Smazat

Jak si poradit s přecitlivělým penisem?

Jak má být žena spokojená totálně, když jí nedokáže přítel uspokojit v posteli? Aneb rady, které mohou pomoci hned několika párům... za vše budu velice vděčná :-)

Zdravím vás všechny, mám takový "drobný" problém - respektive můj přítel, než-li já. Vztah máme harmonický, sem tam bouřky jak tomu bývá, ale vždy se protrhnou mraky. Kvůli hodnotě našeho vztahu sem však nepíšu, potřebuji radu... některá z vás se s tím možná někdy setkala nebo je stejně na tom jako já. Když dojde na milování s přítelem, tak většinou vyvrcholí do tří minut, ne-li méně a pak už bych to nazvala jen takovou "dodělávkou", aby jsem nepřišla o něco, jenomže přicházím o všechno. Jenomže si myslím, že to dost ohrožuje náš vztah. Píši čerstvě po styku, a když došlo na věc, tak se do mě nemohl nejprve dostat (penis nemá rovný jak svíčku, asi tak) a udělal se dřív než se tak stalo, takže vlastně nic nebylo. Bylo to otázkou minuty. Jsem z toho zoufalá a pozoruji, že on také, ale jasně, že se mnou nechce mluvit o tom. Chápu, že to je pro něj trapné, ale to i pro mě. Návštěvu doktora nezvažuje, tak se obracím na rady sem. Že by si dělal sám dobře to do týdne často není, a když jsme spolu, přijde mi, že jsme z hlediska intimního života lehce cizinci. Nevíte o nějakým spreji pro ztlumení citlivosti nebo pilulky? Ale pouze ověřené a kvalitní. Tady jde fakt o to, aby nejen sebe dokázal uspokojit, a případná nevěra nepřipadá v úvahu, jak jsem řekla na začátku jsme šťastný pár a nic bych mu takového nemohla udělat.

Děkuji za rady, pokud nějaké budou!
 
arrow
profile_image
Candy86
od 13. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mluvit o tom nechce, návštěvu doktora nezvažuje, no nevím, jestli to je zrovna ideální přítel. Co ho vždy nechat trochu vydechnout a pak dát další kolo?

arrow
Neprodává v Bazaru

tak k tomu hlavně není potřeba doktor ale šikovná ženská..vem si ho do parády sama a určuj prostě tempo, kdy vyvrcholí a takto trénujte až to pujde při normálním styku. Nevím jak to popsat ale jsem si jistá, že chápeš. Prostě mu uděláš dobře jinak než přímo stykem, budeš určovat rychlost, sílu, pak přestaneš, a pořád dokola, bude to jak dlouhá předehra a vyvrcholí až ty budeš chtít, pak si mužete dát třeba klasické druhé kolo.

arrow
Neprodává v Bazaru

To měl můj ex, žádné pilulky na to bohužel neexistují, ani znecitlivující kondomy nám nepomohly. Navštěvoval sexuologa a nakonec si nechal udělat obřízku, to byla jediná věc, která pomohla - žalud, který není krytý předkožkou, se trochu "ošoupe".

Ale především - máte problém a je potřeba o něm spolu mluvit. On z toho asi taky není šťastný a ten stres, že znova selže, mu nepřidává. Zkuste se od samotného sexu trošku odprostit, nech si to od něj udělat jinak, dávej mu najevo, že se ti to líbí, a pak postupně zkoušejte experimentovat s pohlavním stykem.

Cituji Peg: tak k tomu hlavně není potřeba doktor ale šikovná ženská..

To bych řekla možná kdyby se naopak udělat nemohl. To se nedá popsat, nejde prostě určit tempo něčeho, co prakticky neexistuje, chlap s takovým problémem se udělá předčasně většinou i u nekoitálních aktivit. Navíc třeba můj ex po prvním kole už pak třeba do druhého dne nemohl.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Peg: Řídit tempo by měl snad on, ne? Holka bude asi dost špatně odhadovat, kdy se blíží k bodu, odkud není návratu, a musí na chvíli přestat/zvolnit, jinak se udělá.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to chce TEBE nejdřív přivést k orgasmu, uspokojit jinak (rukou, pusou), ty budeš navlhlá a připravená - a tvůj druhý orgasmus při následném zasunutí penisu budeš mít dřív než on.
Když půjdete stylem ted hned a zásun - budeš nespokojená vždy. A penis rovný jako svíčku nemá snad nikdo
Nechápu jak můžeš připustit, že někdo přijde a chce hned zasunout - i když nejseš připravená, do sucha...

arrow
profile_image
Mooney
od 31. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Všechno tady už padlo... komunikace je velmi důležitá. Jestli patří do kategorie quickshotů, pak by ti to měl rozhodně vynahradit jinak. Případně převezmi iniciativu a ukaž/řekni mu co chceš (vše za předpokladu, že s ním plánuješ nadále budovat vztah).

Můžeš mu třeba koupit umělou vagínu, aby mohl trénovat... či zapojit jiné doplňky do vašich postelových hrátek...

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kopaj: Řídit tempo by měl snad on, ne?

Může to dělat muž, ale také nemusí. Je vždy na páru kdo z nich převezme iniciativu. A pokud má on problém s tím, aby oddálil vyvrcholení, je na místě, aby tuto iniciativu převzala žena, zvlášť protože k tomu má mnohem víc možností než on (u muže je to "jen" otázka cviku a koncentrace).

Cituji kopaj: Holka bude asi dost špatně odhadovat, kdy se blíží k bodu, odkud není návratu, a musí na chvíli přestat/zvolnit, jinak se udělá.

Nezkušená asi ano, ale když chci kvalitní sex po muži, tak mu i kvalitní musím umět nabídnout a to se vzájemně vylučuje.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10: Tak to by mě zajímalo, jaké ty možnosti jsou. Holka mu může pomoct tak akorát tím, že se ze začátku bude snažit při tom moc rajcovně nevypadat, nehýbat se a nevzdychat.

Ale nejkvalifikovanější k tomu posoudit, jak je na tom momentálně se vzrušením a jestli lze pokračovat nebo je třeba zvolnit, je jedině on.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji kopaj: Tak to by mě zajímalo, jaké ty možnosti jsou. Holka mu může pomoct tak akorát tím, že se ze začátku bude snažit při tom moc rajcovně nevypadat, nehýbat se a nevzdychat.

Ne, tak to opravdu není ono.
Když žena chce, záleží jen na ní jaká bude rychlost, hloubka, zastavení, stejně tak jako kdy muži dovolí vyvrcholit. K většině stačí umět ovládat poševní svaly, u některých pozic si lze navíc pomoci povolením či přitažením stehen atd.. Rukou nebo pusou je to celkem jasné.

Mimo to vystříknutí spermatu je jen fyzická záležitost a tam stačí jen ve vhodnou chvíli správně stisknout.

Zrovna u sexu platí, že muž může dělat jen to co mu žena dovolí.

arrow
profile_image
kopaj
od 13. 1. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Veselka10: Já nevím, ale četla si ten deníček? Bavíme se o klukovi, který má problém s předčasnou ejakulací, a který se je schopen udělat aniž by zasunul. Na takového když vytáhneš stahování pochvy a mrskání stehnema, tak akorát bude hotovej ještě rychleji.

Možná máš štěstí na chlapa, který to umí ovládnout a na základě toho může reagovat na tvoje podněty, pustit se směrem, který mu naznačíš, že by se ti zrovna teď líbil. Ale věř, že aby tohle mohl dělat, tak se musí umět kontrolovat. Chlapi fakt na penisu nemají žádný čudlík, který bys mohla libovolně přecvakávat mezi polohami orgasmus ano/ne, a navodit požadovanou reakci ať už majitel penisu to tak chce, nebo nebo ne.

arrow
profile_image
MKay
od 16. 12. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já jsem na to zkoušela mentolový masážní gel nebo tea tree olej, který se občas dá použít i na mykózy, ale musí se vyzkoušet, některé by pálily. Ale znecitlivuje to, minimálně pocitově toho chlapa na žaludu třeba při honění. Nebo mít malou kostku ledu v puse a dělat mu to pusou, to ho zároveň fakt zchladí a mezitím tě může uspokojovat rukou nebo vibrátorem. Pak až budeš sama vědět, že ti to stačí, tak bych přešla k sexu klasickému.

arrow
profile_image
Veselka10
od 20. 12. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Reaguji na kopaj: Popsalas to dost barvitě a ano souhlasím s tím, že muži nemají na penisu čudlík - ejakulace ano/ne. Jen si nejspíš nepochopila o čem jsem psala. V případě daného muže je nasnadě nejdřív trénink např. rukou, kdy pokud penis stiskneš na správném místě u kořene, prostě přerušíš počínající ejakulaci a muž s tím neudělá nic i kdyby stokrát chtěl.

arrow
profile_image
BrunetteS
od 14. 3. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A jak dlouho spolu jste, respektivě jak dlouho spolu spíte? Ono to ze začátku může být, že tolik nevydrží zvlášť mladší chlapy to tak mají . Chápu jak se cítíš, měla jsem jednou chlapa co byl za méně než minutu i, když jsme dali druhé kolo tak vždy .

arrow
profile_image
Greg
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nemáš vůbec žádný harmonický vztah..ten se děje až při dokonalým sexu. Tohle je jen sotva půlka. Důvod chození s partnerem, který nevyhovuje v sexu jsi neprozradila. Tam je příčina...bohužel

 

Váš příspěvek

Jak si poradit s přecitlivělým penisem?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené