. Já se opravdu řídím jen jaksi instinktem. Nekoukám na velikost uší, na rozdělení uvnitř, na přihrádku na mobil atd. ... prostě když se mi líbí, tak ji beru takovou, jaká je

arrow
profile_image
Michaela_Kud
od 24. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na JulčaPulča:

Mě se víc líbí ta první - oranžová. Nehledě na to, že kabelky PB vídám na ulicích asi tak poslední dva týdny hrozně často .
Jinak dost velkou roli hraje to, KAM ji chci nosit. Jiná kritéria mám u psaníček na večer a jiná zase na každodenní nošení.

arrow
profile_image
wmichaela
od 8. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ze dvou kabelek si vždycky vyberu tu, která se mi víc líbí.

arrow
profile_image
mmenie
od 13. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak asi takhle: ta první je dost strašná a tu druhou má dneska každá

Tohle se mi stalo také. Bylo to těžké rozhodování, ale neodolala jsem, tak jsem si nakonec koupila obě

Jinak, určitě si zamysli, co nejraději nosíš a s čím by to bylo lehce kombinované.
A podle praktičnosti, rozměrově jsou nejspíše skoro stejné.. ale nezapomeň na váhu (někdy my ženské taháme tolik věcí v těch kabelkách...)

Jinak bych si osobně vybrala tu 2., ta 1. se mi zdá taková extravagatní/nevšední.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené