Smazat

Jak si poradit s přecitlivělým penisem?

Jak má být žena spokojená totálně, když jí nedokáže přítel uspokojit v posteli? Aneb rady, které mohou pomoci hned několika párům... za vše budu velice vděčná :-)

Zdravím vás všechny, mám takový "drobný" problém - respektive můj přítel, než-li já. Vztah máme harmonický, sem tam bouřky jak tomu bývá, ale vždy se protrhnou mraky. Kvůli hodnotě našeho vztahu sem však nepíšu, potřebuji radu... některá z vás se s tím možná někdy setkala nebo je stejně na tom jako já. Když dojde na milování s přítelem, tak většinou vyvrcholí do tří minut, ne-li méně a pak už bych to nazvala jen takovou "dodělávkou", aby jsem nepřišla o něco, jenomže přicházím o všechno. Jenomže si myslím, že to dost ohrožuje náš vztah. Píši čerstvě po styku, a když došlo na věc, tak se do mě nemohl nejprve dostat (penis nemá rovný jak svíčku, asi tak) a udělal se dřív než se tak stalo, takže vlastně nic nebylo. Bylo to otázkou minuty. Jsem z toho zoufalá a pozoruji, že on také, ale jasně, že se mnou nechce mluvit o tom. Chápu, že to je pro něj trapné, ale to i pro mě. Návštěvu doktora nezvažuje, tak se obracím na rady sem. Že by si dělal sám dobře to do týdne často není, a když jsme spolu, přijde mi, že jsme z hlediska intimního života lehce cizinci. Nevíte o nějakým spreji pro ztlumení citlivosti nebo pilulky? Ale pouze ověřené a kvalitní. Tady jde fakt o to, aby nejen sebe dokázal uspokojit, a případná nevěra nepřipadá v úvahu, jak jsem řekla na začátku jsme šťastný pár a nic bych mu takového nemohla udělat.

Děkuji za rady, pokud nějaké budou!
 

Cituji Greg: vůbec žádný harmonický vztah..ten se děje až při dokonalým sexu

(byl to vtip, ne?!)

Já si teda taky trochu myslím, že pokud nefunguje sex, tak to není harmonický vztah, protože ty problémy v sexu jsou hlavně v hlavě, takže třeba můžete mít spolu i nějaký problém, o kterém nevíš/ nebo si ho ani jeden nemusíte uvědomovat. Sama zakladatelka píše, že to ohrožuje vztah a je to tak, no, pokud je mladá, nemůže to dlouhodobě dobře fungovat, jedině kdyby měl frigidní ženu. Pro mne byla taky jedním z hlavních důvodů rozchodu právě inkompatibilita v sexu.

Já se s tímto nesetkala, spíš jsem se setkala s opačným problémem, že nemohl ejakulovat vůbec přitom se mu to velmi líbilo - to je snad ještě horší Nikdy jsem nepřišla na to, v čem může být při tomto problém - ale myslím, že je to někde v hlavě. Ale jelikož to byla jednorázovka, tak mne to tolik netrápilo.

No, abych ti poradila, tak obřízka by určitě pomohla - sex s obřezaným trval asi 3 hodiny, což bylo děsný. Nejdřív bych zkusila určitě kondomy. Přesně, jak píše Veselka měl by se to naučit i rukou regulovat - určitě to jde, aspoň teda můj to umí velmi dobře ovládat . A máte vůbec nějakou předehru? Já nevím, ale když se do tebe nemůže dostat - i kdyby měl na penisu zákruty, tak pokud jsi dost vzrušená a uvolněná, tak to přeci jde snadno! Já bych viděla problém na obou stranách - pokud se do tebe nemůže dostat, je to pro toho chlapa určitě trapný - chlapi jsou v tomto dost zranitelní či jak to říct.
Před obřízkou bych ale určitě zkusila ještě sexuologa. Protože jak říkám, ten problém může být čistě v hlavě.

Jo a taky bych zauvažovala, jak často máte sex? Pokud jednou za měsíc, tak by byla všechna další opatření zbytečná

Reaguji na farahh: Pro mne by třeba bylo takové řešení ne uplně uspokojící, jako občas je to fajn, ale kdyby byl ve mně vždy penis jen minutu, tak i kdybych měla orgasmus dřív jak on, stejně by mi to nepřišlo ono... Mně na tom sexu přijde pěkné právě to spojení - doslova

arrow
profile_image
Greg
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na littleL:

Rozhodně ne
nepřekvapuje mě tvůj údiv..je vás hodně..bohužel

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Amanita: to jsem myslela jako pro začátek, než si na sebe vic zvyknou, zajedou pravidelnost a nebudou takoví vyjukaní...aby to nevzdali přede dveřmi když už ted zakladatelka přemýšlí že takto fakt ne...

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já taky nějak nechápu, co je to za "dokonalý šťastný pár", když si nedokážou ani promluvit o problému v posteli, natožpak popřemýšlet, jak jej společně vyřešit ....
Jak dlouho jste spolu a jestli spolu bydlíte ( = sex tak často, jako chcete ) , nebo jestli se potkáváte pouze o víkendech, to jsem taky nevyčetla.

arrow
profile_image
farahh
od 22. 7. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji dadabus: to jsem taky nevyčetla

asi abychom tu mohli rozvíjet možné i nemožné teorie...s tím tu máme přece praxi

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na farahh:
Asi tak

Cituji Greg: Rozhodně ne
nepřekvapuje mě tvůj údiv..je vás hodně..bohužel

Hele mě spíš překvapuje spojení "dokonalý sex" a jeho nutnost k harmonii.
Souhlasím, že problém bude hlavně v komunikaci.
Ale je to problém, který se dá řešit, možná se nedostanete přímo k "dokonalému sexu", ale pak záleží, jestli je to priorita number one.

arrow
profile_image
Debb1na
od 13. 5. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Takže za prvé děkuji všem za skutečné rady, o čemž se tato diskuse týká, Těm, co se naváží slovně do toho, že nemám s partnerem harmonický vztah, těm nemám bohužel co říct. Já vím, jak na tom jsme psychicky. Možná kvůli drobnému problému v posteli nejsme příliš vyjásáni, ale rozhodně to nebude podnět k rozchodu.

Opravdu moc děkuji za rady, zkusím nadhodit téma na obřízku, uvidíme jak to dopadne. Už jsme o tom mluvili a postavil se tomu jako chlap, za což jsem na něj hrdá. Změny určitě nastanou.. ještě jednou díky.

arrow
profile_image
moony
od 16. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Debb1na: Měla jsem partnera s obřízkou a nevydržel snad ani 10 sekund. Tudíž bych na to nespoléhala. Chce to prostě trénovat

arrow
profile_image
Greg
od 29. 11. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

To je nějakej vtip ne?
Neznám chlapa, kterej by si nechal udělat dobrovolně obřízku, krom pošahanejch náboženství of course.
Fuj, jen z tý představy mám husinu. Žena, která by mi předložila tenhle inovativní návrh by musela být obzvláště vypatlaná.

Reaguji na Greg:
Gregu, Gregu. Jasně, že po tobě nikdo nemůže chtít chápat náboženské důvody a ani bych tě k tomu nenutila, neboť tvé chápání je velmi omezené, ale obřízka má i spousty pozitiv, ale pro tebe a s tvým přístupem, je škoda je vyjmenovávat.

arrow
profile_image
dadabus
od 26. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji True: obřízka má i spousty pozitiv

Ano, hygienické hledisko apod., ale mám na to podobný názor, jako na augmentaci : pokud se k takovému kroku rozhodne na základě své vůle ten, kterému bude zákrok proveden - vše je OK: Pokud by jej to ani ve snu nenapadlo, ale tlačí jej k tomu partner - je to špatně a k zamyšlení

 

Váš příspěvek

Jak si poradit s přecitlivělým penisem?

:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video   Přidat obrázky 

Nápověda 

Jak vložit obrázek Vkládání obrázků do příspěvku Klikněte na tlačítko Přidat obrázky a v dialogovém okně si ve svém počítači vyberte obrázek, který chcete poslat. Neměl by být příliš velký, neupravený obrázek z digitálního fotoaparátu se vám odeslat nepodaří. Do jednoho příspěvku můžete najednou odeslat až tři obrázky. Ke každému obrázku připište popis. Nezapomeňte také něco napsat do samotného příspěvku, jenom obrázky bez textu příspěvku odeslat nelze.

Jak vložit video Vkládání videa do příspěvku 1. Nejprve si zjistěte adresu videa 2. Tvar adresy videa pro YouTube je tento:https://www.youtube.com/watch?v=1aVLdeIKZuM 2. Adresu si zkopírujte např. pomocí Ctrl-C a vraťte se do Omlazení.cz 3. Nad formulářem (tím velkým bílým obdélníkem) pro psaní příspěvku klikněte na ikonu YouTube YouTube video a adresu videa vložte do okénka. 4. Kliknutím na OK se vám video vloží do příspěvku.

Jak vytvořit pěkný odkaz Vkládání pěkných odkazů 1. Zatím neklikejte na žádné tlačítko 2. Napište větu, která má obsahovat pěkný odkaz 3. Jděte na cílovou stránku a z adresního řádku prohlížeče si naberte (Ctrl-C) její adresu. 4. Vraťte se ke svému rozepsanému příspěvku a část věty, ze které se má stát odkaz, označte myší. 5. Teprve nyní klikněte na tlačítko pro vkládání pěkných odkazů: pěkný odkaz 6. Otevře se dialogové okénko - vložte do něj adresu cílové stránky (Ctrl-V). 7. Okénko zavřete a je to. 8. Nelekněte se toho dlouhého kódu, který se vám vložil do příspěvku. Poznámka Odkazy můžete také jednoduše napsat (stačí začít www…) a budou funkční (jen nebudu tak "pěkné"…)

Závazná pravidla Omlazení.cz

Pravidla Bazaru

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené