Smazat

Jak se vyrovnat s nuceným potratem - Jak to nakonec dopadlo?

V listopadu jsem založila téma Jak se vyrovnat s nuceným potratem a ráda bych se svěřila, jak to nakonec všechno dopadlo. Díky vaší pomoci a podpoře na výbornou! Touto cestou chci poděkovat vám všem, které jste mi poradily, ať se nevzdávám.

V listopadu jsem zde založila téma Jak se vyrovnat s nuceným potratem. Můj gynekolog mě nutil jít na ukončení těhotenství. Tvrdil, že plod se nevyvíjí.
Spousta z vás mi začala radit ať se nevzdávám a ještě počkám. Byla jsem celkem dost na dně a nevěděla, co dělat. Byla jsem rozhodnutá ukončit vše co nejdřív, abych to měla za sebou.
A opět jenom díky holkám z Omlazení jsem si to rozmyslela a rozhodla se ještě počkat. Dr,mě od toho sice zrazoval, že je to zbytečné ale nedala jsem se.
I přesto všechno ale těhotenství nebylo nijak růžové ale to jen proto, že mě celou dobu provázel strach a obavy.
Když mi vyšel pozitivní skrínink v prvním trimestru, bála jsem se nejhoršího. Ale obavy byly neopodstatněné a při druhém vyšetření se žádné vady neukázaly.
Začali jsme tedy s partnerem plánovat svatbu, aby děťátko přišlo do úplné rodiny. Svatba byla krásná, počasí se vydařilo a já začala věřit, že už bude dobře.
Jenže přišla další zpráva, která mi mou sebedůvěru zase rychle vzala. Snacha mojí dobré kamarádky musela jít na potrat na začátku šestého měsíce, děťátko mělo skryté vady. Musela ho porodit. V tu chvíli mi došlo, jak snadné je o malé přijít a můj dřívější strach se vrátil v plné síle. Naštěstí jsem v té době začala cítit pohyby a to mě uklidnilo a začala jsem si těhotenství opět užívat.
A další rána. Moje příbuzná porodila tři týdny před termínem chlapečka. Bohužel byl mrtvý, netlouklo mu srdíčko. Zase jsem upadla do beznadějného strach, aby mě nepotkalo to samé. Přitom jsem si pořád říkala, když už osud jednou zasáhl a malou zachránil, přece mi ji teď nevezme... Mě v tu dobu zbývalo do porodu asi 6 týdnů. Stačilo, abych chvíli necítila pohyby a už jsem plašila. Možná se ptáte, proč jsem to všechno tak moc řešila. Nedokázala jsem se od toho oprostit. Strach mě dokonale ovládl a provázel mě téměř celým těhotenstvím.
Dnes už vím, že mít dítě je opravdu dar a že věta ,,hlavně ať je živé a zdravé" není žádným klišé ale upřímným přáním rodičů.
O porodu se zde rozepisovat nechci a nebudu
A teď, po skoro devíti měsících si můžu oddechnout a říct, že 12.7. v 10.40h se nám narodila holčička Gabriella, 3500g a 51 cm.
Tímto vám všem ještě jednou MOC děkuji, bez vás a vaší podpory by teď Gabriellka nespinkala vedle mě
 
arrow
profile_image
Slivanka
od 19. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Diskuzi jsem četla a prožívala od začátku, teď mám slzy v očích.. Přeji vám všem hodně štěstí a gratuluji

arrow
profile_image
Doudou
od 27. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Jéé, to je hezký

Gratuluju a holčičce přeju hlavně hodně zdraví a štěstí do života, ale vypadá to na silnou holku, ta se nedá

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Moc vám všem děkuji

Mio, velikánská gratulace.

arrow
profile_image
Dominika08
od 18. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obrovská gratulace .. a ať už jste jen a jen šťastní a zdraví!

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuji mnohokrát

arrow
profile_image
UsmejSe mojeid
od 18. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Moc gratuluju a přeju hlavně hodně zdraví. Je hezké slyšet příběh se šťastným koncem. Na druhou stranu mě děsí myšlenka, kolik těhotenství už mohlo být takhle zbytečně přerušeno.

arrow
Neprodává v Bazaru

Takové příběhy se šťastným koncem by tu měly být častěji. Přeji vám jen to nejlepší!

Vyplatí se bojovat...za život vždy. Obdivuji tvou odvahu! Gratuluji a užívej si své štěstí!

arrow
profile_image
BellaEJ
od 9. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Přečetla jsem celou Tvoji původní diskuzi a brečím tu jako želva.
Je krásné, že se stále dějí zázraky.
Přeji mnoho zdraví a štěstí do života a gratuluji!

arrow
profile_image
Miasofia
od 30. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji UsmejSe: Na druhou stranu mě děsí myšlenka, kolik těhotenství už mohlo být takhle zbytečně přerušeno.

Mě taky, proto bych byla ráda, kdyby můj příběh pomohl i ostatním. Ne nadarmo se říká, že naděje umírá poslední

Vám ostatním moc děkuji Je to povzbuzující a stále mě to dojímá Zvlášť když si uvědomím, jak málo stačilo..

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Předchozí diskuzi jsem neznala, a teď jsem jí tedy rychle pročetla. Jsem moc ráda, že to dopadlo takhle a oběma vám moc gratuluji a přeji mnoho zdravíčka .

Cituji UsmejSe: Na druhou stranu mě děsí myšlenka, kolik těhotenství už mohlo být takhle zbytečně přerušeno.

K tomu bych chtěla něco dodat.. Moje maminka, když čekala mě (první dítě), tak jí bylo v 7. měsíci doporučeno těhotenství ukončit, že prý má plod kolem hlavičky "bublinu" a dítě se narodí postižené.. Děda tehdy prý řekl: "Naděje umírá poslední, to dítě se narodí".. Stačilo málo a do této diskuze bych nepřispívala .

 

Váš příspěvek

Jak se vyrovnat s nuceným potratem - Jak to nakonec dopadlo?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené