Smazat

Jak se zachovat?

Řeším teď celkem dilema, zda jít do vztahu se starším chlapem ze stejné vesnice, kterého znám skoro celý život, ale nikdy jsme se nebavili. On by o to stál hrozně moc, ale mě tak nějak stále velí rozum STOP.

Řeším teď v hlavě jedno velké dilema a potřebovala bych se asi spíš vypsat a svěřit nezasvěceným lidem, kteří neznají ani mě ani dotyčného chlapa.
Jsem holka z vesnice, žiju tu celý život a jsem tu šťastná, neměnila bych, město mě nikdy nelákalo, mám i práci 10 minut od baráku. Je mi 30, vystudouvanou VŠ, 2 cizí jazyky, celkem nacestováno. V životě vlastně spokojená, jen mi stále chybí ten pravý chlap pro život. Všechny moje předchozí vztahy doteď zkrachovaly, poslední 3 vztahy se na mě vykašlal přítel. Ale tak co už, je to život a jde se dál. Nevzdávám to a stále věřím a čekám na toho pravého. Vždycky jsem chtěla chlapa, u kterého budu vědět, že o mě stojí a bude mě milovat. Pak taky aby se dokázal postarat o sebe, o mě, zařídit věci, praktický, použitelný do života. A taky aby s ním byla sranda, protože pro mě je důležité se v tom vztahu smát, třeba i blbostem. Nikdy mi moc nezáleželo na tom jak vypadá, co dělá za práci, kolik vydělává, co má vystudováno atd. Vždycky pro mě bylo hlavní, abysme si rozuměli a měli se rádi.

No a teď se mi stala taková podivná věc, nikdy nikdy nikdy v životě by mě nenapadlo, že se mi toto stane a ještě zrovna s ním. Ve vesnici žije jeden chlap, kterého znám samozřejmě celý život, ale nikdy jsme se nebavili, jen pozdravili. Vždycky sem o něm věděla, že je ženatý - teď už v rozvodovém řízení, 2 roky jsou s manželkou od sebe, má 2 dospělé dcery (začal hodně brzo, už v 18ti). Jemu je 43 let. Je to taková veselá kopa, je s ním legrace. Rád popije, zajde u nás do hospody, ale tím neříkám že je nějaký alkoholik nebo tak. Normální chlap, žádný krasavec, je to takovej rocker- dlouhé vlasy, má normální práci. No a prostě před 14 dny u nás byla zábava a hodně jsme se tam spolu bavili, bylo vidět jak je ze mě paf a že se mu moc líbím, pořád opakoval že nechápe proč jsme se nikdy nebavili atd atd. No domluvili jsme se že zajdeme někdy na pivko. Dala jsem mu na sebe telefon a on mi hned druhý den volal, mluvili jsme spolu dlouho, pak volal zase v úterý, další dlouhý rozhovor. Do toho píše (musím teda poznamenat že tak hezký zprávy jsem asi nikdy v životě od nikoho nedostala). Nepíše nic uchýlnýho, abyste si nemyslely že je nějakej opruzák slizkej . Načež na Velikonoce se tu zastavil hodovat, už teda v dobře podnapilém stavu, vykecával se u mě tak půl hodiny a po obědě mi volal, jestli se s ním nechci jít projít, tak jsem šla! Doteď se nechápu... Došli jsme do jedné hospůdky ve vedlejší vesnici, ale byla to fakt sranda. On si mi teda docela vylil srdíčko, ale tak hezky. Navíc sem to nebrala moc vážně, protože byl napitej. Takže sme spolu strávili asi 3 hodiny. Pak v pondělí večer mi volal (ještě byl celkem nalitej) a mluvili jsme spolu 2 hodiny!! Nikdy v životě jsem neměla tak dlouhej telefonát. No takže takhle volá, píše, včera jsme spolu strávili skoro 5 hodin, nejprve v hospůdce kafíčko a obídek a pak procházka do lesa a chvíli sme seděli v lese... Bylo to moc hezký odpoledne. Padla malá a trochu větší pusa. Je s ním vážně legrace a je na něm vidět jak moc o mě stojí a jak by to chtěl. Je to slušný chlap a je vidět, že by si nic nedovolil, co bych nechtěla. Navíc i takovej gentleman, což se mi na chlapovi líbí. Ale mě tak pořád nějak velí rozum STOP! Je o 13 let starší, má 2 dospělé dcery, nepřitahuje mě úplně tak jak bych chtěla ale něco mě k němu táhne. Navíc mi řekl, že už nechce děti a ví o mě že já samozřejmě chci. Zítra spolu máme jet do Prahy.
Tak řeším, jestli tomu nechat volný průběh a jít do toho po hlavě nebo to zarazit v začátku. Sama pořádně nevím co bych chtěla, jenom vím, že se mi moc líbí jak mi nadbíhá a dává mi to najevo. I v jeho přítomnosti je mi hezky. Nechci ale aby se do mě zamiloval a já ho kopla do pr*ele, nechci nikomu ublížit. Ségra mi řiká (ona ho taky zná), ať zkusim taky jaký by to bylo v posteli, že to je důležitý a často rozhodující . Další věc, že ho znají samozřejmě moji rodiče a nedokážu si absolutně vůbec představit že ho přivedu domu s tím, že to je muj přítel. Tátu by asi kleplo na místě ...
Co si o tom myslíte a jak byste se zachovali? Vím, že je to těžké, protože neznáte detaily, neznáte ani mě ani jeho. Ale jenom tak spíš z pohledu nezasvěceného člověka...
 
arrow
profile_image
montaana219
od 5. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Navíc ten tvůj popis dotyčného mi vnuknul představu upoceného Pepy Vojtka, kterého fakt nemusím, takže já bych do toho nešla

arrow
profile_image
Boubinda
od 15. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

S manželou jsou 2 roky od sebe, s ní je to tedy ukončené, jen ještě není rozvedený, rozvádí se. Nevím přesně, co je ten důvod rozvodu, ptala jsem se ho na to, ale v tu chvíli mi říkal, že je to na dlouho a dost komplikovaný a že mě tím nechce zatěžovat. Nechala jsem to teda být, ale kdybych se ho teď na to zeptala, tak mi to asi povypráví. Ale pochopila jsem, že celých 20 let co spolu byli to nebylo úplně růžové.
No s těmi dětmi, to bylo hned na začátku, než ještě mezi námi bylo něco víc. On to moc dobře ví, že děti chci. Nevím, přijde mi, že pokud by z toho mělo být něco vážnějšího, byl by pro... ale to bych s ním musela ještě probrat samozřejmě.

Cituji eM.X: Sama píšeš, že potřebuješ chlapa, který tě bude zahrnovat pozorností, dávat na jevo, že o tebe stojí atd. No a teď to tenhle dělá a upřímně - nepřitahuje tě k němu jenom to?

Jo, tak na tím dost přemýšlím a myslím si, že je to jeden z hlavních důvodů, proč mě to k němu táhne. Musím říct, že se mi moc líbí, že mě někdo zahrnuje takovou pozorností, je ze mě hotovej a rozkrájel by se. Bohužel jsem to doteď s žádným jiným chlapem takhle nezažila (možná jen jednou, ale né tolik).

Cituji dadabus: on je v rozvodovém řízení, sám, smutný a bez baby - takže nějakou shání. A ve vesnici bývá o nezadané holky nouze. Potkal tebe a i když si tě roky předtím ani nevšiml, tak hned na tebe zkusil řečičky o tom, co všechno nechápe : no a vida, vyšlo to

Nene, tak to určitě není, ženskou nesháněl. A tak je jasný, že si mě nevšímal, ani jsme se pořádně neznali, jen jsme o sobě věděli, že existujem. Navíc, on byl ženatý, tak proč by si všímal jinejch ženskejch.

A nechci aby to vypadalo že je nějakej alkoholik! To vůbec ne, prostě zajde do hospody na pivko.. rozhodně nechodí každý den, třeba 1-2x týdně, když má volno. A už vůbec to není, že se ožírá proboha. Opravdu to bylo jen to Velikonoční pondělí + ta zábava, což je asi normál (já tam byla taky nalitá jak zákon káže). Ono navíc já to chápu, sám chlap, tak co má dělat. Já mam takhle i třebas kamaráda, kterému je přes 30, je sám a každý víkend nalitej a paří jak blázen. Já mu říkám, že to je šílený a on mi vlastně řekne: "tak když jsem sám, tak co mám dělat jinýho".

Je pravda, že to beru asi v tuhle chvíli tak, že nikdo jiný není na obzoru a asi to ani nehrozí (ono je to opravdu těžší a těžší v tomhle věku potkat svobodnýho chlapa nebo naopak chlapa, který má zájem o vážný vztah). No takže teď se prostě objevil někdo, komu se líbím a má o mě velký zájem. A když nikdo jiný není na obzoru, tak si říkám proč ne... Ale začíná jít do tuhýho a nerada bych mu ublížila. Včera jsme byli spolu v Praze, byli sme spolu 7 hodin, v hospůdce, na obídku. Všechno zaplatil a nic nechtěl. Pak sme se šli projít na Petřín. No a tedy jaksi už se to zvrhlo, protože samozřejmě proběhlo objímání, líbání atd. Byl to hezký den. Dál se máme vidět ve čtvrtek.

Reaguji na Sailorette: Pod toto bych se asi podepsala. Je to tak jak píšeš. Já to tak v podstatě asi i beru, jako takové kamarádství. Ale na můj vkus to začíná být víc než kamarádství.

Cituji blackberry: Věkový rozdíl mi nepřijde až tak moc

taky myslím, ale s tím pitím, důvodem rozvodu atd bych si ho proklepla víc než dost...
Já si kdysi taky začala s někým v rozvodovým řízení (ale s ženou už žili odděleně) a musím říct, že těm pohádkám jsem věřila jen chvíli a pak už bylo jasný, že se jen snažil ukázat v lepším světle až se ve všech lžích trochu topil. No a většího hajzla a manipulátora (to především) jsem dlouho neviděla...

Každopádně z toho může být nakonec skvělý vztah. To nikdo tady nevíme.

 

Váš příspěvek

Jak se zachovat?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené