arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Rozhodně Pauls...mám podobnou, nemohu si ji vynachválit...

arrow
profile_image
T3r3zka
od 3. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já si vybírám kabelky podle rozměru, měla by mít uvnitř všelijaké postranní kapsičky (ať nemusím hledat klíče, zrcátko, kapesníčky, průkazky), ucha tak akorát přes rameno plus uvítám dlouhé ucho, které se dá připnout a můžu jej dát přes hlavu, když mě náhodou bolí rameno od nošení. Já jsem na to docela pedant. Nejradši mám, když kabelka vypadá, že se do ní moc nevleze, ale opak je pravdou. Nejlepší jsou takové, co mají pod dnem ještě schované dno třeba na deštník, naspodu to rozepnu, jen vytáhnu deštník a jdu. A ucha nesmí být moc malá, protože kolikrát rozepínám tašku, tak sundám jen jedno ucho, druhé mám na rameni, a musí to jít hladce, abych z toho lehce ruku vyndala. U těch příliš malých to nejde, musím z ramene sundat obě ucha, snad mě chápete. A to mě prostě otravuje. Taky samozřejmě záleží na materiálu a barvě. Třeba kožené kabelky samy o sobě bývají těžké, a proč bych měla nosit kabelku, která je těžká prázdná? Z toho by mě bolelo rameno.
Jinak první taška se mi moc nelíbí, druhá se mi líbí moc. A zatím jsem takovou tašku nikde moc neviděla.

arrow
profile_image
totik
od 8. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jak už tu psaly holky poměr cena/výkon, praktičnost zapínání, velikost..ale u mě většinou zvítězí obě beru to tak, že když se mi něco líbí, proč si neudělat radost. Pak třeba půl roku nenarazím na žádnou co by se mi líbila a budu litovat, že jsem tenkrát nebrala obě.

No tak jsem se nechala trochu unést extravagancí a neon barvami a tu 1 raději nevolím..ale tedka jsem narazila ještě na zebří..ta mi také leží v hlavě..

arrow
profile_image
totik
od 8. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na michaella: ooo tak ta zebra je luxusní! Kde jsi tuhle krásku prosím našla? měla bych k ní botičky

arrow
profile_image
totik
od 8. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na michaella: ta ala Birkin je krásná ,ale tam se opravdu zamysli, jestli máš nervy na ten zámeček. Dostat se do kabelky a zase ji zavřít zabere opravdu hodně času. určitě nejměně praktická ze všech

Reaguji na totik:
Kabelky Unidax..ale nevím jestli ještě bude..psala jsem jim email a říkají že zatím neví jestli bude skladem ale že prý zítra dají vědět..

Reaguji na totik: No jedině nenosit zámeček ..ale pěkná je se musí nechat i když alá Birkinka což je trochu nevýhoda

Tak se rozhoduji mezi tou zebří a PB..nějaké rady?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené