Smazat

Jak se vyrovnat s nuceným potratem - Jak to nakonec dopadlo?

V listopadu jsem založila téma Jak se vyrovnat s nuceným potratem a ráda bych se svěřila, jak to nakonec všechno dopadlo. Díky vaší pomoci a podpoře na výbornou! Touto cestou chci poděkovat vám všem, které jste mi poradily, ať se nevzdávám.

V listopadu jsem zde založila téma Jak se vyrovnat s nuceným potratem. Můj gynekolog mě nutil jít na ukončení těhotenství. Tvrdil, že plod se nevyvíjí.
Spousta z vás mi začala radit ať se nevzdávám a ještě počkám. Byla jsem celkem dost na dně a nevěděla, co dělat. Byla jsem rozhodnutá ukončit vše co nejdřív, abych to měla za sebou.
A opět jenom díky holkám z Omlazení jsem si to rozmyslela a rozhodla se ještě počkat. Dr,mě od toho sice zrazoval, že je to zbytečné ale nedala jsem se.
I přesto všechno ale těhotenství nebylo nijak růžové ale to jen proto, že mě celou dobu provázel strach a obavy.
Když mi vyšel pozitivní skrínink v prvním trimestru, bála jsem se nejhoršího. Ale obavy byly neopodstatněné a při druhém vyšetření se žádné vady neukázaly.
Začali jsme tedy s partnerem plánovat svatbu, aby děťátko přišlo do úplné rodiny. Svatba byla krásná, počasí se vydařilo a já začala věřit, že už bude dobře.
Jenže přišla další zpráva, která mi mou sebedůvěru zase rychle vzala. Snacha mojí dobré kamarádky musela jít na potrat na začátku šestého měsíce, děťátko mělo skryté vady. Musela ho porodit. V tu chvíli mi došlo, jak snadné je o malé přijít a můj dřívější strach se vrátil v plné síle. Naštěstí jsem v té době začala cítit pohyby a to mě uklidnilo a začala jsem si těhotenství opět užívat.
A další rána. Moje příbuzná porodila tři týdny před termínem chlapečka. Bohužel byl mrtvý, netlouklo mu srdíčko. Zase jsem upadla do beznadějného strach, aby mě nepotkalo to samé. Přitom jsem si pořád říkala, když už osud jednou zasáhl a malou zachránil, přece mi ji teď nevezme... Mě v tu dobu zbývalo do porodu asi 6 týdnů. Stačilo, abych chvíli necítila pohyby a už jsem plašila. Možná se ptáte, proč jsem to všechno tak moc řešila. Nedokázala jsem se od toho oprostit. Strach mě dokonale ovládl a provázel mě téměř celým těhotenstvím.
Dnes už vím, že mít dítě je opravdu dar a že věta ,,hlavně ať je živé a zdravé" není žádným klišé ale upřímným přáním rodičů.
O porodu se zde rozepisovat nechci a nebudu
A teď, po skoro devíti měsících si můžu oddechnout a říct, že 12.7. v 10.40h se nám narodila holčička Gabriella, 3500g a 51 cm.
Tímto vám všem ještě jednou MOC děkuji, bez vás a vaší podpory by teď Gabriellka nespinkala vedle mě
 
arrow
profile_image
Lucije
od 17. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Velká gratulace k holčičce, Mio! Minulou diskuzi jsem četla od začátku, vím, že jste na miminko čekali dlouho, tak mám radost, že vše dopadlo dobře! Ať vám maličká dělá jen radost a je hlavně zdravá

arrow
profile_image
Étoile mojeid
od 2. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Moc gratuluju!! Tehdy na začátku jsem to s tebou prožívala, takže mám z tohohle šťastného konce (spíš začátku) obrovskou radost! Ať se vám daří!

arrow
profile_image
Bejbiss
od 23. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

To je krásný.. Diskuzi jsem nečetla ale gratuluju a ať je jen dobře.

Tvoji původní diskuzi jsem četla a brečela jsem už tehdy. Mio, hlavně ať jste všichni zdraví a šťastní!

arrow
Neprodává v Bazaru

To je jeden z nejkrásnějších příbehů, který jsem kdy četla/slyšela. Neznám tebe ani malinkou, ale přeji Vám hodně zdraví, lásky, štěstí ne - to v životě evidentně máte! Tohle je strašně inspirující příběh pro ty, co to chtějí vzdát. Moc Vám to přeji!!

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je krásný, diskuzi jsem četla, jsi hodná, že jsi napsala jak to dopadlo. Gratuluju a ať se se vám daří.

normálne si ma rozplakala ..moc moc moc ti gratulujem, lebo si urobila veľkú vec a veľké a správne rozhodnutie ...Všetko dobré vám obom

arrow
profile_image
saprenza
od 27. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mio, moc ti gratuluju! Stejně jako holky jsem četla i původní diskusi a moc ti to přeju! Hrozně ráda jsem si přečetla, že vše dobře dopadlo. Ať se vám všem třem daří

arrow
profile_image
eileen11
od 1. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Páni, to to uteklo !
Připojuji se a posílám velikou gratulasci, přeji Gabrielce i jejím rodičům hodně štěstí do života!
P.S. bulím taky

Také jsem četla Tvojí dřívější diskuzi a brečela.
Moc gratuluju a přeji hodně zdraví a štěstí Gabrielce i Vám - rodičům!

Cituji eileen11: P.S. bulím taky

Já taky a to nejsem měkkota...
Mio velká gratulace, Gabi je tedy pěkný macík.Mějte se báječně!

arrow
Neprodává v Bazaru

Krásná zpráva Ať jste s malinkou zdraví a šťastní. A kamarádkám,co o miminka přišly hodně sil, je to strašné

Moc gratuluji a přeju, ať už si v životě užíváte jen těch šťastných chvilek

arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Diskuzi jsem četla a prožívala od začátku, teď mám slzy v očích.. Přeji vám všem hodně štěstí a gratuluji

 

Váš příspěvek

Jak se vyrovnat s nuceným potratem - Jak to nakonec dopadlo?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené