Smazat

Jak si vytvořit vztah k nějaké činnosti?

Nedokáži si k něčemu vytvořit vztah... Jak si vytvořit vztah k nějaké činnosti... V čem vězí to, že se nedokáži v něčem realizovat a od všeho hned zase brzy opustím... chtěla bych mít něco, k čemu se budu ráda vracet, co mě bude naplňovat a bavit

Má potíž je v tom, že si k něčemu nedokáži vytvořit vztah, vždy se pro něco nadchnu a pak to nadšení zmizí jako pára nad hrncem, nemám tedy žádné specifické koníčky nebo zájmy...takže klasika do životopisu je: ráda čtu, plavu a bavím se s přáteli
Ráda bych byla v něčem dobrá, v něčem vynikala, ale jednoduše ať by to bylo cokoliv, chtěla bych mít něco, co by mě naplňovalo a bavilo...ale já prostě nevím co! Tipy a triky co vyzkoušet asi nepotřebuji, vím, co svět všechno nabízí, spíš by mě zajímalo, jak si najít tu cestu...jak si vytvořit k něčemu stálý vztah...abych se k tomu ráda a s natěšením vracela.

Stalo se ve vašem životě něco podobného? A kdy přišel ten zlom, kdy jste přišly na to, co vás baví a začaly se tomu naplno věnovat.
Díky
 
arrow
profile_image
Iva16.7
od 29. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak tohle je i můj problém, vždy se do něčeho nadchnu a za půl roku / za rok, mě to už nebaví Jediné co mi pomohlo bylo zkoušet různé činnosti, do doby než mě něco nadchlo natolik, že jsem od toho neupustila.
Hlavně u mě byl problém, že jsem hrozně nerada dělala činnosti, kde jsem se moc nezdokonalovala, nebo se nikam neposouvala. Teď jsem si našla činnost kde se zlepšuji víc a víc, tak doufám že mi vydrží delší dobu Jsem totiž hrozně soutěživá a chci být ve všem nejlepší, bohužel i ve volnočasových aktivitách

arrow
profile_image
vilima
od 11. 8. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Iva16.7: Tak tohle je i můj problém, vždy se do něčeho nadchnu a za půl roku / za rok, mě to už nebaví

To je problém více lidí myslím
A taky si myslím, že pokud má člověk pro něco talent, vlohy, tzn. pro něco takového, co by mu šlo tak nějak samo a tudíž ho to i bavilo (prostě koláče téměř bez práce), tak tomu prostě "neuteče". Dřív nebo později se to projeví. Pokud tedy ten člověk není zalezlý ustavičně někde v brlohu a nečučí do zdi.

arrow
profile_image
Iva16.7
od 29. 12. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vilima: Přesně, já teď našla něco, co mi docela jde, a už mě to drží 3/4 roku a zatím mně to nepřestává bavit. Tak snad u toho už zůstanu

arrow
profile_image
Frederique
od 2. 2. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak k tomu stačí asi to, že to hrozně moc chceš. Vůle Je to to samé, jako když se chceš naučit anglicky. Víš, že znát 2 lekce ti nestačí.

 

Téma Jak si vytvořit vztah k nějaké činnosti? je vyřešené (ukončené) - nemůžete do něj již přispívat. Tohoto stavu téma obvykle dosáhne, pokud nastane některé z následujících situací:

  • Příspěvky (rady, řešení) se v tématu začínají opakovat.
  • Příspěvky se začínají stáčet jinam, účastníci diskuse se původního tématu nedrží.
  • Téma je příliš široké, nově příchozí mají problémy se v něm orientovat.
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené