arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Cituji CarollinCalico: určitě ti co to mají v rodině, to mají těžší, ale i tak se to určitě dá. Jen najít ten vhodný způsob a být trpělivá.

To je mi jasné. Už uvažuji i o výživovém poradci, protože i když se hýbu a všude píší, že pohyb je prvořadý, tak váha se vůbec nehýbe (ale alespoň se nehýbe nahoru - to je taky pozitivum )

Reaguji na bakalářka:
To bude asi nejlepší
Jinak četla jsi ten článek o tom, že se z běhu nehubne? Byl předtím na novinky.cz. Já nevím jaký sport provozuješ, ale jestli je to něco na kondičku jako je běh, tak by to mohlo být možná i tím, že váha nejde dolů, ale nechci kecat

arrow
Neprodává v Bazaru

moderátorka

Reaguji na CarollinCalico:
Chodím na Zumbu - je to podobné jako aerobic, který údajně na hubnutí fungovat má. No a pak sem tam zajdu na badminton - taky jsem četla, že se u něj dobře hubne, ale na ten nechodím tak pravidelně (na zumbu chodím min.dvakrát týdně, někdy i častěji, navíc mám za sebou víkend se zmbou a nijak se to neprojevilo )

Na zumbě jsem teď taky byla a je to hrozně příjemné cvičení, ani mi to nepřišlo a už byla hodina pryč
Kamarádka říkala, že je prý hodně dobré jíst grepy a ananas. Ona tohle jedla každý den několik porcí a zmenšil se jí docela rychle obvod kolem boků a taky už nešla vidět celulitida.

arrow
profile_image
sestřička2286
od 12. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Žije se s ní špatně.. Myslím si, že i se svou váhou se umím dobře obléct- měřím 172 a vážím asi 109 kg.. Valná většina lidí by mi ty kila nřekla, ale otázka je, jestli to není milosrdná lež.. S váhou mám problémy v práci- docela se naběhám- už podle máho nicku, pak ve vztazích jak rodinných, tak osobních.. Problém je jít si nakoupit věci na sebe a to já dělám ráda.. Problém je mé sebevědomí a to, že jsem to nechala dojít tak daleko.. Ještě v 19 jsem měla necelých 70, pak zemřel nenadále táta a já se snažila- ač nejmladší člen rodiny ostatní členy držet a zjistila jsem, že s plným břichem to jde dobře.. teď je mi 24 a mám o 40 kilo navrch. To jsem to teda někam dotáhla.. Jsem na sebe naštvaná, párkrát jsem brala léky na hubnutí- jojo efekt děsnej, začala jsem chodit do fitka, redukční dietu a nic jsem nedotáhla moc daleko. Přitom jsem v pubertě měla založeno na anorexii..

arrow
profile_image
Verusa1
od 8. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji CarollinCalico: Kamarádka říkala, že je prý hodně dobré jíst grepy a ananas

Ahoj, můžu se zeptat, jestli můžu ten ananas konzervovaný? Nějak si neumím představit, jak bych ho čerstvý každý den loupala. Děkuji

Cituji Verusa1: jestli můžu ten ananas konzervovaný

Konzervovaný je s cukrem. Určitě se může jen syrový.

arrow
profile_image
kockaaa
od 20. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

S každým kilem nahoře je to čím dál horší a horší Už mám něco přes 100 kg a ani jsem to nezaregistrovala, 10 kg za rok je průměr...Jen jsem myslela, že s eto někdy zastaví...Sestřičko naprosto tě chápu, i já přibrala po smrti člena rodiny, i já se snažila být tím opěrným bodem, co všechno unese...a tím jídlem jsme si stavěli okolo sebe ochranou zeď, aby nám nikdo neublížil a zajíst všechny ty problémy bylo to nejjednoduší, to jediné co člověka potěšilo. Teď se už 14 dní držím, musím, kvůli sobě, mám zvýšený cholestreol 7,6, což asi není málo. A přitom mi přijde, že tučné moc nejím, ale dělá to asi sladké, které miluju. Je jako droga, řekla bych. Ale fakt se snažím, protože se už cítím hrozně! Funím, hrozně se potím, je to nepříjemný, no co vám budu povídat, samy to dobře víte, jaké to je. Vyjít kopec je pro mě trauma. Nohy mě bolí i z běhání po městě. Při sexu jsem taky hned ufuněná, záda mě bolí a vypadám hrozně. Vždycky jsem byla oplácaná, ale to co mi vyrostlo na břiše je hrozný..Tohle fakt není o tom, kdo umí kila nosit, ale o zdraví.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

VIP

Jelikož to mám tak dobře rozložené, tak i dobře. Hlavně to do mě nikdo neřekne - netrápím se už. Teď jsem zhubla 6kg a ani nevím jak. Asi tím, že to tak nehrotím. Jakmile se rozhodnu, že s tím neco udělam, tak mam furt hlad, furt jsem nervní, atd.

arrow
profile_image
sestřička2286
od 12. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kockaaa: Cholesterol máš zvýšený slušně, norma je do 5,0 . Jsi šikovná, že se takhle snažíš . Já se vždycky rozhodnu hubnout, ale vždycky to skončí u rodinného oběda, případně, když mi má drahá polovička jako naschvál přinese něco dost nezdravýho, co ale miluju.. Nědělá to naschvál, ale aby mi udělala radost.. A pak se zase vezu . Hrozně mě mrzí, kolik lidí jsem od sebe tloušťkou odstřihla.. Byla jsem docela oblíbenej člověk, ale teď se bojím kohokoli potkat

arrow
profile_image
Zuzela
od 5. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Genetika opravdu dělá své.Jsme v rodině 3 sestry.Já a ségra jsme po mamině.Obě máme nad metrák aktivně sportujeme v zimě lyže v létě kolo jíme málo..A naše třetí ségra?Genetika po tátovi..Hubená jako lunt,baští jako čuník a líná,jak ta je líná.Takže před každým hubnutím navštivte genetiku jako jsme to udělali se sestrou,aby jste věděli že prostě některé věci jsou dané a prostě zázraky neuděláte kdyby jste se přetrhli....Nepřestávejte být aktivní,ale připustíte si že některé věci vám opravdu nebyli dány do kolébky.Nebudete potom tolik sklamaní když se vám třeba nepovede 15 kg ale jenom 5!

arrow
profile_image
Zuzela
od 5. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Hlavně si najděte někoho kdo vás potáhne a bude motivovat.Třeba i štengrovat!NebuĎte na to sami!!

arrow
profile_image
Zuzela
od 5. 3. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A ještě něco.Holky měřte se a né važte! Váha strašně lítá..Změřte si přes prsa,pas boky zadek a obvod stehna.Každých 14 dní měřte znovu..Mě to na váhu deptalo.Měla jsem pocit že hubnu málo nebo vůbec!Depky!Ale jak jsem se začala měřit zjistila jsem že to jde dolů...

arrow
profile_image
IvyF
od 6. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mám 105kg...vždycky zhubnu tak na 90 a jde to zpět....pořád dokola...u mě je největěí krize, že tuhle váhu mám od 12let!! Kdy jsem něco jako diety neřešila...a prostě jedla co je doma plus občas nějakou sladkost mimo...ale nevzdávám se! Teď jsem začala s Alpinningem-a nadchlo mě to...tak třeba to bude to pravé v boji proti obezitě...

Reaguji na IvyF:
Pokud k tomu upravíte vhodně jídelníček, tak to určitě dokážete a zhubnete trvale.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené