Smazat

Jak se zachovat?

Řeším teď celkem dilema, zda jít do vztahu se starším chlapem ze stejné vesnice, kterého znám skoro celý život, ale nikdy jsme se nebavili. On by o to stál hrozně moc, ale mě tak nějak stále velí rozum STOP.

Řeším teď v hlavě jedno velké dilema a potřebovala bych se asi spíš vypsat a svěřit nezasvěceným lidem, kteří neznají ani mě ani dotyčného chlapa.
Jsem holka z vesnice, žiju tu celý život a jsem tu šťastná, neměnila bych, město mě nikdy nelákalo, mám i práci 10 minut od baráku. Je mi 30, vystudouvanou VŠ, 2 cizí jazyky, celkem nacestováno. V životě vlastně spokojená, jen mi stále chybí ten pravý chlap pro život. Všechny moje předchozí vztahy doteď zkrachovaly, poslední 3 vztahy se na mě vykašlal přítel. Ale tak co už, je to život a jde se dál. Nevzdávám to a stále věřím a čekám na toho pravého. Vždycky jsem chtěla chlapa, u kterého budu vědět, že o mě stojí a bude mě milovat. Pak taky aby se dokázal postarat o sebe, o mě, zařídit věci, praktický, použitelný do života. A taky aby s ním byla sranda, protože pro mě je důležité se v tom vztahu smát, třeba i blbostem. Nikdy mi moc nezáleželo na tom jak vypadá, co dělá za práci, kolik vydělává, co má vystudováno atd. Vždycky pro mě bylo hlavní, abysme si rozuměli a měli se rádi.

No a teď se mi stala taková podivná věc, nikdy nikdy nikdy v životě by mě nenapadlo, že se mi toto stane a ještě zrovna s ním. Ve vesnici žije jeden chlap, kterého znám samozřejmě celý život, ale nikdy jsme se nebavili, jen pozdravili. Vždycky sem o něm věděla, že je ženatý - teď už v rozvodovém řízení, 2 roky jsou s manželkou od sebe, má 2 dospělé dcery (začal hodně brzo, už v 18ti). Jemu je 43 let. Je to taková veselá kopa, je s ním legrace. Rád popije, zajde u nás do hospody, ale tím neříkám že je nějaký alkoholik nebo tak. Normální chlap, žádný krasavec, je to takovej rocker- dlouhé vlasy, má normální práci. No a prostě před 14 dny u nás byla zábava a hodně jsme se tam spolu bavili, bylo vidět jak je ze mě paf a že se mu moc líbím, pořád opakoval že nechápe proč jsme se nikdy nebavili atd atd. No domluvili jsme se že zajdeme někdy na pivko. Dala jsem mu na sebe telefon a on mi hned druhý den volal, mluvili jsme spolu dlouho, pak volal zase v úterý, další dlouhý rozhovor. Do toho píše (musím teda poznamenat že tak hezký zprávy jsem asi nikdy v životě od nikoho nedostala). Nepíše nic uchýlnýho, abyste si nemyslely že je nějakej opruzák slizkej . Načež na Velikonoce se tu zastavil hodovat, už teda v dobře podnapilém stavu, vykecával se u mě tak půl hodiny a po obědě mi volal, jestli se s ním nechci jít projít, tak jsem šla! Doteď se nechápu... Došli jsme do jedné hospůdky ve vedlejší vesnici, ale byla to fakt sranda. On si mi teda docela vylil srdíčko, ale tak hezky. Navíc sem to nebrala moc vážně, protože byl napitej. Takže sme spolu strávili asi 3 hodiny. Pak v pondělí večer mi volal (ještě byl celkem nalitej) a mluvili jsme spolu 2 hodiny!! Nikdy v životě jsem neměla tak dlouhej telefonát. No takže takhle volá, píše, včera jsme spolu strávili skoro 5 hodin, nejprve v hospůdce kafíčko a obídek a pak procházka do lesa a chvíli sme seděli v lese... Bylo to moc hezký odpoledne. Padla malá a trochu větší pusa. Je s ním vážně legrace a je na něm vidět jak moc o mě stojí a jak by to chtěl. Je to slušný chlap a je vidět, že by si nic nedovolil, co bych nechtěla. Navíc i takovej gentleman, což se mi na chlapovi líbí. Ale mě tak pořád nějak velí rozum STOP! Je o 13 let starší, má 2 dospělé dcery, nepřitahuje mě úplně tak jak bych chtěla ale něco mě k němu táhne. Navíc mi řekl, že už nechce děti a ví o mě že já samozřejmě chci. Zítra spolu máme jet do Prahy.
Tak řeším, jestli tomu nechat volný průběh a jít do toho po hlavě nebo to zarazit v začátku. Sama pořádně nevím co bych chtěla, jenom vím, že se mi moc líbí jak mi nadbíhá a dává mi to najevo. I v jeho přítomnosti je mi hezky. Nechci ale aby se do mě zamiloval a já ho kopla do pr*ele, nechci nikomu ublížit. Ségra mi řiká (ona ho taky zná), ať zkusim taky jaký by to bylo v posteli, že to je důležitý a často rozhodující . Další věc, že ho znají samozřejmě moji rodiče a nedokážu si absolutně vůbec představit že ho přivedu domu s tím, že to je muj přítel. Tátu by asi kleplo na místě ...
Co si o tom myslíte a jak byste se zachovali? Vím, že je to těžké, protože neznáte detaily, neznáte ani mě ani jeho. Ale jenom tak spíš z pohledu nezasvěceného člověka...
 
arrow
profile_image
Kočulka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych neřešila rodiče ani nikoho jiného než sebe. Ale u mě by skončil tím, že nechce děti.. Pokud ty v tom nevidíš nic, proč by to jít nemělo tak to zkus. Věkový rozdil je podle mě ideální a po dvou letech to s ex bude mít ukončené.

arrow
profile_image
blackberry
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Věkový rozdíl mi nepřijde až tak moc, děti má velký, rodiče by to nějak přežili, to bych ti klidně řekla jdi do toho, ale problém mi přijde, že už nechce další děti a ty jo. Takže to třeba chvíli můžeš nechat plynout (třeba zkusit tu postel jak ti radí ségra ), ale téma děti bych si vyjasnila brzo.

arrow
profile_image
Nikushka
od 3. 1. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na Kočulka: U mě by skončil se svým popíjením. na pár dnů pro mě příliš hospůdek a pití.

ahoj, vše vypadá fajn, až na ty děti. Můžete si teď několik let užívat a být šťastní, pokud nevyměkne a nebude stále chtít děti a ty už za pár let ano - tak se s ním nejspíš rozejdeš nebo adoptuješ nebo si ho s ním pořídíš "omylem". Podle mě není moc perspektivní a mohla bys mít mladšího a bezdětného.

arrow
Neprodává v Bazaru

Kdybys byla do něj zblázněná, tak říkám jdi do toho a co si pomyslí lidi neřeš,
ale:
nepřitahuje mě úplně tak jak bych chtěla
Sama píšeš, že potřebuješ chlapa, který tě bude zahrnovat pozorností, dávat na jevo, že o tebe stojí atd. No a teď to tenhle dělá a upřímně - nepřitahuje tě k němu jenom to?
Navíc je tu ten problém s dětmi, i když si myslím, že je brzy to řešit, může se ještě mnoho věcí změnit.

Napíšu úpřimně, co si myslím : on je v rozvodovém řízení, sám, smutný a bez baby - takže nějakou shání. A ve vesnici bývá o nezadané holky nouze. Potkal tebe a i když si tě roky předtím ani nevšiml, tak hned na tebe zkusil řečičky o tom, co všechno nechápe : no a vida, vyšlo to
Ty, jak píšeš, máš za sebou poslední tři vztahy, které pokaždé ukončil chlap ( proč ? ) . To trochu zatřepe sebevědomím, to samozřejmě chápu. Zužující se síto výběru v kombinaci s biologickými hodinami je asi svi.ně, takže i když sis jej roky předtím ani nevšimla, ... že. Holt, něco máte společné
Popravdě, trochu mne děsí ta tvá radost nad tím, že ti ožralý chlápek dvě hodiny něco blábolil do telefonu. Mne hospody nevadí a i pro velikonoční popíjení mám pochopení, ale začínat vztah v společnosti alkoholu není nic moc - třeba i proto, že "pod vlivem" bývají lidi někým jiným, než ve skutečnosti jsou. A vlastně, proč se s ním žena rozvedla ?
Přijde mi, že i kdyby tě oslovil jakýkoliv chlap, co i jen trochu hezčí od čerta, tak tě to bude k němu táhnout - právě a pouze proto, že projevil zájem. Jenže zájem o potomství s tebou neprojevil ( což se ani nedivím v jeho věku, navíc s dospělými dcerami ) - tak co teď ? EDIT ( komentář mého přítele : ) Poznáte se pár dní a už ví, že ty rozhodně děti chceš - no .... to se tě ptal, nebo si mu to hned sdělila sama ? Ještě, že byl přiopilý, jinak by asi vzal kramle

Cituji eM.X: Kdybys byla do něj zblázněná, tak říkám jdi do toho a co si pomyslí lidi neřeš,

souhlasím, to by byla jiná situace.

arrow
profile_image
yvonne_s
od 3. 11. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Teda taky trochu žasnu nad tím, že ti nevadí, že je permanentně v lihu. Navíc nesnáším, když si chlapi hned vylívají srdce ženským, který právě poznali. (Většinou to bývá o tom, že jim všichni ubližujou a oni sou úplní chudáci sami na tom světě...)
Děti chceš on ne... Až tak moc tě nebere... No třeba chce ve skutečnosti jen sex...
Věk a rodiče by bylo to poslední, co bych řešila. Řešila bych sebe. - Jsem zamilovaná? Vidím v tom budoucnost? Nebo by mi vyhovoval jen vztah na chvíli?

arrow
profile_image
Pajia
od 11. 1. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na yvonne_s: souhlasím

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pije. Moc. Jsi vzdělaná, určitě dokážeš vydělat prachy,. za mně ne. Ostuda na vesnici. Zarazit na začátku. Nevěřím mu. Co dělá, že má tolik času na hospůdky? Čekej na toho pravého, on přijde.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Proč chce svobodná holka v nejlepších letech trávit čas s pánem, který si rodinný život zřejmě již odžil a který ji nepřitahuje, hmmm?

arrow
profile_image
horsey
od 19. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já si tedy dovedu dobře představit- pač jsem na vesnici kdysi žila a vím jak to tam chodí. Něco podobného se mi kdysi stalo s tím rozdǐlem, že mě bylo 16- a jemu 24.
Taky jsme se začali jen tak na zábavě bavit a to mě znal i prědtím a nikdy se semnou nebavil a ignoroval mě vždy a s mýma kámoškama stejně starýma jako já se bavil odmala- jen se mnou nikdy.
Pak mi tedy na té zábavě podnapitý začal vykládat jak to že se se mnou nikdy nebavil- že nechápe jak si mě nikdy nevšiml atd..
V noci mi pak tukal na okno a strávili jsme kecánim celou noc v okně a jaký byl suprový...pak to nějak samo přestalo - já se odstěhovala pár týdnů poté a cǎukymnauky.
Podotýkam že jen proběhla krátká pusa v tom okně.
Jooo a když tam těď po dvaceti letech jedu a potkám ho tak mě ani nepozdraví..
No ale zpátky k Tobě: jak psala Dadabus nahoře- úplný souhlas.
Mě by vadilo, že je pořád v lihu a ty sladký řečičky? Vždyť se Tě 30 let ani nevšiml!
Ato že nechce děti- a ty ano? Tak to je snad jasný ne, jak se rozhodnout?!

arrow
profile_image
colette11
od 29. 12. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Z nějaké důvodu tam ta STOPka svítí. Šla bych od toho. Ve chvíli, kdy pochopíš, proč svítila, už bude pozdě

arrow
profile_image
Sailorette
od 11. 9. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

A proč by si jí všímal, když byl ženatý? Ani na vesnici se nezná dobře každý s každým, takže v tom bych problém neviděla. Myslím, že ta stopka je tam proto, že tazatelku ten muž tak úplně nepřitahuje, kdyby se jí opravdu líbil, ani by sem nepsala.
Já bych dala zatím šanci přátelství, klidně bych mu to i řekla, pokud by to směroval k začátku nějakého vztahu a mezitím bych zjišťovala jaký je, jestli není v hospodě pětkrát do týdne, jestli má vyřešený minulý vztah, proč se vlastně rozvedl atd.
Jako problém bych viděla, že už nechce děti, ono se to sice může v průběhu vztahu změnit, ale jisté to není.

arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nikushka: U mě by skončil se svým popíjením. na pár dnů pro mě příliš hospůdek a pití.

Třeba se to prostě zrovna jen tak sešlo

Věkový rozdíl není tak hrozný, ale pokud si teď nedovedeš představit, že bys ho přivedla domů, myslíš, že časem by se to změnilo? Plus to, že tě až tolik nepřitahuje.... No nevím...

Cituji dadabus: Popravdě, trochu mne děsí ta tvá radost nad tím, že ti ožralý chlápek dvě hodiny něco blábolil do telefonu. Mne hospody nevadí a i pro velikonoční popíjení mám pochopení, ale začínat vztah v společnosti alkoholu není nic moc - třeba i proto, že "pod vlivem" bývají lidi někým jiným, než ve skutečnosti jsou. A vlastně, proč se s ním žena rozvedla ? Přijde mi, že i kdyby tě oslovil jakýkoliv chlap, co i jen trochu hezčí od čerta, tak tě to bude k němu táhnout - právě a pouze proto, že projevil zájem.

Mám z toho stejný pocit.

 

Váš příspěvek

Jak se zachovat?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené